|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvomočnica
18.6.2013 22:04:42   
Endri
Zdravo! Zanima me kakšne izkušnje imate s krvomočnico, tiste, ki ste jo pile. Ali ste imele kaj uspeha? Po kolikem času vam je uspelo zanositi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvomočnica
19.6.2013 19:36:09   
snika
Jaz sem jo pila pol leta nazaj, oziroma sva jo pila oba zvečer. Žal neuspešno.
Nato pa sem jo pila tudi prejšnji cikelj, tudi žal neuspešno, tudi M je bila prvi dan zelo obilna z veliko koščki strdki al kar koli je že tisto.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvomočnica
21.6.2013 8:11:08   
robika
Zdravo midva sva jo pila,menstruacija je bila grozna,po treh mesecih ni blo rezultata,potem pa sem nabavila homeopatske tablete agnuscactus iz avstrije in sem zanosila v dveh mesecih

Srečno!

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvomočnica
21.6.2013 8:27:15   
dekca
Agnuscactus je navadna konopljika oziroma vitex, preden se bo kateri zazdelo, da mora nujno od nevemkje naročiti zadevo. Ravno tako kot krvomočnica pomaga uravnavati menstrualni ciklus.

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvomočnica
21.6.2013 8:32:58   
dekca
Je pa res, da zadevo dobiš pri nas bolj težko, v ITA in A pa skoraj v vsaki lekarni.
Tu je še nekaj na temo kapljic, ki vsebujejo vitex:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,6891874

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvomočnica
21.6.2013 10:22:11   
robika
Ja maš prav ampak v ceni je velika razlika,tudi jaz sem imela te kapljice pa ni blo haska pa še okus ni ne vem kaj,no za poskusit je mogoče pa uspe!

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvomočnica
21.6.2013 14:02:53   
dekca
Saj mene te kapljice niso uspele prepričati...

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?