|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 18:44:16   
žarnica
Se mi zdi,da se je nekaj časa nazaj pisalo,da obstaja neko mazilo,da lahko dojenčka namažeš po prsnem košu,če je prehlajen.user posted image NO,naša mlajša pupa (dobra 2 meseca je stara) že par dni kašlja in imam zadelan nos. Za nosek uporabljamo fiziološko,pa kar gre,za kašelj pa nevem kaj naj (se mi zdi,da za zdravnika še ni).

A ve katera katero kremico mislim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 18:48:18   
natasaom
jest imam fitobalm bimbi ampak moja je stara 3 leta,če bi bila 2 meseca jo sigurn peljem zdravniku....

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 18:52:19   
Ro.Na
Jaz tamalo skoraj vso zimo mažem z Just-ovo Materino dušico,
ampak tako majčkenega dojenčka jaz ne bi z ničemer mazala.
Tako kot je rekla natasaom, k zdravniku pojdita...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 18:55:42   
cmokec
Taka krmica je tudi Baby Luf, ki seo je kupi v A lekarnah. Je na bazi mentola in drugih zelišč. Pa za različne starosti je pakirana, zato ob nakupu povejte, za koliko starega otroka kupujete. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 19:11:50   
Ines.
Moja 3,5 mesečna punčka tako kot tvoja, kašlja in poln nosek ima. Namažem jo z Justovo kremo Materina dušica plus kapljica Just evkalitusovega olja. Namažem jo po bodiju in ne direktrno na kožo, saj je ta krema za kožo lahko agresivna. Namažem pa zjutraj in zvečer. Nisem jo peljala k zdravniku, saj nima vročine. Na posvetovalnici pa je pediatrinja povedala, da preboleva virozo.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 19:29:08   
VesnaLana
IZVIRNO SPOROČILO: Ro.Na

Jaz tamalo skoraj vso zimo mažem z Just-ovo Materino dušico,
ampak tako majčkenega dojenčka jaz ne bi z ničemer mazala.
Tako kot je rekla natasaom, k zdravniku pojdita...


pod tole se jaz podpišem, justova materina dušica je res SUPER in lahko jo malo namažeš tudi dojenčku. Vendar če kašlja vseeno pelji k zdravniku, da ne bo šlo naprej na pljučka - no vsaj jaz bi tako naredila.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 19:29:56   
jazz
Mi smo se peljali v Olimje in pri patrih v njihovi zeliščni lekarni nabavili majaronovo mazilo...učinek kot kitajska mast, ampak nič ne peče. Poleg mazanja po prsih sem prakticirala še to, da sem malo maže namazala na bebi palčko in z njo malo podrgnila malega po nosnicah, da je lažje dihal.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 19:59:04   
erna14
ojla

materina dusica-jaz sem nasega tamalga (star 8 mesecov) tudi mazala z to kremo od justa,no in ko sem na pregledu vprasala pedijatrinjo mi je to odsvetovala,namrec rekla je da je imela ze urgentne primere zaradi kreme ,ker je enostavno bila premocna za tako majhne otroke,da lahko odreagirajo z asmaticnim napadom in mi je to kremo zaenkrat odsvetovala.no pr nas je blo vse uredu sem jo pa raje prventivno umaknila iz njegove domace lekarne.user posted image .

jaz ti svetujem kaksne inhalacije npr.odpres v kopalnici vroco vodo da je veliko sopare v kopalnici in not sedis z otrokom in to naredis veckrat na dan,v bc ali leclercu lahko dobis aspirator za nos,proizvajalec rotho in sicer nastavel z cevko das na usta drugi konec prislonis na nos (umes je filter) in ti z usti potegnes ves materjal iz noska.ni tok nagnusno kot se slisi.predvsem pa veliiiiiiiiiko fizioloske raztopine v noska da se ciom bolj cisti.

no ce se vseeno odlocis za uporabo kreme jo res uporabljaj cisto malo,manj kot je velik grah.namazes po hrbtu,prsih in podplatih

< Sporočilo je popravil erna14 -- 18.11.2007 20:02:20 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 20:01:04   
žarnica
no,to kremico sem iskala od justa,hvala...

Saj,če ne bo bolje,jo bomo peljali k zdravniku,ampak je že zadnjič (ko smo bili pri njemu zaradi vnetih očk) nekaj kašljala,pa je rekel,da ni hudega,da se pač moramo navadit,da bo od sestrice (ki je letos začela hodit v vrtec),vse pobrala...

no,saj bomo videli,kako bo

hvala

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 20:30:29   
benika
Namažem jo z Justovo kremo Materina dušica plus kapljica Just evkalitusovega olja.


