|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Last minute
7.6.2008 10:49:09   
antonia
Tako. Jaz sem se odločila za last minute varianto hujšanja. Do morja mi ostaja še 9 tednov, moj cilj pa je izguba 15 kg iz 78 (ITM 30) na 63 kg (ITM 24), kar me pripelje v območje zdrave teže. To pomeni, da bi v vsakem tednu morala izgubiti 1,7 kg. Verjamem, da bo na začetku šlo, ker jih imam precej preveč.
Plan:
- brez sladkarij
- po 18.00 nič več
- paziti pri kombinaciji živil

Odločila sem se, da si bom nabavila tudi tablete Formoline (bolj za motivacijo) in jih jemala po 2 na dan - kot je predpisano za vzdrževanje teže, ker so precej drage.

Vesela bom, če se mi katera pridruži, bom rada vodila statistiko. V nasprotnem primeru pa bo Ringaraja moj dnevnik hujšanja :). Tehtanje na 3 dni.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Last minute
7.6.2008 10:57:13   
Anonimen
user posted image  Se ti pridružim, vendar svojih mer ne bom pisala user posted image .Moj ITM je podoben tvojemu.
Dieta bo brez sladkih stvari, nič ocvrtega, veliko zelenjave in tekočine.Tehtanje na 3 dni.Super, spet bo veselo.Že milijontič user posted image user posted image  Upam, da me sprejmeš.user posted image

(odgovor članu antonia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Last minute
7.6.2008 11:05:21   
Anonimen
Jaz sem se odločila za last minute varianto hujšanja.
To pomeni, da bi v vsakem tednu morala izgubiti 1,7 kg. Verjamem, da bo na začetku šlo, ker jih imam precej preveč.


Sem mislila, da gre za pocitnice...user posted image .

Tudi v reklamah za last minute ni vse mogoce..poglej drobni tisk user posted image

(odgovor članu antonia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.6.2008 11:13:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Last minute
7.6.2008 15:04:48   
Naja30
Jaz sem tudi mislila, da se gre za kakšen dopust last minute. Ni mi pa bilo jasno, zakaj na forumu hujšanje user posted image

Sama sem bolj ali manj na dieti ločevanja živil zdaj (že spet) kakšnih 10 dni. Vendar sem kar precej menjala dneve in včasih, npr. včeraj in danes imam B dan. Pa ni važno, ker čutim, da se bolje počutim. Črtala sem pa sladkarije (razen pri OH dnevu sladoled in košček črne čokolade), belo moko (razen testenine) in kruh jem samo polnozrnat ali črn.
No, en mali greh se pojavlja skoraj vsak dan, to je radler ob večerih, ko tamala zaspi in lahko malo zadiham user posted image  Ampak kot sem rekla, počutim se super in ene hlače iz prednosečniškega obdobja so mi že malo manj tesne. user posted image

Lahko kakšno rečemo takole in se malo opogumljamo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Last minute
7.6.2008 16:54:48   
kajajaka
sem user posted image  tako, da se ne morem pridružit hujšanju, bi pa ti svetovala, da črtaš še beli kruh in ojačaš prehrano z ogromno zelenjave in mesa (pustega piščanca in ribe) pa nič sladkarij in sokov. samo vodo pij.

Pa ne si prevelikih ciljev postavljat. 15 kg izgubit zahteva 2-3 mesece trdega dela s telovadbo in redno prehrano. S stradanjem izgubiš vodo, ki jo pridobiš v dveh tednih nazaj, ker pa se počuti telo izstradano, bo vse kar boš pojedla (po dieti) dalo v zalogo, za primer, če ga spet kdaj na stradanje daš...
Zastavi si realne cilje 9 tednov -9 kg. Drži se prave prehrane, vsak dan migaj in ne tehtaj se vsakih 5 minut (le 1 x tedensko) ker ti bo sicer vzelo voljo, ko po 2 ali 3 tednih ne bo šlo nikamor ne glede na trud... Potem se pa spet premakne. SREČNO.
Po porodu in dojenju se vam pa pridružim, ker mi bo zihr kaj ostalo. lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Last minute
7.6.2008 18:21:36   
Anonimen
ok, se vam pridružim - na morje gremo čez 14 dni, raibm pa izgubiti tam ene 3-4 kilograme. Pa ne se smejat, meni je že 1kg težko dol vržtuser posted image upoštevajoč, da se odkar pomnim zdravo prehranjujem, po 18.uri ne jem že **** let...le...sladkarije so največji problem...

