|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LETALO - voziček
4.8.2006 16:27:09   
Aja32
Ker gremo naslednji teden z letalom na dopust, me zanima, ali voziček spada med prtljago - torej, če me prav razumete, ali ga stehtajo in spada med tistih dovoljenih 20kg. Namreč veliko potujem z letalom, pa vidim, da vedno voziček dajo na koncu v avion - kot ročno prtljago...  Zdaj gremo pa prvič kot družinica in sem mi poraja ta vprašanje...

Ima katera izkušnjo... LP A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letalo - voziček
4.8.2006 16:31:01   
Anonimen
Mislim, da ne sodi v kvoto 20 kg.

Lahko ga oddaš na prijavi za let, skupaj z ostalo prtljago.
Lahko ga oddaš tik pred vstopom v letalo in ga vzameš, ko iz letala izstopite.

Med ročno prtljago pa gredo mali vozički-marele.

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letalo - voziček
4.8.2006 16:35:47   
Aja32
Saj sem mislila na to, da ga daš tik pred vstopom na letalo, samo sem se narobe izrazila... Vseeno hvala. Lp A

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letalo - voziček
9.8.2006 14:22:57   
ella2006
Voziček ne sodi med teh 20 kg dovoljene prtljage pa tudi ni mus da je to prav marela. Moraš pa ga obvezno prijaviti na Chek In-u, da dobite listek in številko, če bi se na končni destinaciji slučajno izgubil. Večina ga dobiš takoj ko izstopiš iz letala, vendar pa smo ga ene 3š pa tudi dobili med ostalo prtljago na tekočem traku, pa čeprav smo ga oddali tik preden smo vstipili na letalo

< Sporočilo je popravil ella2006 -- 9.8.2006 14:23:43 >

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?