|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:09:44   
ZARA
Mislim, obstajajo ljudje, ki jim gre vse na organe - zvonci, otroci, pa vrata, ki škripajo, črički, in krave, ki mukajo... skratka, niso okolju prijazni. Potem so seveda skregani z lastnimi otroci, sosedi, vso okolico, nimajo prijateljev  -  skratka nihče jih kao ne mara (jasno, ker samo težačijo in pizdijo), pa še vse se jim zgodi. Res, ubogi težaki zateženi. Poznate kakšen tip, ki se kvalificira? Aja, pa tak tip človeka je ponavadi vseveden. Vse ve. Ni da ni. Bolj ga pustiš pri miru, bolj nažira in že najde nekaj, kar vodi v kreg ali vsaj ostro debato. Težko je živeti ob takih ljudeh. Resno. No, to sem pač morala napisat danes.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:17:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mislim, obstajajo ljudje, ki jim gre vse na organe - zvonci, otroci, pa vrata, ki škripajo, črički, in krave, ki mukajo... skratka, niso okolju prijazni. Potem so seveda skregani z lastnimi otroci, sosedi, vso okolico, nimajo prijateljev  -  skratka nihče jih kao ne mara (jasno, ker samo težačijo in pizdijo), pa še vse se jim zgodi. Res, ubogi težaki zateženi. Poznate kakšen tip, ki se kvalificira? Aja, pa tak tip človeka je ponavadi vseveden. Vse ve. Ni da ni. Bolj ga pustiš pri miru, bolj nažira in že najde nekaj, kar vodi v kreg ali vsaj ostro debato. Težko je živeti ob takih ljudeh. Resno. No, to sem pač morala napisat danes.


na katere organe gre pa danes tebi? user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:18:02   
Luni
Ti je kakšen na žulj stopil user posted image  ?

_____________________________



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:22:21   
cinci

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Težko je živeti ob takih ljudeh. Resno. No, to sem pač morala napisat danes.


Verjamem da je težko,lažje se je pa umaknit od takih ......

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:23:08   
Anonimen
Poznam nekaj takih oseb, ja, večno nesrečni.

Kaj pa vem, se ne sekiram ravno veliko zaradi njih, bolj se mi smilijo, ker ne znajo ali ne zmorejo biti zadovoljni sami s sabo, ne znajo najti sreče, niti v majhnih stvareh.

Saj po drugi strani je tako tudi prav. Da se vzpostavi ravnotežje. Nekaj takih, ki so večno zadovoljni in v vseh stvareh najdejo lepo, nekaj večno nesrečnih in večina vmes.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:26:33   
Šarki
a maš kšnga tacga soseda??

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:29:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
a maš kšnga tacga soseda??
Na žalost.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:35:37   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
a maš kšnga tacga soseda??
Na žalost.


Kja pa je ta sosed spet danes našel? Oz. ob tej rani uri??

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:38:03   
ZARA
Danes še nič. Ampak težko je tako živet, ker non stop razmišljam s kakšno butasto bo danes spet uletela. Prav izogibam se je.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:47:22   
rija
Ja, jih poznam nekaj.....

Pa saj ima vsak kdaj tak dan.....laže tisti, ki pravi da ne.

Jaz sem ga imela ravno včerajuser posted image  sem rekla mojemu, da grem ob osmih spat.....preden se še kaj zgodi...

Pa mi je tako fajn povedal: v vsem slabem najdi nekaj dobrega.....user posted image


Ah.....in danes sije sonček....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:56:26   
Kepica83
Te popolnoma razumem. Pred kratkim sem še jaz bila na istem. Prvi dan ko sma se aprila  z mojim preselila v stanovanje sem imela enega električarja da mi je priklopil pečico. Ker je bil sam sem mu jaz držala pečico da je on od zadaj lahko priklopil žice. Ker se nama je motal pod nogami moj kuža Lee sem ga dala na balkon, kjer je jokal. Nič kaj ekstra glasno. In evo čez 5 min zvonec. Grem odpret in pred vrati neka babnica. Ja zakaj pes joka. Pa sem rekla ker sem ga dala na balkon. Je rekla da je prišla pogledat ker je mislila da je kuža sam. Pa sem vprašala ja zakaj pa potem hodite gor če ste mislili da ni nikogar? Pa ona pravi da je to moteče in blabla. Pa sem rekla da je tudi ona moteča in da se naj odstrani.


