|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubim dva
18.6.2008 9:19:00   
zvezdica111
....oziroma ljubim moža, zaljubljena v sodelavca in mož to ve in mi skuša pomagat ga prebolet. Veliko se pogovarjava..... Ah kakšna zmešnjava je v moji glavi.

Začnimo od začetka. Z možem sva imela težave, zato sem se zaupala sodelavcu, ki mi je v težkih trenutkih stal ob strani. Ko sem se odločala o tem, ali naj pustim moža ali ne mi je sodelavec povedal, da je zaljubljen vame. Seveda mi je bilo lepo, vendar še sama ne vem, kaj sem v resnici čutila do njega user posted image   Ko sem povedala možu, da ga bom pustila, ker "imam drugega", me je presenetil 100 na uro. Pričakovala sem, da me bo nagnal, pustil, skratka, da bo rekel uredu, ločila se bova. Ampak ne!!!! user posted image Rekel je, da me ima rad, da želi biti z menoj, da gre k zakonskemu svetovalcu (kar sem mu že prej težila, pa še slišat ni želel).
Seveda sem pristala na to, saj imava dva majhna otroka. Vse to sem povedala tudi sodelavcu, ki je mojo odločitev težko sprejel, saj pravi, da me ima že dolgo časa rad in je v mojih težavah z možem, pač dobil upanje, da bi bila kdaj skupaj. Vse kar sva imela je bil en poljub.
Z možem hodiva k zakonskem svetovalcu. Se pogovarjava....Skratka postal je vse, kar sem si želela imeti ves ta čas. Vendar mi vseeno nekaj manjka. Pa ne vem kaj!!??user posted image  To sem povedala tudi možu, pa mi je rekel, pa pejta enkrat u postlo, da boš mela pol mir....sam men se zdi,da ni v tem rešitev, čeprav si morda to tudi želim.

Skratka ne vem, kako naj pozabim. Tako kot je že pred parimi dnevi pisala puncica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:27:22   
maruškaŠ
Žal, vendar mislim, da tvoj preprosto ni tisti pravi in samo to ti manjka.  Roko na srce - si pa ena redkih poštenih partnerk, ki je igrala odprto in pošteno.

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:29:39   
srki
Hm, malo je takih partnerjev, ki bi to tako sprejeli in te poslali še v posteljo z drugim. Mogoče je za vaju res že prepozno, kljub temu, da se je partner potrudil za vaju.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:30:27   
mamm
Jaz mislim, da če ve da  tvoje misli tavajo k drugemu in se trudi, da bi ga ti prebolela, vlaga v vajin odnos veliko trudi. Postavi se v njegovo kožo in premisli kako bi se počutila, če bi tvoj mož mislil na drugo. Sex pa po mojem ni rešitev, saj je to še bolj osebno zbližanje kot bežen poljub. Če do sodelavca res nekaj čutiš lahko sex to še poglobi, zato razmisli pri sebi ali želiš rešiti svoj zakon ali ne. Ker drugače je bolje da se ločiš, zaživiš na novo z drugo osebo in boste vsi manj trpeli kot da vztrajate skupaj v zakonu kjer ni zaupanja in je polno prevar takšnih in drugačnih. Tudi otroci imajo čustva in znajo opazovati bolj kot si sami mislimo in tudi trpijo bolj, saj je družina za njih trenutno edini svet ki ga poznajo. Tako kot bo vajino obnašanje in odnos do partnerja, tako se bodo obnašali otroci ko odrastejo.
Bodo verjeli v ljubezen in srečno družinsko življenje???

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:31:28   
MAŠKA
Najprej službo zamenjaj, da ga ne boš več videvala. Potem uporabi razum, pomisli, na svoja dva otroka in ga boš mogoče lažje pozabila. Sploh, če imaš še moža rada.
Ja, moža imaš pa res potrpežljivega, marsikatera bi ti zavidala.
Upam, da se boš prav odločila. Pa srečno!

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:31:36   
Anonimen
Ker sama mislim, da je nemogoče ljubiti dva moška naenkrat, bom napisala samo tisto kar me je zbodlo.
Da ti mož reče, da greš z nekom drugim v posteljo, to pove, da te mož ne želi izgubiti, vendar ne zato ker te ima rad, ampak zato, ker ne prenese, da bi ga zapustila zaradi drugega.
Tisti, ki kaj takega reče, sigurno ne čuti do žene tisto kar bi moral.Moje mnenje.

