|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laparoskopija v Ljubljani
16.11.2010 17:23:21   
mladika
Zdravo!!
Za januarja se moram naročit na laparo, delala mi jo bo prof. Bokal,pa me zanima,če je katera bila pri njej,pa kakšne imate izkušnje,ker jst jo ne poznam!!

Že vnaprej hvala za pomoč!!




_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
17.11.2010 17:04:02   
ninales
Živjo,.. jaz sem tudi naročena v sredini decembra na laparoskopiji pri dr. Bokalovi, tako, da ti bom po operaciji lažje kajpovedala. Po ultrazvoku mi je delovala kr prijazno.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
17.11.2010 17:17:09   
Monstera
Punce, ve boste itak pankale :D

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
17.11.2010 19:39:05   
mladika
no fino,da se je ena našla:)no mi boš pa potem poročala kako je bilo!!Ke pa boš operirana v UKC ali v stari porodnišnici?

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
17.11.2010 20:36:34   
ninales
Seveda bom poročala, upam, da same pozitivne stvari :) V stari porodnišnici imam. Upam, da bo čimprej mimo.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
18.11.2010 16:14:09   
mladika
aha,pol bom verjetno jst tudi imela v stari porodnišnici!!Kolko časa si pa čakala na datum?

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
18.11.2010 19:19:17   
ninales
Na pregledu sem bila v začetku oktobra, pa mi je sestra rekla naj novembra pokličem za datum. Sem klicala v začetku novembra in dobila datum sredi decembra. 

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
20.11.2010 13:45:46   
mladika
No fajn...user posted image jst moram pa januarja šele poklicat,tko da bom verjetno datum šele februarja dobila...eh to zdravstvo...nam komentiralauser posted image bo že,sam da me poštimajo tko kot je treba in da končno pol zagledava težko pričakovani user posted image !!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
20.12.2010 12:17:49   
ninales
Evo, pa so me prestavli. Mam 3.1 šele operacijo,... sm mela 16. 12 samo sprejem in ker ne delajo do 3.1 sem mogla prej vse opravit, potem pa kr takoj operacija. So mi podaljšali kravžljanje živčkov :S  Pa še "polepšali praznike".

Lepe praznike :)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
21.12.2010 6:43:40   
Monstera
ninales, da ne boš mislila, da je to samo zdaj tako, ker so prazniki. Mene so tudi domov poslali in sem čez en teden mogla nazaj, ker nas je bilo preveč. Pol so mi pa punce tam rekle, da je to kar standard.

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
21.12.2010 7:41:17   
Anonimen
Na katero št. ste pa klicale? Jaz sem jim poslala mail, vendar ni odgovora. Sedaj že 2 dni kličem, ampak se noben ne oglasi.user posted image

(odgovor članu Monstera)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
21.12.2010 9:17:28   
ninales
Monstera, a res al kaj? Kot da ni že samo po sebi dovolj zoprno :(,... ja kolikor sem jaz videla bomo zaenkrat 4 punce operirane na 3.1. , razen, če se dodatno katero sprejmejo.

Skuštrana Suzi,... jaz sem klicala sigurno vsaj 1 teden preden se mi je kdo oglasil. Pa še takrat je bila njihova "prijaznost" na vrhuncu, tako, da kar vztrajaj. Številko bi morala pa preveriti, je ne vem na pamet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
21.12.2010 23:23:30   
Monstera
Ja jaz sem jih tudi komaj dobila, samo se ne spomnim več ali je bilo skoz zasedeno ali se ni noben javil. Operiranih nas je bilo pa 5 tisti dan. In pol so kao full prijazni rekli, naj grem druga notr al neki tazga, da ne bom slučajno spet izpadla, ker sem bila zadnja na seznamu. Aja pa še to! Ko sem šla domov in naj bi čez en teden prišla nazaj, so me še klicali, če lahko šele čez en teden pridem, se pravi čez 14 dni. Pa sem rekla, da mislim, kako, če imam pa zdej ovulacijo? In na konc so mi samo en jajčnih zrihtal, ker sem bila že po ovulaciji na enem. Sicer so rekli, da je ok, ker je ovuliral. Mah kaj naj rečem, najboljše in največ zahval gre sestram negovalkam!

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
22.12.2010 21:11:23   
ammra
Jaz pa priznam, da z osebjem nisem imela težav. Imam super zdravnico, kar je najpomebneje. Kar se tiče drugega osebja (stara porodnišnica, LJ) je pa res, da se z njimi po telefonu skoraj nič ne da zmenit, tam na licu mesta so pa moram rečt čisto korektne. Same ne smete koplicirat in bo vse OK.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
29.12.2010 15:28:42   
Medinilla
Pozdravljene,

prosila bi za vašo pomoč; namreč prijateljica bi morala novembra letos imeti histeroskopijo v stari porodnišnici v lj, vendar so jo obvestili, da letos teh operacij več ne delajo (razen nujnih) in da mora poklicati za nov datum (za drugo leto), ko dobi M.
M je v pon. dobila, vendar se na telefon ta teden nihče ne oglasi.
Ali mi lahko katera zaupa še kakšno telefonsko za naročanje oz. če imajo kak e-mail naslov?