Naslednji dan pridem iz službe in evo kolegica me že čaka pred blokom. Spet nekaj teži v zvezi z psom. In sem ji rekla da če bi rada popoln mir, da naj gre 200m dalje tam najde pokopališče pa še tam nebo imela večnega mira. Ker se na pogrebih joka, igra tišina....

No in od takrat mji več ni nič rekla ampak je samo šinfala za hrbtom. Hodila je po bloku in spraševala stanovalce če kdo sliši psa ( slišal ga ni nihče) itd... No lonec je bil poln, ko sem slišala da se je drla po bloku kako je naš kuža zamazal dvigalo?? Pa sem mislila kak za boga, če pa sma mu vedno obrisala tačke rpeden smo šli v blok. No in midva z mojim grema na sprehod pa jo vidim zunaj sedet z enim najinim sosedom. Pa grema do njega se malo pogovarjat pa da vidima če bo nama kaj rekla glede tega. Pa ona nič. Pa rečem Majda mi imate kaj za povedat? Pa ona izbuli oči pa reče: kdo jaz?? Neeee. Sem rekla res ne? Pa reče ona hja nevem mogoče kaj glede vajinega kreganja? Sem rekla ne glede kreganja ampak glede psa. Sicer pa se vas najino kreganje ne tiče. Pa je rekla kako je bil blok umazan. Pa sem jo vprašala kako ona ve da je blok umazal naš kuža, ko pa v bloku stanujejo 4 kužki in 3 mačke. Pol pa sem še ji rekla da se naj začne zase brigat. Pa ona nekaj šinfa psa.... Pa sem rekla da je ta naš pes bolj čisti kot je ona kdaj koli bila ali kdaj koli bo. Pa je samo pogledala. In sem še ji rekla da je hinavka in zahrbtnica in če ima kaj naj pride do mene ne pa da nadleguje ljudi po bloku.
No in drug dan sem imela kuverto v nabiralniku da se ji naj javno opravičim v zvezi z žaljivkami izrečenimi tistega dne....
No jaz sem to provokacijo ignorirala, prav tako tudi njo in njene izjave ko smo šli mimo nje. Vedno je nekaj podjebavala ampak sma z mojim preslišala. Ker sva vedla da neboma več dolgo tu.

Zara mogoče jo boš morala 1x pošteno nahrulit čeprav mogoče nisi tak človek. Ampak vsega si nemoremo dati dovolit. In si niti ne rabimo. Jaz en čas požiram, sem kulturna in uvidevna ampak do svoje meje.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 8:57:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cinci


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Težko je živeti ob takih ljudeh. Resno. No, to sem pač morala napisat danes.


Verjamem da je težko,lažje se je pa umaknit od takih ......


kako ti je pa uspelo tole citirat. niti ene moje besede ni tu notri. user posted image

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:00:18   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Pa saj ima vsak kdaj tak dan.....laže tisti, ki pravi da ne.

Ja, saj to razumem. Kdaj že... ampak vsak jebeni dan pa res ni treba žret folk okrog sebe, mater. In to z malenkostmi, ki so prav smešne. Butasto smešne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:00:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: cinci


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Težko je živeti ob takih ljudeh. Resno. No, to sem pač morala napisat danes.


Verjamem da je težko,lažje se je pa umaknit od takih ......


kako ti je pa uspelo tole citirat. niti ene moje besede ni tu notri. user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:04:09   
uškinamama
Dejansko sem nekako čisto imuna na take ljudi. Razumem , da ima vsak neko obdobje, ko hodi hudič srat na kup (bolezen, smrt, ločitev, splav) samo to so resne stvari in ponavadi takemu človeku ponudim podporo.
Čim pa se začne z sosedova sestrična je taka, sprevodnik na troli onakav...se mi gladko j.ebe.
Sem pa imela (še imam, samo smo omejili kontakt na dober dan, nasvidenje) eno sodelovko , ki je bila vse naj...najboljboga, najboljtežka, najtežjiporodzaseboj, najboljšaplesalka, najslabšakuharica...sami presežniki tako v dobro kot v slabo. user posted image  Evo to je meni šlo na...nekaj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:06:01   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
a maš kšnga tacga soseda??
Na žalost.