(odgovor članu zvezdica111)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:40:59   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ker sama mislim, da je nemogoče ljubiti dva moška naenkrat, bom napisala samo tisto kar me je zbodlo.
Da ti mož reče, da greš z nekom drugim v posteljo, to pove, da te mož ne želi izgubiti, vendar ne zato ker te ima rad, ampak zato, ker ne prenese, da bi ga zapustila zaradi drugega.
Tisti, ki kaj takega reče, sigurno ne čuti do žene tisto kar bi moral.Moje mnenje.


joj, veš da si mi vzela besede iz ust user posted image

Mogoče je to rekel v nekem navalu jeze ali užaljenosti ali karkoli. Če pa on to misli resno, potem pa ima Kind lady prav.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:41:24   
zvezdica111
Ker drugače je bolje da se ločiš, zaživiš na novo z drugo osebo in boste vsi manj trpeli kot da vztrajate skupaj v zakonu kjer ni zaupanja in je polno prevar takšnih in drugačnih.


Fora je v tem, da sploh ni bilo prevar in zaupanje je, saj si zdaj vse poveva.

Mož mi je povedal, da je bil pred enim letom prav tako na tankem ledu, da je bil tik pred tem, da se zmeni z eno žensko, da bi skočila v posteljo, pa nista. Mu verjamem, tako, kot on meni, da s sodelavcem nisva. rada bi rešila najin zakon. Oba se trudiva. Se posvečama drug drugemu, samo zakaj moje misli uhajajo drugam???? Kako naj to preprečim????

(odgovor članu mamm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:43:47   
zvezdica111
kar se tiče  moževe ponudbe, naj grem z njim v posteljo, je bolj neresna ponudba, to vem, samo jaz sama sem resno o njej razmišljala.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:44:36   
krnekixxx
Ja mogoče ni možno ljubiti 2, ampak je pa možno, da ti kljub možu kdo drug postane všeč in valda potem je totalna zmeda v glavi.
Premisli zakaj ti je sodelavec všeč. Zato, ker ti je povedal, da je zaljubljen vate, ali ker ti je bil všeč že prej. Če si ga pred tem, ko ti je to povedal, smatrala samo za prijatelja, potem mislim, da je za to zmedo krivo to, da pač veš, da si mu všeč in je tudi on tebi postal. Če pa ti je bil všeč že prejm, hja, potem pa bo treba razčistit. Ne bit v zakonu z nekom, ki ga ne ljubiš, ker enkrat bo počilo in boš šla, samo potem bo mogoče sodelavec že srečno poročen...
Moraš res vredu razmisliti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:49:32   
zvezdica111


Prej sem ga res smatrala samo za prijatelja.

< Sporočilo je popravil zvezdica111 -- 18.6.2008 9:50:56 >

(odgovor članu krnekixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:53:05   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica111

zakaj moje misli uhajajo drugam???? Kako naj to preprečim????


Poskusi se ponovno zaljubiti v svojega moža. Kako? Tega pa res ne vem. Mogoče tako, da se spomita trenutkov, ko vama je bilo lepo in jih še enkrat podoživita oz. to obnovita. En velik korak sta že naredila, to je, da se oba trudita za to, da se zopet najdeta. Če res hočeš moža, daj sodelavcu tudi vedeti, naj ne upa nate.

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 9:55:34   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica111

kar se tiče  moževe ponudbe, naj grem z njim v posteljo, je bolj neresna ponudba, to vem, samo jaz sama sem resno o njej razmišljala.


Pa kaj misliš, da boš s tem rešla' prav nič. Še hujše bo....ne vem kaj upaš...da ti ne bo všeč, da boš potem potešena, da ne obvlada user posted image ......se bom ustavila user posted image user posted image user posted image user posted image ...ko greš enkrat ni več poti nazaj user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:02:18   
tinkatonka
Iz tvojega posta sodeč si naveličana zakona, a tudi do drugega moškega nimaš prav močnih čustev.

Samo terapevt vama ne bo pomagal. Kaj pa sama dva naredita potem doma, da vama je lepše? Si s čim popestriva vsakdanjik, gresta kdaj kam sama, kam na vikend-paket, kino, masažo, savno,...., kar vama pač odgovarja. Imata skupne hobije? Če želita rešiti zakon potem vanj vlagajta veliko energije, samo obisk pri terapevtu in potem doma vsak po svoje vama nič ne koristi.





