|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubosumna..
1.3.2006 22:52:48   
Anonimen
Pred dnevi sva z mojim bila nekje, kjer sva se pogovarjala z neko gospodično..šlo se je pač za neko storitev, saj ni pomembno. V glavnem, najprej mi ni bilo nič posebnega, oba sva se dobro nasmejala, gospodična za mizo pa tudi. Moj se je zelo razgovoril, se smejal in se zabaval, meni pa je počasi začenjalo iti malo na živce. Ampak sem se čudila sami sebi..ker ni razloga, da bi bila ljubosumna! Nočem biti a ne vem, kako naj to naredimuser posted image Kako naj ne bom ljubosumna? Ljubim ga in on mene, nikoli ni bilo nobene prevare, nikoli niti povoda za kaj takega, vse je v najlepšem redu, do sedaj niti pomislila nisem na kaj takega! Zdaj pa sem šokirala samo sebeuser posted image Ne vem, kaj naj naredim, ljubim ga in vem, da njemu varanje ne pride na misel..rada bi samo vedela, če je že katera bila v podobni situaciji in kako se je rešila iz tega!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubosumna..
1.3.2006 22:58:53   
baguSka
Ne vidm v čem je problem. To je men čist zdravo ljubosumje. Brez tega pač ne gre. Ni ga vedno, kot si ugotovila tud sama, je pa v mejah normale. In logično je, da če imaš nekoga rad oz. ga ljubiš, da si tudi ljubosumen. Vsaj malo. To pomeni, da ga res ljubiš in nič drugega.
Problem pa nastane, ko postaneš objestno ljubosumen. Kar pomeni, da iz muhje narediš slona oz. da si začneš prisvajat partnerja in delat neke scene. Recimo nardit cel halo tam sredi lokala ali kjerkoli pač že, al pa prepovedat recimo svoji partnerki, da obleče mini krilo al pa da se ne sme partner pogovarjat sploh z nasprotnim spolom itd itd...

Tko da, če mene vprašaš, ne vidm razloga, da bi sploh blo kej narobe s tabo. Le rada ga maš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubosumna..
1.3.2006 23:04:53   
mamči
Sem bila ja, kljub temu, da ni bilo nobenega vzroka. Kr nekaj me je zgrablo. Pa nisem nobenemu povedala, samo v sebi me je stiskalo, bolj po moje zaradi tega, ker sem videla, da še komu ugaja in sem pač začela razmišljat v smeri, kako bi bilo, če bi bilo...
Naredila nisem nič. Me je samo minilo. Se pa še pojavi sem pa tja tak občutek. Včasih mojega malo podražim, intervjujam, hočem vedet, kako mnenje ima itd. on se pa čez čas ful nasmeji, pa vedno reče: ma ti si pa res včasih ljubusumna ali kaj?  Jaz pa kao resno, pa daj no, zakaj bi pa bila ?user posted image

Pa sma že 8 let skupaj, pa me včasih še vedno malo "prime".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubosumna..
1.3.2006 23:12:23   
Anonimen
Poznam to...user posted image , pa sploh ne gre zato, da bi mislila, da me bo prevaral..bolj se mi zdi, da v momentu opazim, da je zanimiv še kaki drugi..oz. se mi zazdi, da je kakšna zanimiva njemu..pa sem se tisočkrat prepričala, da je to njegov način sporazumevanja..da je njemu veliko bolj nerodno kot meni npr...vedno me zjezi ali špikne, ko greva na pijačo in npr. naroči pijačo in s kelnerco kar nekaj komentira..pa naredi to tudi, če je stara in grda, ne samo če je fejst..skratka to me je v začetku najbolj spravljalo ob živce - pa sem si sama pri sebi mislila - pismu si kmet user posted image , no tko sem samo sebe malo tolažila..user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubosumna..
2.3.2006 7:18:41   
muki1
Kot je rekla Baguska. To je ,zdravo,, ljubosumje. Samo še rajši ga boš imela. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubosumna..
2.3.2006 7:52:28   
KRISS
Včasih res ne vemo kako naj se obnašamo da vam bo po godu? Če bi pa samo sedel mutast brez smeha in pogovora, bi pa spet rekla da si je kaj domišljal. Ah never ending story...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubosumna..
2.3.2006 8:06:14   
soncece24
V takih situacijah si jaz vedno mislim: ti se mu kr smejčkaj, samo domov gre pa z MANO!user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubosumna..
2.3.2006 8:43:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

..oz. se mi zazdi, da je kakšna zanimiva njemu..


user posted image user posted image user posted image  Kaj pa bi ti rada, da mu nobena ni vec zanimiva.. ???

No ko bos sonce prepricala, da bo nehalo sijati.. pol bos mogoce tudi to uspela.. Prej pa ziher ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?