user posted image user posted image user posted image sej sm vedla user posted image  ampak veš, mi smo se kar nekajkrat selili, in je vedno kakšen tak sosed user posted image  enkrat je bil še celo lastnikuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:06:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Zara mogoče jo boš morala 1x pošteno nahrulit čeprav mogoče nisi tak človek. Ampak vsega si nemoremo dati dovolit. In si niti ne rabimo. Jaz en čas požiram, sem kulturna in uvidevna ampak do svoje meje.
 
A verjameš, da sem že vse probala. Vse. In sem prišla do zaključka, da takim ljudem ni pomoči. Ni terapije. Tudi, če jo ignoriram se vedno znova potem že nekako vklopi v debato. Pa ultra prijazna je potem. Ko jo ignoriraš, mislim.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:08:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Poznam nekaj takih oseb, ja, večno nesrečni.
Res, večno nesrečni. Saj pomoje morajo zelo težko živet, ker jih vse moti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:14:00   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Zara mogoče jo boš morala 1x pošteno nahrulit čeprav mogoče nisi tak človek. Ampak vsega si nemoremo dati dovolit. In si niti ne rabimo. Jaz en čas požiram, sem kulturna in uvidevna ampak do svoje meje.
 
A verjameš, da sem že vse probala. Vse. In sem prišla do zaključka, da takim ljudem ni pomoči. Ni terapije. Tudi, če jo ignoriram se vedno znova potem že nekako vklopi v debato. Pa ultra prijazna je potem. Ko jo ignoriraš, mislim.


Uh tu pa res ne vem dalje. Vedno ko sem imela kake probleme s kom, sem vsakega lahko utišala oz. vsaj toliko da meni ni več najedal.
Žal mi je, ampak obstaja še samo pravna pot. Če je res tako nevzdržno pol se je zaradi tvojega mira in mira tvoje družine, posluži.


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:18:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Poznam nekaj takih oseb, ja, večno nesrečni.
Res, večno nesrečni. Saj pomoje morajo zelo težko živet, ker jih vse moti.


jaz pa takim samo kimam. ja, res, kako grozno, ja, seveda, pa kako je to možno, pa samo ti imaš tako nesrečo, nemogoče, ... user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:46:33   
Raho
Ah, bog mi naj oprosti - jaz imam takšne ljudi enostavno na OFF.

Smo imeli vodjo ene druge službe v tej stavbi takšno. Zjutraj me je npr. buzerirala s tem, kako je naša čistilka spucala sekret. In ko sem ji rekla, da če ji kaj ne paše, naj si ga sama spuca, da se jaz ne nameravam ukvarjati s tem, kako je sekret spucan, ker imam pomembnejše stvari za urejat, je ubožica skoraj živčni zlom doživela. Da ne govorim o tem, da je preverjala, kako je pometeno stopnišče, kako so zalite rože, ki so na skupnem hodniku, koliko listov je odpadlo iz drevesa...

Je pa res, da takšnih ljudi nihče ne mara.

No, od takrat se ta dotična gospa z menoj ne pogovarja - najverjetneje zaradi tega, ker je pričakovala, da bom ob vsaki stvari vzrojila, pobesnela, se z njo kregala...

Poskušaj spremeniti taktikouser posted image . Kmalu jim boš dolgočasnauser posted image .

