|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lažna menstruacija
31.5.2014 8:24:27   
Anonimen
Pozdravljene,
Ker se v spodnjem štuku dogaja nekaj čudnega, bi vas prosila za kakšno mnenje ali podobno izkušnjo.
Želiva si še enega otroka in ga tudi pridno delava :) Pa sem imela občutek, da sem noseča (boleče dojke, slabosti, neverjetna žeja,...) in šla en dan po pričakovani menstri delat test, in bil je negativen. Ponoči je menzes le prišel, a je trajal le dva dni, vsa kri pa je bila sveža (user posted image ) in tako sem se odločla nardit še en test, takoj po koncu user posted image , tokrat s prvim jutranjim urinom in pokazal je user posted image pa vendar eno tako rahlo rahlo rahlo močno, da hodim vsake 5 minut preverjat, če je sploh tam :) Tako da WTF?
Če sm prov razumela so testi lažno pozitivni ob ovulaciji, dvomim pa da je propadla nosečnost glede na to da pred 4 dnevi ni bilo nič.
Tak da če je kiri kaj več jasno, tako ali tako bomo pa počakal pa vidl :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lažna menstruacija
31.5.2014 21:31:18   
Magg
Jaz bi na tvojem mestu v ponedeljek takoj poklicala ginekologa in prosila za nasvet oz. naj te naroci.
Nikoli ne ves, kaj ta krvavitev lahko pomeni..me pa lahko le ugibamo.

Upam na čimboljši razplet dogodkov, naj bo to kar si zelis :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lažna menstruacija
3.6.2014 11:16:57   
Anonimen
Anonimna kako se je vse skupaj izšlo? Pri meni je podobna situacija. Prejšnji torek bi mogla dobit user posted image in jr ni bilo. Do petka sem imela samo zjutraj par rjavih nitk, potem v petek dopoldne je pritekla enako meni sveza kri, trajala je do sobote popoldne. Vse skupaj en dan in pol. Od torka (na ta dan bi mogla prit user posted image ) naprej mi je bilo skos slabo, apetita sploh nisem imela in bolel me je zelodec, kar sem pripisovala antibiotikom, ki sem jih jemala od prejsnjega petka. V torek, ko bi mogla prit sem naredila tudi test, ki je bil negativen. Ampak slabosti niso nehale, ceprav antibiotikov nimam vec in ker mi je vse skupaj bilo zelo sumljivo, sem tudi jaz naredila nov test danes in sta bili user posted image . Ta druga se je sicer obarvala bolj proti koncu testiranja in ne tako hitro kot prva. Sem ze mislila, da je test negativen in ko sem prisla nazaj sem mislila milijonkrat pogledala test in crtica je. Ravno tako je pri meni ena bolj svetla od druge.

(odgovor članu Magg)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lažna menstruacija
4.6.2014 21:17:47   
Anonimen
Včeri delala test bil negativen:( Ampak počutim se zelo nosečo (krči, slabosti, utrujenost, joške bolijo) tak da bom jutr naredla še enkrat ;) mogoče je bil pa včerjašnji test lažn:) mal se tolažim prvič in drugič sm zanosila takoj (žal druga nosečnost ni napredovala in sm mogla it delat splav user posted image )
tak da še nism čist sprejela tega da ne gre vse po načrtih...žaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!