Hvala lepa za odgovore,
lepe novoletne praznike vam želim in veliko ++++++++++ v prihajajočem letuuser posted image

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
30.12.2010 19:29:49   
mladika
hej,
pokliče jih naj takoj 3.1. po novem letu.sej datum kdaj je M dobila tak ve,drugo pa ni problem,ker mislim da ta teden nobeden nikjer več ne delauser posted image


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
30.12.2010 19:45:48   
ninales
Naj kar vztraja,.. ponavadi traja, da se kdo oglasi. Sicer pa od 16.12 naprej niso delali. Tako, da po novem letu naj poskuša ponovno.


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
6.1.2011 14:20:52   
ninales
Evo punce,... jaz doma. Smo šle vse punce domov naslednji dan po operaciji. Je rekla moja G, da je šlo brez težav. Tudi z narkozo nisem imela nobenih težav. Ta dan v bolnici res hitro mine, tako, da so bile skrbi res odveč. Malo me sicer boli tam pri šivih in zoprne so vse menjave položajev (vstajanje, hoja,..) pa kakšno kašlanje in kihanje tudi ni preveč prijetno, drugače vas pa res naj ne skrbi preveč :)
Držim pesti, da boste vse opravile tako gladko kot jaz. :)


(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
7.1.2011 8:14:48   
varja
Mladika in ostale, jaz sem imela laparoskopijo pri dr. Bokalovi, sicer že skoraj štiri leta nazaj, pa vendar. Takrat so vse punce želele, da jih operira dr. Tomaževič, jaz sem pa rekla, da mi je vseeno, ker nikogar ne poznam in so me dali dr.Bokalovi. Z njo sem bila zelo zadovoljna, kasneje sem tudi videla, da se občasno pojavi v medijih glede svojega dela in je tudi prva, ki mi je po dveh letih raznih pregledov ugotovila, da imam 1,5 cm pregrado. Le-to je ob sami laparo in histeroskopiji tudi odstranila. Čez dva meseca sem res spontano zanosila, a žal kmalu splavila, no kasneje pa sem šla v IVF postopek in v prvem poskusu zanosila. danes imam 20.mesečnega sinka, tudi po njeni zaslugi. Punce, srečno pot in čimprej kakšen plusek.

(odgovor članu ninales)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
11.1.2011 18:00:04   
mladika
Hvala varja da si se javila in delila z nami svojo izkušnjo.user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
14.1.2011 13:35:16   
spelca82
skustrana suzi e vem če je še aktualno, pa vendar iz srca user posted image

NAROČANJE ZA OPERATIVNE POSEGE

Telefonsko naročanje:
01/ 231 82 45
01/ 522 61 12
Čas naročanja:
- za endoskopske operativne posege in diagnostične operativne posege (histeroskopija) od ponedeljka do petka od 9-12 ure.
- za IVF postopek oziroma OBMP od ponedeljka do petka od 11 ure do 14 ure.
ELEKTRONSKO NAROČANJE:
Naslov:
narocanje.reprodukcija@kclj.si
OSEBNO NAROČANJE:
Od ponedeljka do petka od 9 -12 ure.

Sama sem 4 dni poskušala jih dobiti po telefonu, pa ej bilo konstantno zasedeno, potem sem poslala mail v četrtek, in ker ni bilo odgovora, v torek šla osebno tja se naročit. Tako sem uspela dobiti datum 4.2. Mi je pa ta sestra rekla, da je samo v tistem dnevu odgovorila na 75 mailov in da telefoni neprestano zvonijo, ona pa sama. user posted image  Samo na žalost, to ni moj problem in vseh tistih, ki se trudimo pridet na vrsto za posege.


_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
17.1.2011 19:51:02   
mladika
punce eno uprašanje?-kolk stare krvne izvide lahk prinesem na sprejem za laparo?!mam datum 27.1.!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu spelca82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
18.1.2011 18:53:10   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

punce eno uprašanje?-kolk stare krvne izvide lahk prinesem na sprejem za laparo?!mam datum 27.1.!!


meni so rekli, da ne smejo biti starejši od enega tedna, a kljub temu, da sem že imela  izvide so mi v bolnici naredili še dodatne preiskave.
Naj še dodam, da nisem bila na posegu v Ljubljani ampak v Trbovljah.

< Sporočilo je popravil zebr4 -- 18.1.2011 18:55:01 >

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
18.1.2011 20:17:28   
krisv
Zebr4 Zanima me, kako dolgo si čakala na datum posega v Trbovljah in v katerem dnevu ciklusa so ti ga opravili? A si imela samo laparoskopijo ali tudi histeroskopijo? Kdo ti je delal? Hvala. user posted image

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
19.1.2011 20:39:10   
SILVA
Koliko časa se pa čaka v Ljubljani na laparoskopijo, če katera ve ?

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?