_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:04:29   
tinkatonka
Aja pa če je možno službo menjaj in prekini stike s tem moškim. Vsakodnevni kontakt in pozornost iz njegove strani ti itak mešata štrene.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:09:01   
Meceno
 

Poznam eno, ki je imela takšnega moža. S tem, da je on to osebo slišal na radiju ( on tut dela tam) in se je     zaljubil v njen glasuser posted image   Je povedal to ženi in valda ni resno jemala.  Ko se je enkrat osebno spoznal s to    napovedovalko, ji je v prvo rekel da je zaljubljen, a ima ženo, dva otroka. Potem se je žena trudila, sta hodila k svetovalcu  in je bilo že vse OK. 
Pa se je neke noči zjokal da on uno ljubi  ( čeprav nista imela še čisto nič, ne poljuba ne ničuser posted image   )  In ga je    hvala bogu pustila user posted image

Če se ne motim, pa sta onadva prišla skupaj, se je njej to zdelo romantično  user posted image  


Fajn život a ne?user posted image

< Sporočilo je popravil Meceno -- 18.6.2008 10:15:01 >

(odgovor članu krnekixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:18:19   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica111

Vse to sem povedala tudi sodelavcu, ki je mojo odločitev težko sprejel, saj pravi, da me ima že dolgo časa rad in je v mojih težavah z možem, pač dobil upanje, da bi bila kdaj skupaj. Vse kar sva imela je bil en poljub.
Z možem hodiva k zakonskem svetovalcu. Se pogovarjava....Skratka postal je vse, kar sem si želela imeti ves ta čas. Vendar mi vseeno nekaj manjka. Pa ne vem kaj!!??user posted image  To sem povedala tudi možu, pa mi je rekel, pa pejta enkrat u postlo, da boš mela pol mir....sam men se zdi,da ni v tem rešitev, čeprav si morda to tudi želim.



Jaz imam očutek, da ne čutiš do sodelavca isto kot on do tebe oz. čutiš "dolžnost" da si tudi ti nazaj zaljubljena. Mogoče ti je samo všeč in ti ugaja njegova ljubezen ali pa ga nočeš prizadeti. Nočeš pa prizadeti niti moža.

Bodi iskrena do sebe in se vprašaj kdo ti res več pomeni. Če mož prekini s sodelavcem, zaljubljenost mine. Če sodelavec prekini z možem. Če nočeš prekiniti z možem in imaš dejansko raje sodelavca pusti službo. Če še zmeraj ne veš potem pojdi v posteljo z njim.

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:19:18   
Spark
Zvezdica, bo morala dobro premisliti in se odločiti kaj je pravo. Nihče ji ne bo mogel svetovati. Naj se samo prepriča, ali ta zveza s sodelavcem sploh lahko kaj obeta, ali je to bila samo neka simpatija.

Pred leti sem imela enega sodelavca, s katerim sva bila sploh ne vem kaj. Nekaj je bilo med nama, neka energija, ampak med nama se ni nič zgodilo. V tistem času sem bila pred poroko, sodelavec mi je blazno pihal na dušo, pravi očarljivec. In bila sem zelo v dvomih. Samo na koncu, sem mu rekla, da med nama ne more biti ničesar. In od tistega momenta, ni bilo nobenega osvajanja več. On je spoštoval mojo odločitev, in sva še naprej normalno komunicirala.
Ni mi žal za tako odločitev, saj se imava z možem suer fajn, imava lepo družinico.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:22:00   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Meceno




Če se ne motim, pa sta onadva prišla skupaj, se je njej to zdelo romantično  user posted image  


Fajn život a ne?user posted image


Me spominja na Charlesa in Diano. Taka filmska ljubezen.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:28:27   
N.SI
Bom samo povzela, razčisti v svoji glavi kaj ti je prioriteta (mož z dvema sončkoma ali sodelavec) - od tu naprej so zadeve preprostejše...
Če mož in otročka: svetovalec, vikend paketi, izleti, obujanje starih spominov, zaposli se drugje in tudi svoje misli zaposli s tem, kako boš svojega dragega in otročke tokrat presenetila (s tem boš imela manj "frej" misli in bodo le-te usmerjene v tvojo družino ipd.
Če sodelavec: loči se in ne trpinči niti moža niti sebe.