Tako sem delala tudi jaz, s tem, da sem pod podi podložila še toplo tetra pleničko.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 20:41:33   
Bubilu
Jst sm sineka mazala z Bebival mazilom z eteričnimi olji.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 21:13:40   
bernarda23
TUDI JAZ UPORABLJAM JUSTOVO MATERINO DUŠICO .ŽE OD ROJSTVA SEM SINA MAZALA Z NJO ,AMPAK  PO POJŠTRU IN BODIJU PO PRSIH IN HRBTU .JE POMAGALO .ZDAJ KO JE STAR DVE LETI PA GA RAHLO NAMAŽEP PO KOŽI AMPAK ZELO MALO POMAGA PA TUDI PO PODPLATKIH.

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 21:54:57   
blue sky
Jaz svojega sinka mažem s kremo materine dušice (Just) po prsnem košu, po hrbtu med lopaticama in podplatka.

(odgovor članu bernarda23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 22:06:25   
žarnica
punce,še to--- kje pa naj kupim to kremo?user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
18.11.2007 22:10:18   
barbi007
Poskusi s kremo WICK VAPORUB, je na bazi mentola in zelišč. Našemu malemu smo jo od začetka mazali po hrbtu in prsnem košu, ko je bil prehlajen in je ful pomagalo. Se pa dobi v Avstriji v lekarni.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 8:35:56   
erna14
to se da dobit preko posrednikov ki to prodajajo na domu

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 8:41:13   
mojca*
jaz imam bebival, ampak mislim da je tvoj user posted image premali  za te kreme....

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 8:43:35   
polona2
V lekarni imajo eno tako kremo, v zeleni embalaži, ki je primerna za otroke.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 8:44:47   
polona2
Imenuje se Fitobalm, sem šla sedaj gledat.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 9:06:18   
žarnica
punce,hvala vsem za odgovore...

POnoči je bilo še slabše in jo zdaj peljem k zdravniku.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 9:37:47   
s.
Drage moje. Vsaka krema pri user posted image  se testira po nadlakti pred prvo uporabo!!!!!

Dejstvo je, da vsak ne prenaša vsega, sploh pa user posted image .
Ker je govora o tej kremi materine dušice ( sem svetovalka za prodajo te kozmetike) se moram oglasiti.

Kremo lahko mažete tudi pri user posted image , vendar ne direktno na kožo. SEveda je prej potreben test po nadlakti. .Zato se namaže na pleničko in se jo vstavi pod bodi ali na gazo. Lahko se jo zmeša tudi v navadno kremo za nego kože.
Maže se jo na tanko.
Maže se jo tudi po podplatih, vendar ne vem zakaj mamice to tako rade pozabijo. Na podplatih imamo največ živčevja za naše telo.

Seveda, pa je za user posted image  prehlade odlična tudi sivkina krema.

Če katera rabi kakšno info, naj me kontaktira, z veseljem bom svetovala.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 9:42:09   
cmokec
Krema BabyLuf se pa lahko maže direktno po kožici, ker je narejena posebej za tako majhne sončke.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 11:34:52   
žarnica
no,samo da javim. sva od zdravnika. NAš pediater je odsoten,nadomeščal ga je splošni zdravnik. Tamalo je poslušal,rekel,da antibiotika si ne upa dat,ker ni pediater in ne ve kako s takimi majhnimi,ter me poslal k pediatru v drug kraj,ki pa danes ne dela.user posted image Torej moremo čakat do jutri,hčerka pa sploh ne neha kašljati.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 13:37:47   
chips
Naš Nik je tudi star dobra dva meseca ,in ful kašlja in mu notr v pljučah hropi.Sem ga peljala k zdravniku in je reku da je prehlajen ,da naj boma notr,dal nama pa ni nič zdravil.Sem šla potem v lekarno da mi naj dajo nekaj za njega jim razložim kako in kaj mu je in so mi dali enga kužka8igračo) ki se zadaj odpre notr pa je blazinica polnjena z različnimi semeni ali žiti(?).
To blazinico pogreješ v pečici na 80°C za 10 min. ali v mikrovalovni pečici za 30 s.
Blazinico daš nazaj v kužka in mu ga položiš na pljuča,ki mu jih greje.Ostane ful dolgo toplo,in Nik se že lepo odkašljuje in mu gre na boljše.
lp


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 13:48:44   
Petraa
http://med.over.net/forum5/read.php?46,4395207,4396159#msg-4396159

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?