|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 11:29:12   
severnica77
Pozdraljene, prosim vas za pomoč.

Decembra sem imela abrazijo v 10 t, ker je plodek umrl. Krvavela nisem nič, le kakšna dva tedna je bila takšen rjav izcedek. Dva tedna po abraziji sem dobila krvavitev, trajala je le pet minut potem več nič in je bilo tako spet dva tedna do včeraj, ko sem spet začela krvaveti in je vse skupaj trajalo samo kakšnih pet minut. Včeraj sem se torej razveselila, da je prišla prva M, vendar verjetno to še ni to.

Kaj pravite ve? Bi me moralo skrbeti? Je že katera imela takšen primer?

Mi je pa zelo hudo, ker bi najraje takoj spet začela delati na user posted image , potem pa te ta zbrka s krvavitvami še bolj spominja na žalosten dogodek.

Hvala punce.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 11:45:53   
piule
meni se je zgodilo lani decembra čist isto kot tebi,potem je bilo vse uredu,pa sem se tud tako zelo sekirala.pazit moraš le če dobiš vroćino in krče v trebuhu.drugače je normalno to...pa srečno za naprej,pa počakaj vsaj 3 cikluse preden začneš delat na novi bebici.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 11:56:51   
severnica77
Hvala za odgovor.

Kdaj si pa potem dobila prvo, pravo M?

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 12:01:28   
piule
abrazijo sem imela  20,12,07menstruacijo sem dobila 28,1,08,tako da je poteklo kar nekaj casa.ampak je vse normalno,tistikrat pa sem se kar močno sekirala.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 12:29:42   
pilotina
severnica77...žal jaz nimam glih spodbudnih besed zate...ti pa napišem mojo zgodbo, da boš poznala obe plati

AB sem imela konec julija 08...sem zelo malo krvavela...točno en teden bo A sem dobila močne krče in naslednje jutro fajn zakrvavela...šla sem na urgenco (brez poklicati) kjer so mi z UZ ugotovili, da mi niso pobrali ven vsega tkiva...ker sem na to "računala" sem bila tešče in so mi še isti dan naredili ponovno A

ne želim te strašiti, vendar je prav da veš...morda bi bilo fajn vsaj poklicati G

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 15:27:29   
severnica77
Hvala tudi tebi. Bolj več vedeti, kot manj.
Grem pa jutri tako in tako po histološki izvid in bom vprašala. So mi danes po telefonu povedali, da mi bodo vzeli še kri za betaHcg.

Je katera bila v MB in so ji kri vzeli komaj po mesecu dni po abraziji?

< Sporočilo je popravil severnica77 -- 14.1.2009 15:28:15 >

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 15:44:02   
tassika
Jaz sicer nisem bila v MB, ampak so mi vseeno tudi po enem mesecu kontrolirali ßhcg, tudi zato, ker se jim ni zdelo vse ok in ta test je pokazal, da je hormon na minimumu in to pomeni, da niso nič pozabili v meni. Ni pa to nobene panike, vzamejo ti kri in čez 2-3 dni imaš izvide. Jaz sem tudi dobila tablete za pospešitev menstruacije, ker je rekla da se mi nekaj packa, potem se mi je vse uredilo tudi ciklus.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 15:59:20   
severnica77
tassika zakaj pa se jim ni vzelo vse v redu? Si imela kakšne težave ...

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
14.1.2009 17:12:59   
tassika
Meni se ni zdelo, da bi imela težave, prvo M po abraziji sem dobila točno na 28 dan, potem pa sem krvavela več kot 10 dni in je rekla, da imam še vedno odebeljeno sluznico in jo je skrbelo da ni kaj notri ostalo in sem letela v laboratorij, ko je videla da je na izvidih vse ok mi je pa dala tablete in po njih sem spet dobila M ampak tokrat ful bolj močno in potem se je vse zrihtalo.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
15.1.2009 8:23:02   
severnica77
Pa izgleda, da je res prišla prva M 27 dni po A. user posted image user posted image user posted image . M traja zdaj že tri dni, brez bolečin ...
Res upam, da je to to .... Da bo vse hitro minilo in lahko gremo v nove boje.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
15.1.2009 9:25:36   
sisi77
Tudi mene skrbi.  Odstranitev ploda zaradi odmrtja sem imela s tabletkami 6.12 potem pa ker se ni dobro sčistilo še abrazijo 20.12. Včeraj 13.1 (24 dni po abraziji) sem dobila močno krvavitev s sluzjo in še nekaj strdki. Zanima me ali je to že menstruacija. Ali je možno da je prišla tako hitro po abraziji ker je bil splav narejen v bistvu že 2 tedna prej.? Krčev in vročine nimam. Strah me je da je kaj narobe!

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
15.1.2009 10:19:44   
pilotina
sisi77...žal mi je, da si tudi ti v tem user posted image

jaz sem imela, kot že zgoraj napisano, precej močne krče zato upam, da je tvoja krvavitev M

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
19.1.2009 16:08:25   
severnica77
Pozdravljene punce,

imam še eno vprašanje. Kot že zgoraj rečeno sem imela abrazijo 18.12.08, danes, 19.1.09 pa sem imela še odvzem krvi za določitev vrednosti betaHcg.

Vrednost je v enem mesecu padla na 9.

Mislite, da je to o.k.? Vem sicer, da so vse vrednosti pod 10 negativne .... vendar imam pregled komaj čez mesec dni. Jaz pa bi po dveh ciklusih rada spet šla v akcijo. Prva M je mimo user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
19.1.2009 16:35:35   
tassika
Evo hiter odgovor, jaz sem imela 8 pa je bilo OK, z novo user posted image  bi pa jaz počakala vsaj do pregleda, da ti pove, če je vse ok in ti da zeleno luč, ßhcg je pri meni že bil v redu, ampak na žalost druge stvari ne štimajo, tako da je bilo že par mesecev mimo, jaz pa nič ne smem in smo letam po pregledih. Ampak rajši to kot še 1 SS.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krvavitev po miss.abort z abrazijo
20.1.2009 11:24:03   
severnica77
Tassika tudi zate mi je žal .... pa za vse nas, da moramo dajati to skozi ... user posted image

Saj bom tudi jaz počakala na pregled, ki je komaj v sredini februarja ....user posted image  Je pa res, da je bolje, da se vse kar se le da pregleda in porihta pa potem lahko z lažjim srcem ponovno poskušaš.

DRŽIM PESTI ZA VSE NAS!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?