No, v glavnem - to službo so razformirali in sedaj mi nihče več ne more najedati o tem, kako so spucani sekreti, kako je pometeno stopnišče, koliko listov je odpadlo s sosednjega dvorišča, kako glasni so naši kandidati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 9:46:34   
mate0ja
jest poznam kar nekaj takih ljudi im moram rečt, da delam velike kroge okrog njih, ker sem ugotovila, da če kaj rečem se nikoli ne bodo zamislili nad sabo in svojimi dejanji ampak bodo še bolj intenzivno mene obdelovali in z mano bedarije razčiščevali. Sm do njih in njihovih dejanj postala popolnoma ignorantska. HB so vsaj sosedje v bloku OK. Se nič ne zanimajo za nas, mi pa za njih ne. Včasih mi razbiljamo, včasih kdo drug. Pa kaj. Res je, da smo ljudje individum in vsak najprej zase poskrbi, vendar najbolje shajaš, če se prilagodiš. Jest sm v preteklosti imela eno tako sosedo, ki jo je vse motilo. Najbolj zanimivo je blo, da me cele dneve ni blo doma, pozno zvečer sem hodila dejansko samo spat pa je v tistih nekaj minutah najdla neki, da je lahko pršla pozvonit. Me je celo prosila, če lahko perem perilo samo dopoldne, ker se centrifuga sliši v njeno stanovanje. Po kakem mesecu mi je blo vsega dost in sem ji kratkomalo povedala, da obstajajo zakoni, ki urejajo javni red in mir in naj si tam notri najde člen, ki ga kršim in naj pouradni poti uredi zadevo z mano. Pol je blo pa mir pred njo.


< Sporočilo je popravil mate0ja -- 28.10.2009 9:52:37 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 10:17:06   
IsabellaLana
Se podpišem pod Rahin post.
Imam pa pri nekaterih vseeno občutek, da ste/so vedno z nekom v konfliktu in da so v bistvu sami taki, ki se počutijo ves čas ogrožene od okolice in mislijo, da jim nekdo ves čas hoče nekaj slabega.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 10:38:46   
ronja
Moj oče je bil včasih tak: ob njem nismo "smeli" jest jabolka ali korenja, ker ga je motil zvok hrustanja, kaj šele, da bi recimo luščili arašide. Nismo imeli nobene žoge, ker ga je strašansko motil zvok žoge, ko udari ob tla... Skratka mel je teh zvokov malo morje. Zdaj je super, ker precej slabše sliši in ga nič od tega ne moti večuser posted image . zato je veliko lažje živet zraven njega, vsaj tako, čez vikenduser posted image .

lubiju se zdi, da to, da otrok nima žoge je skor za na socialno prijavituser posted image - meni kaj hudega ni bilo, samo na živce mi gre, da sem štorasta pri vseh športih z žogo (praviloma se ji rajši ognem, kar navadno ni glih cilj igreuser posted image ).

Še vedno pa ima moj oče eno malo morje scenarijev, kaj vse se lahko zgodi (narobe, seveda)... Mislim, zato res rabiš domišljijo! S sosedo se non stop reživa vsem tem idejam, ker ima ona takega izbranca - obema pa je skupen poklic - picajzlasta strojnikauser posted image , očitno tisti faks res neki iz njih naredi, da ratajo taki, ali pa grejo sami taki tjauser posted image . Ker sem jih pobliže spoznala 3 + posredno tega soseda, pa so vsi glih glede tegauser posted image .

zara, teh ljudi ne smeš preveč resno jemat! Ko sva se enkrat z očetom na veliko pogovarjala o tej njegovi črnogledosti, je bil čisto šokiran, od kod nam vsem ta ideja, da je pesimist!user posted image Ja, od kod le!user posted image NO, mi je razložil, da on ni pesimist, samo da se pripravi na vse možne (in tudi nemožneuser posted image - opomba hčerkeuser posted image ) scenarije. Da v resnici je optimist. No, o tem bi se dalo razpravljat, ampak če ga ne jemlješ tako resno, dejansko nekak tako lahko gledaš nanj.
Mogoče ti bo pomagal en stavek iz knjige Zadnje predavanje. Avtor pravi, da si optimist lahko samo, če si pripravljen tudi na najslabši scenarij. Nič te ne skrbi, ker imaš že plan b, skratka. Mogoče ti to kaj pomaga... Tak nekak tudi jaz delam (samo da ne morim vedno vsem okoli sebe s tem, kaj vse bo šlo narobeuser posted image , samo v mislih si naredim načrt, kako bi reagirala, če bi se to slučaaajno zgodilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 10:44:18   
kjava
Zara, sej bo hmav halovin, pa bojo tvoji uroki močnejši.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?