|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 8:38:01   
Tutan
Mene pa zanima, ali ob vsej tej poplavi takšnih in drugačnih torb, obstaja torba z Lego motivi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 8:52:29   
thaiss
stric google pravi da ja tuki

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 8:56:55   
uškinamama
V muller-jih so jih imeli. Za prvošolške torbica, torbica za copate, peresnica, bidon - mislim , da je bila okoli 160 eur. CEla črna z tistimi ninja očmi.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:00:22   
mojcaziga
V Legolandu so jih imeli kar nekaj z različnimi motivi. Cena je bila okoli 120€ pa tja do 190€, odvisno od kompleta.

lp

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:28:26   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

V Legolandu so jih imeli kar nekaj z različnimi motivi. Cena je bila okoli 120€ pa tja do 190€, odvisno od kompleta.

lp



Malo izven konteksta, kako pa vam je bil všeč Legoland in ali je bil 5 letnemu otroku (ki ima izredno rad Lego kocke, takšne in drugačne) zanimiv? Mislim, malo sem nerodno napisala, ampak recimo za Gardaland vem, da nam bi bila sama muka - dolge vrste in večinoma stvari je primernih za starejše otroke....

Uškinamama -> si mogoče zasledila, če so bile te LEGO torbe julija tudi znižane? Pri nas v Mullerju je niso imeli (sem 100%, ker morava vedno med torbami, ker njega šola oh in sploh navdihuje), so pa imeli kar nekaj teh torb cenovnega ranga okoli 120-150€, z dinozavri itn, pa so bile kasneje znižane na 90€.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:29:52   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

V muller-jih so jih imeli. Za prvošolške torbica, torbica za copate, peresnica, bidon - mislim , da je bila okoli 160 eur. CEla črna z tistimi ninja očmi.


Aha, pa še eno vprašanje - a to je takšen bidon, kot se sedaj prodaja v Sparu?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:34:04   
uškinamama
Hm, zdaj pa si me dobila.

Ne me vzet za 100 % - torbe naj bi bile znižane vse, tudi te lego. Za bidon pa se sedaj ne spomnem, da me ubiješ kakšen je bil...

Lahko ti ob priliki pogledam v našem mullerju, kakšne še imajo.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:40:42   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Hm, zdaj pa si me dobila.

Ne me vzet za 100 % - torbe naj bi bile znižane vse, tudi te lego. Za bidon pa se sedaj ne spomnem, da me ubiješ kakšen je bil...

Lahko ti ob priliki pogledam v našem mullerju, kakšne še imajo.



Prosim, če ti ni odveč. Pa če mi mogoče prišepneš, pod kateri Muller spadate (čeprav mislim, da se tekšni prenosi med trgovinami brez problema uredijo?user posted image ). Sicer je do naslednjega leta še daleč in tamali na veliko občuduje bayblade torbo in si le to tudi želi, vendar vem, kako je to pri njemu in sem nekako proti temam gormitov, bakuganov, baybladov itn - ker to je sezonska zabava - lani so bili nekaj mesecev oh in sploh gormiti, čez poletje pa so bili le ti že za dojenčke in so prišli na vrsti bayblade-i. Mi bi bilo luštno, da imam nek backup plan, s katerim ga bom brez problema obrnila, ker je Lego navdušenec in to je res nekaj, kar traja.
Čeprav sem mnenja, da naj bi si otrok sam izbral torbo, ker potem je to res tisto tapravo, da gre s ponosom v šolo (starši so meni vedno dovolili, ampak mi smo imeli na voljo recimo 5 torb, brez kakšnih letečih medvedkov in čebelic Maj, ki so bile takrat popularne) - ampak torba ni ravno poceni špas, ki se je ne obleče, ko se je naveliča (kot recimo majico ali obesek).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 9:54:01   
uškinamama
Koprski muller.

Takoj , ko kaj izvem ti javim.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 12:56:51   
uškinamama
pOROČILO.

iMAJO eno lego torbo - lego factory , je črno sivo rdeča z nekim robotkom - pošatjo. Notri ima polno peresnico (na preklop) prazno peresnico, bidon - navaden plastičen z logo lego , vrečka oz en mičken nahrbtniček za copate oz. športno opremo, pelerino za torbo. Cena 159, 99 eur.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 13:17:57   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

pOROČILO.

iMAJO eno lego torbo - lego factory , je črno sivo rdeča z nekim robotkom - pošatjo. Notri ima polno peresnico (na preklop) prazno peresnico, bidon - navaden plastičen z logo lego , vrečka oz en mičken nahrbtniček za copate oz. športno opremo, pelerino za torbo. Cena 159, 99 eur.



Res najlepša hvala user posted image ! Bomo počekirali naslednji teden v Ljubljani, drugače pa ob priložnosti v Kopru (tudi šolska torba je dober izgovor za izlet na primorsko user posted image ), pa čeprav samo za ogled le te user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lego torba, peresnica itn.
21.9.2011 20:58:18   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Malo izven konteksta, kako pa vam je bil všeč Legoland in ali je bil 5 letnemu otroku (ki ima izredno rad Lego kocke, takšne in drugačne) zanimiv? Mislim, malo sem nerodno napisala, ampak recimo za Gardaland vem, da nam bi bila sama muka - dolge vrste in večinoma stvari je primernih za starejše otroke....



Mali je bil star 9 let, ko smo šli v Legoland. Vzeli smo 3 dnevni paket in mislim, da dovolj povem, če rečem da smo za 1 dan podaljšali user posted image   Bili smo konec junija in tudi med vikendom ni bilo hude gneče, se je pa v primerjavi s preostalimi / delovnimi dnevi poznala razlika. Imeli smo tudi krasno in vroče vreme, tako da smo z veseljem parkrat obiskali vodne dogodivščine.

Se mi pa zdi, da tam nekje od 10ih let dalje več ni tako zanimivo, za 5 letnika in LEGO navdušenca pa definitivno priporočam

lp

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lego torba, peresnica itn.
22.9.2011 8:14:31   
uškinamama
Malenkost user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lego torba, peresnica itn.
24.9.2011 7:21:24   
*bubi*
Lego torbice imajo tudi v Toysu. Lahko si jih ogledaš na spletu:

LEGO torbe
Trenutno so po 100€, mislim, da so bile poleti dražje.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?