|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Legoland
11.7.2014 9:12:48   
anitaz
Kje se najbolje splača prespati, za vikend ali samo 1 noč, z dvema otrokoma? Pa da ni hotel ali apartma predaleč? Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Legoland
11.7.2014 11:14:51   
RIJA*
ibis budget hotel wurzburg je poceni varianta.

meni je sicer bilo bolje, da smo spali kar v njihovih sobah direkt v Legolandu.....fantastično doživetje.
1 nočitev + vstopnice za 2 dni je bilo 250 eur, kar če sešteješ vse skupaj, ni niti veliko.....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 11.7.2014 11:16:41 >

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Legoland
11.7.2014 11:24:17   
Balerina
Tudi mi smo kar preko njihove spletne strain rezervirali. Hotel je bil sicer oddaljen cca 15 km. je bilo pa bistveno ceneje kot pa če bi rezervirali hotel posebaj in kupili 2X dnevno vstopnico.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Legoland
11.7.2014 11:41:10   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


meni je sicer bilo bolje, da smo spali kar v njihovih sobah direkt v Legolandu.....fantastično doživetje.
1 nočitev + vstopnice za 2 dni je bilo 250 eur, kar če sešteješ vse skupaj, ni niti veliko.....


mi smo bili konec aprila... smo spali kar v Legoland Village, v hiškah... nepozabno... imaš res pravi občutek, da si v deželi Lega user posted image
Mi smo imeli 2 nočitvi z zajtrkom + 2-dnevne karte + parking na glavnem parkirišču na dan odhoda (cena za celodnevno parkiranje je 6 €) za 427 € (3 osebe)

ima pa Legoland tudi z okoliškimi hoteli - penizioni veze user posted image - nočitev + vstopnina

https://www.legolandholidays.de/en/Explore/Hotels/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.7.2014 9:24:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.7.2014 9:25:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Legoland
14.7.2014 12:56:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ibis budget hotel wurzburg je poceni varianta.

meni je sicer bilo bolje, da smo spali kar v njihovih sobah direkt v Legolandu.....fantastično doživetje.
1 nočitev + vstopnice za 2 dni je bilo 250 eur, kar če sešteješ vse skupaj, ni niti veliko.....


oooo, hudo!!! daj link! user posted image


keri? od legolanda ali wurzburga?

user posted image

evo, to je pogled z moje terase user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Legoland
14.7.2014 12:57:34   
RIJA*
evo, tole je bilo pa direkt pred sobo

user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Legoland
14.7.2014 20:08:24   
malaMravljica
Uuu ke dobro. Pol pa res morem it. Rija, mas se kaj slikc?
Mene me namrec vedno znova mine, ker imajo ze tko zasoljene karte, pa niti ne vem kako tocno je gor?

Metulj, bos sla oz boste sli?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Legoland
15.7.2014 8:16:43   
3jeMi
Rija, to ste bili v "gusarskih hiškah"?

Mi smo bili malo nižje proti parku, v The Adventures - vse v stilu Indiana Jones... igralo pred hiško je bilo pa tisto padlo letalo user posted image
Mene je presenetila urejenost in čistoča... recimo na igrišču je mivka po tleh in valda nam jo je ratal prinest v hiško, pa sem sama neki probala ven spravljat, ampak drug dan, ko smo prišli iz parka niti zrnca na tleh, vse pospravljeno... Zajtrk full dober, ni da ni... za večerjo se je treba malo znajdit, je sicer restavracija, ki ni ravno poceni... mi smo jedli v parku, pa tudi s sabo smo imeli kakšen jogurt, krekerje, sadje itd.

malaMravljica... jah cene so pa zasoljene tako kot po drugih takih parkih, tako, da je treba malo zamižat, če se odpraviš tja... čeprav mene je presenetilo, da je bila kepa (ne kepca) sladoleda samo 1,10 €. Hrana v parku je pa nekje vmes ne predraga pa ne poceni...

Mapa parka je pa http://www.legoland.de/en/Explore/ ... zdaj so dodali še temo Duplo... drugače ti pa ne morem izpostaviti kaj je nam bilo najboljše, ker je bilo vsepovsod fajn... user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.7.2014 8:28:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.7.2014 8:29:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Legoland
25.7.2014 12:30:34   
nananaja
Tudi mi se odločamo, da bi šli v Legoland, pa sem v dilemi, ker imamo dojenčico in dve punci 5 in 7 let stari. Namreč prebrala sem en nasvet za kvaliteten obisk - en otrok ena odrasla oseba. To verjetno velja bolj za adrenalinske stvari, predvidevam. Ima kdo povedat kako izkušnjo glede tega? Nas najbolj adrenalinske atrakcije najbrž ne bodo pritegnile, ker se starejša še kar boji, je bolj mlajša za to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Legoland
30.7.2014 14:38:36   
Leela
Mi smo bili maja v lego villages in je res super. V bistvu ne bi rabili niti v legoland hoditi, ker je ta vasica super. Imajo tudi bowling, minigolf po solidnih cenah. Zajtrk je soliden.
Smo šli za 2 nočitvi, 2 dni legolanda, karte za en dan so bile gratis (4 osebe). Je pa kar drago vse skupaj.
Čisto je res zelo. V lego villages še mivko na igralih z metlicami dopoldne dol pometejo (pometajo igrala, teta gor spleza in pometa user posted image
Če imaš karto za dva zaporedna dneva lahko prvo izkoristiš tudi naslednji dan če želiš tako, da ni treba iti sredi noči od doma ampak lahko prideš tudi kasneje in ne rabiš iti že isti dan v legolang. Mi smo prišli ob 15h in smo seveda morali takoj iti v legoland.
Tamalemu, pet let, je bilo najbolj všeč eno igralo-ladja...Adrenaliski zadevi sta samo dve, tri, ostalo je ok.
najanaja 5in 7 letnici bi se lahko skupaj vozili, očka ali mamica bi šel pa sam. Mi smo šli kot rečeno maja, med tednom in ni bilo nobene gužve. Recimo v avtošoli sta bila samo moj tamal in še eden.
Kupovanje legic se ne izplača razen, če res iščete kaj posebnega.

aja pa izreeedno so prijazni.

< Sporočilo je popravil Leela -- 30.7.2014 14:46:45 >

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Legoland
30.7.2014 14:50:17   
Leela
Zadnji dan obiska je tudi "zastonj" parking pred legolandom, ker moraš zapustiti hišico do 10h. Če hočete še enkrat obiskati park, so v katalogu, ki jih dobiš v legolandu v trgovinah, kuponi da je pri nakupu ene odrasle karte, karta za otroka gratis.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?