|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lana38!
8.3.2006 15:45:00   
Polly
Saj ne vem, kaj naj ti napišem user posted image .
Tudi jaz čakam na izvide AC in me pošteno stiska v želodcu. Na žalost je tako, da se to lahko zgodi vsaki izmed nas user posted image .

Želim ti le povedati, da sem v mislih s tabo (in možem) in upam, da boš čimprej "preživela" vse hudo.

BODI MOČNA!


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lana38!
8.3.2006 16:48:05   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=723350&mpage=4&key=&#831618 


Lana, res mi je hudo zate. Ne znam ti povedati, kako sedaj sočustvujem s teboj in jočem, jočem, jočem..... Ne znam si predstavljati tvoje bolečine. Bodita močna, življenje nam včasih postavlja na pot velike ovire, a vedno samo take, ki jih lahko prebrodimo. Naj vama bo sinek v oporo.
Po drugi strani pa glej na to tako, da hvala bogu za vse preiskave, ki jih imamo danes na razpolago, sta vsaj izvedela toliko hitro, da ji še lahko prikrajšaš trpljenje, pa tudi vam.

Mislim na vas, javi se, ko boš zmogla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

(odgovor članu Polly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lana38!
9.3.2006 11:08:40   
Nixxon
Blond vprašanje: Kaj je amniocenteza?

Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lana38!
9.3.2006 11:14:43   
špelin@
http://sl.wikipedia.org/wiki/Amniocenteza 


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lana38!
9.3.2006 14:50:51   
G in T
na kratko...
Amniocenteza (punkcija plodne vode) je prenatalna invazivna diagnostična metoda, s katero se med 10. in 15. tednom nosečnosti testirajo morebitne bolezni ploda. Ta metoda se običajno uporablja pri nosečnicah, ki imajo zvečano tveganje za rojstvo otroka z Downovim sindromom. Rezultat preiskave, ki pove število 46, pomeni, da novorojenec nima okvarjenega kromosoma. Pri preiskavi se običajno poda še rezultat XX, ki določa ženski spol, ali ****, ki določa moški spol otroka.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lana38!
16.3.2006 11:59:25   
LARIKA
Žal mi je lana  user posted image user posted image user posted image  nimam besed ob tvoji bolečini,..drži se,..držita se,bodita si v oporo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lana38!
3.4.2006 13:27:18   
lana38
Drage moje!
Šele danes sem videla, da je tukaj na tem delu RR post zame. Opravičujem se, ker sem tako površno pregledovala RR. Hvala vam za besede tolažbe. Danes je ravno en mesec potem, ko sem bila v LJ in so me seznanili, s tem kaj je narobe z mojo pupo. Ne morem verjeti, da je že cel mesec okrog, pa toliko vsega se mi je zgodilo. Zdi se mi, da dnevi in tedni kar gredo mimo mene, ne glede na to kaj se mi dogaja.
Še enkrat vam havla za vso podporo in tolažbo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lana38!
3.4.2006 22:20:10   
Nikita***
Tudi meni je žal ob tvoji izgubi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?