|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Krvavitev po abraziji!!!!!??? 21.11.2006 8:22:54
|
|
|
|
urskas
|
Beky, jaz mislim da šesti dan po abraziji sigurno nimaš še menstruacije. Po mojem je dobro, da se greš pokazat G. Kar pa se tiče nove nosečnosti, ponavadi g. svetujejo vsaj dva ciklusa pavze. Nam je uspelo v tretjem, tudi tebi želim enako! LP, urska
|
|
|
|
|
RE: Krvavitev po abraziji!!!!!??? 21.11.2006 10:09:45
|
|
|
|
teri
|
To ni ,ampak še vedno krvaviš od čiščenja.Jaz sem krvavela kar 3t,pa sem šla k g in je videl da mam cisto na desnem jajčniku.Tako da to je bla baje krivda tega dolgega krvavenja.Priporočam ti da ,če čez 14dni po abraziji še kar krvaviš,greš k tvojem g. pa dobiš nekje 7-8 teden po čiščenju.Pa srečno 2. !
|
|
|
|
|
RE: Krvavitev po abraziji!!!!!??? 21.11.2006 12:20:10
|
|
|
|
Naja31
|
To sigurno ni M. Možno je, da niso vsega sčistili. Pri meni se je huda krvavitev začela tretji dan po abraziji, sem šla na urgenco , so me obdržali in še enkrat čistili. Pejt takoj k zdravniku, ker lahko dobiš tudi vnetje. Jaz sem imela tudi vročino.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Hranauršula83Kdaj so vaši otroci jedli skoraj vso hrano? Da res ni bil več problem z izbiro hrane in pasiranjem. Da so se lahko najedli tudi v gostilni.6-8 mesecev (
11%)

9-10 mesecev (
16%)

11-12 mesecev (
24%)

13-14 mesecev (
21%)

15-16 mesecev (
14%)

več (
14%)
Število vseh glasov: 278Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!