Držim pesti za vse nas! user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Last minute
7.6.2008 18:43:58   
Anonimen
Evo, sem preživela.Sploh ni bilo hudo.Upam, da bo šlo tako naprej.user posted image user posted image
Dobrodošle vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Last minute
7.6.2008 21:26:06   
lelaval
ok, se vam pridružim - na morje gremo čez 14 dni, raibm pa izgubiti tam ene 3-4 kilograme. Pa ne se smejat, meni je že 1kg težko dol vržt upoštevajoč, da se odkar pomnim zdravo prehranjujem, po 18.uri ne jem že **** let...le...sladkarije so največji problem...


Sem mislila, da sem edini tak zgubljen primer user posted image  Samo jaz bi se morala znebit kakšnih 5 kg user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Last minute
7.6.2008 22:28:13   
atanja
No bom tudi ajz probala.... Rabim v treh tednih zgubiti tok da bo vsaj amlo lepše-kake 5 kg... Sej lahko malo manj.

Bom pa še maščobo mal masirala na stegnih da mal bl gladko rata..

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Last minute
7.6.2008 23:47:22   
Naja30
Le glejte, da boste jutri poročale, kako vam gre user posted image

Meni je šlo danes ok. Edino zvečer spet - radler. user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Last minute
8.6.2008 17:50:18   
Anonimen
Evo, tudi drugi dan je dobro uspel, čeprav je še kar nekaj do konca user posted image user posted image
Spijem pa ob 16h tisti napitek, ki ga je ena napisala na neki drugi temi.To me nasiti.En navaden jogurt zmešam s pol litra vode in spijem naenkrat.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Last minute
8.6.2008 19:12:11   
atanja
Vsake tok časa bomboni. GRem pa zdele z malim se znoret v gmajno.

O kakem napitku govorite-pol litra vode pa navaden jogurt -in to je to al še kaj zraven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Last minute
8.6.2008 20:10:16   
maja1488
Caffee kaj pa tebi rabi hujšat, če imaš pa rit kot JLo!

OK jaz sem tudi z vami. Nam bo ratalo na dopust šele 20. septembra, zato ciljam na -15. Kakšne diete se bom tokrat lotila še ne vem, nekaj pa zagotovo bo. In upam, da zdržim čim dlje.
Sem danes videla razlog za moje požrtije zadnji mesec. Končno dobila menstruacijo.
Mi je pol pojedenega oproščeno ane user posted image

Jutri začnem!

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Last minute
8.6.2008 20:24:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Vsake tok časa bomboni. GRem pa zdele z malim se znoret v gmajno.

O kakem napitku govorite-pol litra vode pa navaden jogurt -in to je to al še kaj zraven
Samo jogurt in voda, nič zravenuser posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
9.6.2008 8:36:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Last minute
9.6.2008 9:19:49   
maja1488
Evo štartala danes. Upam, da tokrat zdržim vsaj kak mesec.

Bom pa jst tudi jogurt pila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
9.6.2008 13:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Last minute
9.6.2008 13:37:18   
tanikaa
Se lahko pridružim še jaz? user posted image  Sicer sem na dieti že en teden, ampak malo vzpodbude tu in tam mi ne bo škodilo.user posted image  Sicer hujšam že miljontič, mogoče pa bo tokrat ratalo. Začela sem z 72,9 kg, danes zjutraj je vaga kazala 69,9 kg. user posted image  Cilj pa je še 6 kg. user posted image  

In zanima me ta jogurt. Za večerjo spijete 2 dcl jogurta in gor pol litra vode. Samo povejte mi ženske drage, kakšen je potem obisk wc-ja? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Last minute
9.6.2008 13:39:40   
Anonimen
Navaden jogurt z manj maščobe zmešaš s pol litra vode in spiješ na eks.To popiješ ob 16h in ne ješ več tisti dan.To te nasiti.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Last minute
9.6.2008 13:42:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Navaden jogurt z manj maščobe zmešaš s pol litra vode in spiješ na eks.To popiješ ob 16h in ne ješ več tisti dan.To te nasiti.user posted image


A že ob 16.00???user posted image user posted image user posted image  Jao, jaz jem tam nekje ob 17.30. user posted image  

Bom pa probala to piti. Samo verjetno malo kasneje. Ampak luba duša, kakšen je obisk wc-ja pa mi vseeno nisi napisala.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Last minute
9.6.2008 13:43:37   
maja1488
To popiješ ob 16h in ne ješ več tisti dan.To te nasiti.


>Bom jaz danes sprobala pa da vidim kolk bom kej lačna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Last minute
9.6.2008 13:45:39   
Anonimen
Obisk wc-jauser posted image  Veliko je obiska.user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Last minute
9.6.2008 13:48:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Obisk wc-jauser posted image  Veliko je obiska.user posted image user posted image


A tazadnja pol fejst peče?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Last minute
9.6.2008 13:48:48   
Anonimen
Saj lulaš veliko, ne kakaš user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?