|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev po M
5.12.2005 7:44:17   
A_A
Pozdravljene!

Imam en problem, ki se mi je pojavil prvič v življenju.
Po zaključeni M (ki je trajala 4 dni, tako kot ponavadi), sem bila 3 dni brez krvavitev, sedaj pa že 3 dni krvavim. To ni izcedek, pa tudi M krvavitev pomešana s sluzjo ni, to je kr konkretno kri. Boli me čisto nič.

Ali je že katera imela kaj podobnega? Koliko časa naj še počakam, če se zadeva sama od sebe uredi? Naj se kr naročim pri G? Kaj mislite?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitev po M
5.12.2005 7:50:37   
Taja79
Hmmm, običajno se pojavi krvavitev ko nastopi oz. preden nastopi O. Ampak pri tebi se mi zdi za O še mogoče malo prehitro.

Jaz bi na tvojem mestu poklicala G, ki ti bo svetoval. Mogoče ti bo kar po tel. razložil-a kaj bi naj to bilo in sploh ne boš potrebovala hodit tja.

A si prenehala z jemanjem KT? Takrat se običajno pojavljajo neke vmesne krvavitve, ker se ciklus uravnava. Ne vem...

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitev po M
5.12.2005 7:58:07   
A_A
Je že eno leto odkar sem prenehala jemati KT. Pa tudi O krvavitev ni (je še prehitro po M in tud krvavitev je kr močna).

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitev po M
5.12.2005 8:04:14   
Taja79
Potem pa res pokliči h G, oni ti bodo vedeli več povedat. In če je kaj nujnega, te bodo kar takoj sprejeli.

Tako boš vsaj vedela, pri čem si. Res pokliči, mogoče ti bodo res znali povedati že kaj po tel.

Pa javi se, kako boš uredila.

Držim pesti, da bo vse OK!!! Pa ne se preveč sekirat!

LP!

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavitev po M
5.12.2005 13:55:38   
A_A
Sem poklicala h G:

Sprejela me je sestra, ki sem ji opisala svoj problem. Pravi, da je lahko hormonsko neravnovesje in da je zaradi tega prišlo do zapoznele M. Spraševala me je, če imam kakšne bolečine in če sem noseča (mislim si, da je verjetno to spraševala zaradi ss). Nosečniškega testa resda nisem delala, ker sem imela ravno M, pa tudi počutim se ne nosečo. Rekla je še, da če bo krvavitev trajala več kot 5-7 dni ali če jo bodo spremljale bolečine, potem me bo G pregledala.

Tako da sedaj čakam kaj se bo izcimilo iz te krvavitve. V januarju pa sem itak naročena na pregled, saj bo minilo 1 leto poskušanja na user posted image .

Kaj misliš Taja79?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 9:44:00   
A_A
Še enkrat se oglašam. Danes sem bila pri svoji G, ker še vedno krvavim.

Mi je naredila vagin.UZ in rekla, da gre za M. Da včasih pride tako,da se maternica pri M ne krči dovolj in potem dlje traja, da gre M ven. Povedala je še, da imam še 3 mm sluzi in da lahko še 2 dni krvavim.
Moram reči, da me je zelo pomirila, saj sem mislila, da je nekaj hudo narobe z mano, ker to se mi ni še nikoli zgodilo, da bi tako dolgo krvavela.

Povedala sem ji še, da se trudiva delat user posted image  in da nič noče ratat. Pa je pogledala še maternico in povedala, da je lepe oblike in jajčniki, da so tudi vse OK in da naj se z mojim user posted image  ne obremenjujeva preveč z merjenjem BT, da bo že še ratalo, da naj se sprostim (hm?! user posted image   to bo malo težje) in da je veliko žensk preveč psihološko obremenjenih s tem.

