|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LG chocolate help
13.2.2008 20:32:07   
Nea_teja_
Moj dragi mi je dons kupu ta telefon. Zdej se pa že cel večer z njim **** .Hočem dat sliko otrok za ozadje pa nikukr negre (sliko sem prenesla preko blue tootha)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in tud sliko hčere ko me kliče noče prlept.Matr bo letu čež okn pa bom spet mojga starga mela nazaj je vsaj tel.

Kera ga ma nej mi pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 20:41:00   
Lunc_a
v navodilih vse piše. moraš sliko zmanjšat oz. že pred slikanjem nastavit velikost slikeuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 20:51:50   
Nea_teja_
ampak jest sem sliko prenesla preko bt

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 21:46:44   
natalia
a je nimaš v Multimedija - album - odpre sliko -možnosti - uporabi kot ozadje?

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 21:46:45   
deja27
jaz ga mislim šele kupit,pa me ti kr mal v dilemo spravlašuser posted image ,zej mam sonija e.pa mislim,da sem hotla zvonenje naštimat prek IR,pa ni šlo,mism da je to isto z BT.nism pa zihr.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 22:15:05   
pikicatalonica
Jaz sem ga kupila januarja! Vedno sem imela Nokio pa sem kar malo oklevala ko sem kupovala LG ampak mi je bil tako lep, da sem ga kar kupila! Ampak moj naslednji telefon bo zagotovo Nokia! user posted image Najbolj me moti, da baterija zdrži le ca. 3 dni, Nokio pa nisem polnila tudi en teden!
Za eno leto bo zdržal tudi LG, drugo leto pa her I come NOKIA!user posted image

LP, pikicatalonica

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LG chocolate help
13.2.2008 22:38:07   
natalia
jaz sem tudi bolj na izgled dala, kot pa na funkcionalnost, mi je malo žal za nakup, ampak če pa mi je tako všeč...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu pikicatalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 8:10:45   
Nea_teja_
Joj kok je smotan grem zdele probat preko usb kabla slike so shranjene pod fotografije ne v albumu.user posted image user posted image . Aja pa še neki mi povejte a se da izklopt zvok drsne ploščice čeprov imaš zvonenje glasno se mi kr meša k skoz cingla čim ga odprem.  Joj kje je moj Sonny ericssonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 9:27:40   
Nea_teja_
Punce če ga kera hoče ga rade volje prodam ker jest grem nazaj na S.E. se nemorem nikakor navadt nanj je pa bele barve,kupljen včeri.Več na z.s.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 20:07:55   
lucika
jaz sem si ga danes skoraj kupila (seveda ne enega,ampak dva!), pa sem si na koncu rekla, da še prespim.
izbiram med tem, in nokio 6300.
in ne vem, niti tega kaj bi rada.

nea-tea, kaj te je najbolj motilo pri telefonu; in kaj je fino? če se ti da napisat...in če me na kako tehniko ne prestavijo, ker tukaj očitno ne smem spraševat zadevic....

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 20:22:29   
Nea_teja_
Ma sej telefon je luškan tenak vse ok.Ampak meni ne sede ne morem se navaditi pogrešam svojga pikca.

Sej pravm če ga kera kupuje ji ga rade volje prodam.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 20:23:04   
Mon Cheri
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

jaz sem si ga danes skoraj kupila (seveda ne enega,ampak dva!), pa sem si na koncu rekla, da še prespim.
izbiram med tem, in nokio 6300.
in ne vem, niti tega kaj bi rada.

nea-tea, kaj te je najbolj motilo pri telefonu; in kaj je fino? če se ti da napisat...in če me na kako tehniko ne prestavijo, ker tukaj očitno ne smem spraševat zadevic....

no jest ga mam tud  pa ti bom povedala!
  • slabe stvari:
  • slaba baterija
  • ful ampak res fulll nerazumljiva tehnika to je mišljeno če si navajena na nokio kupi nokio ker to je vse skupi 1 dre* res jst sm knjigo 2 ure študirala pa nism nič razumela tko da....
  • dobre stvari:
  • je ful lep na izgled
  • ma neke tipke na dotik
  • tuki se pa že končauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp

_____________________________

danes biti neumen je enostavno pretežko,
ker je konkurenca prehuda:)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 20:34:37   
lucika
hvala za odgovor...
kaj pom eni "slaba tehnika"? da je smotan meni? da ni pregleden?
jaz rabim telefon za klicanje in za sms-je; pa fino je, da dela lepe slike, pa da si lahko muziko nalagaš. pol se pa moje potrebe po tehniki nehajo.
je pa smotano, ko greš k operaterju (vsaj pri nas), pa ga dobiš za pogledat, seveda brez batarije, tak da ne vidiš, kak je telefon ko je priklopljen...

zdaj imam samsunga, pred tem sem imela nokio, še pred tem sony ericsona, še pred tem....smo veliki "porabniki" telefonov; ker na koncu koncev vsi začnejo crkovat,ko jih nas mali v roke dobi. so pa čudežno zdravilo za vsako njegovo bolečino...

