|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Linea Snela?
7.2.2008 14:45:59   
Seven*
Ima kdo izkušnje? Menda je svinjsko drago? Deluje?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 14:51:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ima kdo izkušnje? Menda je svinjsko drago? Deluje?


Nimam izkušenj, vendar na dolgi rok zagotovo ne. A že imaš napravo za trebušnjake?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 14:55:17   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ima kdo izkušnje? Menda je svinjsko drago? Deluje?


Nimam izkušenj, vendar na dolgi rok zagotovo ne. A že imaš napravo za trebušnjake?


Že delam. 100 na dan cca. Pa različne vaje.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 14:56:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ima kdo izkušnje? Menda je svinjsko drago? Deluje?


Nimam izkušenj, vendar na dolgi rok zagotovo ne. A že imaš napravo za trebušnjake?


Že delam. 100 na dan cca. Pa različne vaje.


Pridna.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 15:04:34   
debeluška
JAz sem bila pri njih na brezplačnem pregledu in ko mi je rekla ceno mi je bilo kar "slabo".
Cena za 4 mesece vadbe 2x na teden bi bila cca.1300 EUR-ov.
Odločila se nisem ker je zelo drago.



lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 16:13:13   
trixi
Jaz sem bila, lani, ob temle času. Na kratko povedano premalo muzike za preveč denarja.

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 16:15:30   
soncece24
Karkoli to je - ti tega ne rabiš!user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Linea Snela?
7.2.2008 17:11:17   
sani1
Jaz imam izkušnje. Sem bila pri njih in hodila tja telovadit in se savnat...Res je drago deluje pa samo če se strogo držiš diete... Pa moreš biti natančna disciplinirana, ker te tam vagajo in jaz sem dobila zelo neprijeten občutek in če kaj ni šlo tako kot bi moglo je blo vse kaj ste pa jedli in bla bla bla... Sem bila sredi terapije čisto zafrustrirana in obsedena z kilogrami...

Jaz osebno ti ne priporočam... Raje telovadi doma in hodi na sprehode pa se sama drži diete pa ti bo uspelo... Bi poiskala dieto ki so mi jo dali tam pa sem se vmes selila tako, da bo bolj problem...
Odločitev je tvoja...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Linea Snela?
15.2.2008 13:18:32   
puncica
Nisem stestirala ampak verjetno pa deluje ampak sem sem 100% če potem ko končaš s tole terapijo ne spremeniš nekaj v svoji prehrani in več migaš dobiš kilce in maščobne obloge nazaj. Tako da po moje bi šlo tud bol poceni le voljo je treba imet user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Linea Snela?
11.4.2008 21:54:23   
Martinčka
jaz sem hodila in še hodim in prišla iz skoraj št 42 na 36. meni ni bilo žal denarja. sem si dala na več obrokov pa je bilo. res te disciplinirajo in res ti ne gre dol mišična masa ampak maščoba, ker pri njih kr dobr telovadiš... res pa sem se držala predpisane diete (1-2x na teden pa sem grešila s kakšnim kosom tortice ali čokolado ampak to ni takšen greh če je v dopoldanskem času).

tako da jaz imam po mnogih letih spet prb takšno postavo kot si jo želim.. sicer pa še pri tem nisem konec:)
bom si pa potem tudi vzela vzdrževalni program za čez celo leto da se slučajno spet ne zapustim.. ker nove garderobe pa ne bom dvakrat kupovalauser posted image


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Linea Snela?
12.4.2008 17:26:11   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

jaz sem hodila in še hodim in prišla iz skoraj št 42 na 36. meni ni bilo žal denarja. sem si dala na več obrokov pa je bilo. res te disciplinirajo in res ti ne gre dol mišična masa ampak maščoba, ker pri njih kr dobr telovadiš... res pa sem se držala predpisane diete (1-2x na teden pa sem grešila s kakšnim kosom tortice ali čokolado ampak to ni takšen greh če je v dopoldanskem času).

tako da jaz imam po mnogih letih spet prb takšno postavo kot si jo želim.. sicer pa še pri tem nisem konec:)
bom si pa potem tudi vzela vzdrževalni program za čez celo leto da se slučajno spet ne zapustim.. ker nove garderobe pa ne bom dvakrat kupovalauser posted image




In kakšna je ta predpisana dieta?

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?