|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Likovna vzgoja
16.3.2006 18:56:08   
dulcinea
Tole se nanaša predvsem na učiteljice in vzgojiteljice.

A mi lahko poveste kako literaturo, kjer so nazorno predstavljene vse tehnike, ki se jih uporablja v OŠ na razredni stopnji.
Pa še kako knjigo, kjer so notri tudi ideje za motive.

Prosim za pomoč, saj sem na likovnem področju MRZLA.

LP, Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Likovna vzgoja
16.3.2006 20:16:14   
Anonimen
Od Tonke Tacol je kar nekaj učbenikov, ki so uporabni.

Drugo mi nič trenutno ne pade v glavo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Likovna vzgoja
16.3.2006 21:17:22   
dulcinea
Tacolka mi gre pa še iz faksa na živce. SIcer pa mam dva njena učbenika pa mi nista všeč. Jst bi prov knjigo v kateri so vse tehnike opisane.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Likovna vzgoja
29.6.2006 8:25:31   
dulcinea
Za vse, ki nimate več idej kako z likovno vzgojo. Danes mi je knjižničarka dala knjigo, ki jo je naročila posebej zame. J. Pibernik: Drugačnosti, Priročnik za učitelje likovnega pouka v OŠ. Meni se (vsaj ko sem jo malo prelistala) zdi odlična. V njej je res vse. Id tehnik, do motivov,postopkov... Aja izšla pa je 2006 priMohorjevi družbi.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Likovna vzgoja
29.6.2006 18:33:28   
Anonimen
Za teoretični del - ampak res teoretični in je res fajn...

Glej avtorja MILAN BUTINA knjige so izšle pri založbi DIDAKTA

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Likovna vzgoja
30.6.2006 9:11:37   
dulcinea
a lahko malo bolj natančno poveš naslov literature. Ker sem iskala na strani od zaloižbe didakta pa mi ne najde



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?