Povedala je še, da v zadnjem času v strokovnih krogih G ne dajejo več tako velike veljave BT in da se punce preveč obremenjujemo s temi grafi. Da je dovolj, če vsak drugi dan user posted image   Rekla je še, da ni problema, da me bo po 1 letu poskušanja dala naprej na preiskave, da pa se velikokrat zgodi, da punce med temi preiskavami potem zanosijo, ko niso psihološko tako obremenjene.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 10:10:58   
Reja
Hej A_A.

Super, da si šla h G in da je vse ok.

Tudi jaz sem dolgo krvavela, me je dolgo mirila, da gre verjetno za hormonske motnje in da je krvavljenje nepojasnjeno pri mnogih ženskah.

Ker sem težila, so me za januar naročili za pregled, nazadnje sem bila konec maja, ko naj bi bilo še vse ok.  Ker sem vedno bolj krvavela, pa sem šla v ponedeljek kar h G - na srečo. Ugotovili so, da imam na materničnem vratu velik polip, ki mi ga bodo čez 2 tedna odstranili.

Svetujem, da krvavitve, ki niso na vašem urniku, vzamnete resno in da težite za pregled. Meni to, da me je G več mesecev mirila in dopovedovala, da lahko z dragim mirno delava na user posted image , ni nič pomagalo. Če mi je ta mesec uspelo user posted image , mi bodo zaradi operacije morali narediti splav, ker bi narkoza ali antibiotiki loahko poškodovali plod.

Prvič po dolgem času si želim, da nisem user posted image .

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 12:11:41   
A_A
Ojoj, Reja user posted image

pa te krvavitve so se ti večkrat pojavljale, al kako? Pa na UZ se ni nič videlo?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 12:57:56   
Reja
Na začetku so bile krvavitve sem in tja med dvema M, potem pa vse pogostejše in tudi vse močnejše, vse več krvi.

Na UZ me sploh niso dali, ker me sploh sestre niso spustile do G, češ da rabim datum za pregled. So me naročile za januarja 06, G mi je pa vsakič, ko sem klicala in težila, da so krvavitve vse bolj močne in pogoste, mirila, da so za to verjetno krive tabletke, ki jih več kot pol leta ne jem več in da pri večini žensk krvavitve niso pojasnjene.

Vesela sem, da sem se v ponedeljek kar narisala tam in je bila v službi ena druga G, ne moja, ki se me je čisto prestrašila in me pregledala.
user posted image

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 14:03:29   
A_A
včasih ima človek res občutek, da si za zdravstvo samo številka, ki stane toliko in toliko

malo je takih, ki res prisluhnejo - žal - pa tako malo je treba, da se zadeve premaknejo

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krvavitev po M
8.12.2005 14:41:57   
Reja
Tako pač je user posted image .

Samo da razložim. V večini primerov so krvavitve res nepojasnjene in ni nič narobe, ampak jaz sem se znašla v tistem procentu žensk, ki imamo smolo.

Da ne bom katere strašilauser posted image

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krvavitev po M
14.12.2005 12:01:53   
A_A
Zopet se oglašam.
Žal še vedno krvavim (danes je 20.dan) in sem zopet klicala G.
Dala mi je recept za Orgametril. Jedla naj bi ga 10 dni, potem pa naj bi se zopet pojavila M.

Če prav razumem navodila v škatlici naj bi tablete škodovale  user posted image  in naj ne bi z mojim user posted image  smela delati na user posted image  oziroma naj bi tablete uravnavale drugi del ciklusa in do O v tem ciklu sploh ne bo prišlo.

A ima katera izkušnje z jemanjem teh tablet? A so tablete učinkovite in se zadeve uštimajo?

Malček sem nevedna, ker je prvič v življenju, da se mi je pojavilo karkoli izven normale.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krvavitev po M
14.12.2005 12:04:23   
Reja
Žal nimam izkušenj s tableti.

Lahko pa isto vprašanje na forumu ginekologija in potodništvo na strani www.med.over.net  zastaviš dr. Pušenjaku, ki je znan ginekolog.

Natančno mu zastavi vprašanja in ti bo hitro odgovoril, ponavadi to stori v enem dnevu.

Srečno!

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?