|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Linea snella!
27.9.2005 8:43:02   
ma-ja
Sledim vsem lunicam in vam čestitam user posted image user posted image , sama sem se držala par dni (se nisem upala prijavit v skupino), pa vse skupaj ni bilo nič od tega. Očitno moram res plačat, da bo kakšen rezultat.
Zanima me , če je katera hodila v center za vitko linijo Linea Snella. Jaz sem se že skoraj dogovorila za terapijo, zanimajo pa me konkretni rezultati. Ker je zelo drago, bi rada dobila kakšno informacijo preden se dokončno odločim!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Linea snella!
27.9.2005 8:44:48   
Anonimen
Moja kolegica je šla pred časom. Rezultat?

160 jurjev manj v denarnici in 5 kg več...

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 27.9.2005 8:45:13 >

(odgovor članu ma-ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Linea snella!
27.9.2005 8:46:48   
soncece24
jaz v te čudežne masaže, drenaže bla bla nič ne verjamem. to je vse natega, pa malo ti kožo zgladi

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Linea snella!
27.9.2005 8:49:59   
ma-ja

A res Kerensa? Pa saj dobiš neko garancijo, da dosežeš določen rezultat. Meni se gre za to, da bi imela telovadbo, ki bi mi ustrezala (zaradi poškodbe medenice po porodu) pa tudi, da bi se naučila pravilno jesti. Drugače mi ni potrebno tako veliko shujšati, samo bolj popraviti obliko. To pa z navadno aerobiko in podobnimi variantami žal ne morem, ker me potem še lep čas preveč boli. Se pa strinjam, da je kar predrago.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Linea snella!
27.9.2005 8:52:10   
ma-ja
Sončece, to ni masaža temveč telovadba. Ravno zato bolj verjamem v rezultate, ker moraš dejansko delat. Brez švica itak ni nič.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Linea snella!
27.9.2005 8:52:54   
Anonimen
Ma-ja... vse to, kar bi ti rada, najdeš v knjigi v knjižnici - zastonj!
Ti je res treba dati take zneske samo zato, da ti bo to nekdo povedal, namesto da sama prebereš?
Če se imaš namen tega držati, se boš tudi sama. Če se pa nimaš namena držati tega, se pa tudi v Snelli ne boš.
Garancija? Ja, dobiš papir. Baje. In ko pride do spora, se izgovarjajo na to, da nisi pravilno jedla oz. se razgibavala in da zato ne morejo odgovarjati za rezultat. Kako pa boš na sodišču dokazala, kaj si jedla pred nekaj meseci ob določeni uri?
Če bi ti to uspelo, bi tudi tistih 160 jurjev, če je še toliko, dobila nazaj...
Daj ti meni ta znesek, pa boš videla, kako boš shujšala... user posted image

(odgovor članu ma-ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Linea snella!
27.9.2005 9:01:15   
ma-ja
Saj, Kerensa ravno zato sprašujem. Sem pa prebrala ogromno knjig, vendar to pri meni ne gre. Po drugem porodu sem pa že šla na vodeno hujšanje in izgubila 25 kg, ki so se mi pa počasi začele nabirati nazaj. Celo poletje sem se trudila, da bi sama kaj naredila, vendar prehitro obupam in rezultat so + kile. JE pa res, da ko sem plačala, nisem imela nobenih težav shujšat. Vendar me skrbi kako obdržati težo. Samo to je pri meni problem. Zato sem šla na tisti informativni pogovor, samo nisem se še čisto odločila. Mi je pa tudi moj user posted image  rekel, da me bo vsak dan vagal, pa tud to ni šlo.
Dala bi si še eno šanso, ker si drugač itak nič ne privoščim in sem si prav zato namenila nekaj denarja. So pa take stvari tako ali tako vse drage.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Linea snella!
27.9.2005 11:50:11   
snorlax
Evo, še ena taka, kot jaz. Tudi jaz sem že dvakrat shujšala pri dr. Sentočnikovi - enkrat 25 in drugič 30 kg. Pa je šlo vse nazaj gor in še zraven. Samo denarja sem se znebila. Sami mi pa ne rata, pa fertik.

Zgleda, da rabiva midve eno trdo roko, da naju usmerja. Ni fora v denarju. Saj te tudi stimulira, ampak mene je najbolj Sentočnikova, ki je ful stroga,  pa tisto, da greš vsak teden na vago... Samo jaz tako nočem več hujšat, ker to je tisto - hitro dol in še hitreje nazaj gor. Jo-jo učinek.

Vse kar rabim, je en klik v glavi, da se ne rabim basat s hrano, če sem živčna, tečna, če nekaj pogrešam, ampak samo takrat, ko sem lačna. No, tega klika še ni bilo.user posted image  

Joj, Kerensa, ne delit nasvete, kako se hujša, če nimaš problemov s tem. Ne veš, kako lahko je govorit, če nisi v tisti koži. To je ravno tako, kot bi jaz tebi rekla, da se odvadi kadit, saj je čisto lahko, samo odločiš še in nehaš. Kaj ti bo podpora in svetovalec in zdravnik. Samo knjigo prebereš, pa je... user posted image

Glede Linee Snelle, ena moja soseda je hujšala oz. še hujša tam. Iz ene orenk bajsike se je prelevila v eno anoreksično ženšče (ampak res, sedaj je presuha) in taka je že kakšno leto ali dve. Kaj lahko je in kaj ne in kako vzdržuje težo, pa ne vem, si nisva tako blizu, da bi jo spraševala.

L.p.user posted image

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Linea snella!
27.9.2005 11:52:05   
Anonimen
Vem, kako je s kajenjem... in res je, da se moraš samo odločiti, pa je... Žal pa se jaz še nisem odločila...

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?