(odgovor članu Mon Cheri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LG chocolate help
14.2.2008 20:41:40   
Nea_teja_
Ma ne sej pravim tel je luškan.
Meni ima ok nič zakompliciran.
Filala sem ga včeri se z njim res ukvarjala ga študirala in mam še vedno polno baterijo.
Slike so lepe.
Tud sms se pošiljajo brez problema

Skratka tel je dober sam jest se nemorem navaditi nanj pogrešam svojga pikca.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LG chocolate help
16.2.2008 13:21:27   
k1
slike se shranejo v album, tam pa maš možnost da daš na ozadje. saj gre, samo je treba kar nekaj časa, da se ga pogrunta. če pa kdo tudi mene vpraša, nasledji bo vsekakor spet nokia. saj ima ful dober izgled in je "fin" ampak v primerjavi z praktičnostjo pri nokii se res ne more kosat. drsna ploščica pa se da neki utišat, samo ne vem točno kje. mene ne moti. pa še fajn predvajalnik ima, če si kje na dopustu pa ni muzike, si jo lepo naložiš gor in je glasba tu. men je prav prišla na večdnevni smučariji.saj v bistvu ni tak slab, samo smo vsi navajeni nokie.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LG chocolate help
17.2.2008 19:54:59   
simmmy
ias bi ga kupla. samo za kako ceno?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 8:57:27   
Strawberrie Cherrie
Mene zanima:

Kako dolgo zdrži baterija?


(odgovor članu simmmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 8:59:46   
Nea_teja_
meni 3-4 dni

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:00:21   
Nea_teja_
no oz ga še nisem filala ga bom verjetno danes

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:01:29   
Strawberrie Cherrie
3-4dni uporabljanja, ali 3-4dni neuporabljanja?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:03:52   
Nea_teja_
Ja jest jo mam pržgano in tud pokličem z njo ker je moj pikec tastar na servisu .Ampak se nemorem na njo navaditi

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:04:39   
Strawberrie Cherrie
Sam kako dolgo točno pa zdrži baterija ob konstantnem uporabljanju, pa ne veš*?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:12:10   
Anonimen
Jaz imam (med drugim) tudi GSM LG Chocolate (črnega), ki sem ga kupila novembra lani. GSM je eleganten na pogled (popolnoma ženski), gladek na otip, zaradi screen-touch-a pa ima dodano "gobico" za čiščenje display-a. Funkcije oz. njihova razporejenost v menijih je seveda drugačna od Nokie, Motorole, Sony-ja in ostalih, na katere je večina bolj navajena, ni pa LG-jeva funkcionalnost nič manjša od kateregakoli drugega GSM-a (kvečjemu večja). Baterija mojega LG-ja drži najmanj 3 dni ob povprečni porabi, kar vključuje tako klice in SMS-e kakor tudi poslušanje glasbe in fotografiranje. In ker sem zadovoljna z njim, ga ne prodajam.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:12:30   
Nea_teja_
Pomoje kake 3 dni sigurno ča čvekaš v mejah normaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: LG chocolate help
18.2.2008 9:14:38   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Jaz imam (med drugim) tudi GSM LG Chocolate (črnega), ki sem ga kupila novembra lani. GSM je eleganten na pogled (popolnoma ženski), gladek na otip, zaradi screen-touch-a pa ima dodano "gobico" za čiščenje display-a. Funkcije oz. njihova razporejenost v menijih je seveda drugačna od Nokie, Motorole, Sony-ja in ostalih, na katere je večina bolj navajena, ni pa LG-jeva funkcionalnost nič manjša od kateregakoli drugega GSM-a (kvečjemu večja). Baterija mojega LG-ja drži najmanj 3 dni ob povprečni porabi, kar vključuje tako klice in SMS-e kakor tudi poslušanje glasbe in fotografiranje. In ker sem zadovoljna z njim, ga ne prodajam.


Se čisto strinjam z vsem napisanim .Jest ga prodajam zato in samo zato ker se nemorem navaditi na touch screen drugače je pa super tel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?