|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Libido in mirena oz Rigevidon
2.10.2010 8:55:48   
Sacherca
Pozdravljene!

Zanimajo me izkusnje uporabnic,ki imajo mireno in izkusnje tistih,ki imajo KT Rigevidon.

Do junija sem tri leta imela depo provero  zascito. Sele potem sem poleti videla kaj so bili moji stranski ucinki. Bila sem na splosno boljsega razpolozenja in dosti vecja zelja po spolnih odnosih. Vsak dan oz vsaj vsak drugi dan sem skakala po mojemu user posted image user posted image Sva se samo objela pa so mi sle vse kocine po koncu,kaj jih pac imamuser posted image .

Vceraj na pregledu sem se pogovarjala z mojo G glede tega. Zdaj mi je predlagala mireno ali pa te tabletke Rigevidon. Ce me bo parkrat glava bolela, kar je se meni zdi najpogostejsi stranski ucinek se ni hudega...Ne zelim pa,da izgubim to veliko zeljo po zajckanju.user posted image

Zato,me resnicno zanimajo vase izkusnje.Odlocila se bom pa itak sama na koncu.

Mirena +stranski ucinki+kako se vam je poznalo na libidu in Rigevidon+stranski ucinki+libido??

Hvala za odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Libido in mirena oz Rigevidon
2.10.2010 12:34:42   
Petraa
Rigevidom nobenih stranskih učinkov,jih imajo zelo zelo malo

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Libido in mirena oz Rigevidon
5.10.2010 14:22:33   
Sacherca
Ocitno ni veliko uporabnic z mireno in temi tabletkami user posted image

Hvala Petraa user posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Libido in mirena oz Rigevidon
5.10.2010 14:30:00   
zmajaz
Jaz imam mireno malo več kot eno leto - SUPER zadovoljna. Tiste izcedke je pač treba potrpeti prve mesece, potem je pa super. Zdaj imam M samo toliko, da mi zadoščajo navadni dnevni vložki in še to samo 4 dni (prej močna M in po 7 dni). Jaz ne opazim prav nobenih strasnkih učinkov - ne na težo, ne na libido - za razliko od tablet, ki sem jih včasih jemala. V glavnem ko bo minilo teh 5 let si jo bom zagotovo dala spet na novo vstavit.

Aja - pa tudi kar nekaj prijateljic jo ima in so vse zadovoljne. Po forumih sem brala tudi o nezadovoljnih uporabnicah, osebno pa ne poznam nobene nezadovoljne ampak samo zadovoljne. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 5.10.2010 14:31:04 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?