Moram pa priznati, da je res redkost taka reakcija - razumna in umirjena. Se mož že zaveda teže zakona, da to ni le avantura in vezica z nekom... Da so pa padci in vzponi v vsem pa nam je znano, a ne? Težko ti svetujem kaj stori... Ker sem pač tiste vrste ženska, ki se v vezi posveti do konca in samo eni osebi! Takrat zame ne obstajajo drugi... Tako da...
Na ja, srečno pri odločitvi! 

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 10:50:07   
krnekixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami


Jaz imam očutek, da ne čutiš do sodelavca isto kot on do tebe oz. čutiš "dolžnost" da si tudi ti nazaj zaljubljena. Mogoče ti je samo všeč in ti ugaja njegova ljubezen ali pa ga nočeš prizadeti. Nočeš pa prizadeti niti moža.

Bodi iskrena do sebe in se vprašaj kdo ti res več pomeni. Če mož prekini s sodelavcem, zaljubljenost mine. Če sodelavec prekini z možem. Če nočeš prekiniti z možem in imaš dejansko raje sodelavca pusti službo. Če še zmeraj ne veš potem pojdi v posteljo z njim.


Točno to hočem jaz povedati...Pomoje je to to. Sploh nisi zaljubljena vanj samo ugaja ti, ker je on vate... Je dost takih primerov... Človeška psiha je ?!?

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 11:19:03   
Rožica I
To, kar dela tvoj mož zate... Uh, redko kateri bi. Torej je res pripravljen na čisto vse.
Daj vama še eno možnost; s tem, da se oba trudita za zakon iz petnih žil! Še vedno lahko gresta narazen čez leto dni, ne? Sodelavca pusti pri miru, ker zgleda, da ni on tisti THE ONE, ne? Distanco napravi, magari zamenjaj službo...
To, kar dela tvoj mož za vajin zakon, verjemi, ne bo več noben moški v tvojem življenju user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu krnekixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 11:35:58   
ronja
Glede na to, da si bila ti poštena do moža in da je on tudi več kot pošten do tebe, imata po mojem lepo prihodnost... Se splača potrudit...

Mislim, da bi ti pomagalo, če bi sodelavca spoznala še v kakih manj idiličnih okoliščinah. Zaljubljeni moški so vse, kar si ljubljena od njih želi - kar pa ni nujno to, kar so v resnici... Tako da poglej malo širše - kako se ta sodelavec obnaša do drugih ljudi, potrudi se ga videt celega - z napakami vred...
Ker dokler si zaljubljena vanj, teh napak ne vidiš, dejstvo pa je, da te ta zaljubljenost lahko stane enega krasnega partnerja, ki ti res stoji ob strani takrat, ko je najtežje... Probaj ga spoznat čim bolj realno, skratka.

Vsi se kdaj zatreskamo, to pa ne pomeni, da se ne odtreskamo in nima to nujno vedno slabih posledic... Pri tebi bi lahko imelo celo dobre posledice, ker se je mož zavedel resnosti situacije... 

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 11:36:07   
Teya*D.
Je tvoj mož prej spoznal koliko mu pomeniš in verjetno tudi otroka.
Tako kot so rekle punce, daj še eno priložnost zakonuin družini pa boš videla kako in kaj.

lp

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 14:10:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Glede na to, da si bila ti poštena do moža in da je on tudi več kot pošten do tebe, imata po mojem lepo prihodnost... Se splača potrudit...

Mislim, da bi ti pomagalo, če bi sodelavca spoznala še v kakih manj idiličnih okoliščinah. Zaljubljeni moški so vse, kar si ljubljena od njih želi - kar pa ni nujno to, kar so v resnici... Tako da poglej malo širše - kako se ta sodelavec obnaša do drugih ljudi, potrudi se ga videt celega - z napakami vred...
Ker dokler si zaljubljena vanj, teh napak ne vidiš, dejstvo pa je, da te ta zaljubljenost lahko stane enega krasnega partnerja, ki ti res stoji ob strani takrat, ko je najtežje... Probaj ga spoznat čim bolj realno, skratka.

Vsi se kdaj zatreskamo, to pa ne pomeni, da se ne odtreskamo in nima to nujno vedno slabih posledic... Pri tebi bi lahko imelo celo dobre posledice, ker se je mož zavedel resnosti situacije... 

Se podpišem. Sem ravno želela na to opozoriti, predvsem na zadnji del. V bistvu imata z možem sedaj šanso, da poglobita vajin odnos. LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 18.6.2008 14:11:03 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?