|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 9:39:50   
PIAF
Kmalu dobimo novega družinskega člana. Prvi fantek je star 3 leta, drugo napovedujejo punčko.user posted image
ker bova z možem delal prizidek za otroško sobo, me zanima vaše mnenje, ali bi naredila dve majhni sobici (cca.12 m2) ali eno veliko za oba.

Moje mnenje:
- plus za skupno sobico: skupaj bosta spala potem kasneje, ju ne bo strah (ker imamo sedaj z našim triletnikom ful probleme, kako ne bo sam spal), skupaj se igrala itd....

- minus za skupno sobico: sta le fant in dekle, ki potrebujeta več zasebnosti, ko bosta večja, bosta potrebovala svoj prostor za učenje

Kaj vi predlagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 9:44:41   
lutka
vsak svojo, ko bosta večja ti bosta zelo hvaležna, da imata vsak svojo zasebnost user posted image . Jaz imam tri user posted image , pa bojo imeli vsak svojo sobo, ker vem kako je , ko sem morala jaz delit sobo s svojim bratom.

lp


_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 9:45:00   
Anonimen
Lahko pa sedaj naredite eno pa načrtujeto za kasneje dve...jo pač prgradite kasneje z knaufom. Načrtujte edino dvoja vrata pa za vsako sobico okno.

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 9:45:55   
Gordana-3
od začetka, ko sta oba še majhna skupaj, kasneje pa definitivno narazen. predstavljaj si najstnika pri 15, ko si bo moral sobo delit z 12-letno sestro

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 9:46:23   
Anonimen
Jaz sem za ločene sobice,
pri nas sta(bosta)vsak v svoji.
Sin je šel v svojo sobo pri petih mes.(zdaj bo 3 leta),tamali
pa zdaj rihtamo sobico(6 mes).

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 10:11:24   
tinkatonka
Vsakemu svojo sobo!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 10:21:44   
AKP
Od začetka sta še lahko skupaj kasneje pa ne več. Moja dva bi se mi pobila, če bi bila skupaj v sobi. Kolegica je dala hčer in sina od začetka skupaj v sobo, zdaj pa bo naredila dve sobi in bosta vsak za sebe. Skupaj sta bila pet let, zdaj pa sta se začela kregat.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 12:30:59   
tajtaja
Naši trije večji imajo vsak svojo sobo, pa je najbolj sladko, ko lahko kateri spi pri drugem in se skoz igrajo skupaj, pa majo po pet let med vsakim razlike.
Se mi zdi, da bi bili otroci najbolj srečni, če bi imeli eno ogromno sobo, v kateri bi spali vsi, in otroci in starši.
To ločevanje njim ni tako po godu, kot se nam zdi. Mi pa le mislimo, da je nekaj narobe in kaj pa bodo sosedje rekli, če je več otrok v eni sobi.
Vprašajte kdaj za mnenje tudi svoje otroke.

Naša dvojčka bosta imela v začetku eno skupno sobo-spalnico, v drugi sobi bo pa igralnica.
Če bomo pa vidli, da se ne bo obneslo, pa ju še zmeraj lahko ločimo, sta pa tudi par.user posted image

Saj enega univerazlnega pravila pa itak ni!


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 12:31:32   
tajtaja
univerazlnega
univerzalnega

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 12:39:43   
tanikaa
Jaz sem za ločeno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 12:43:36   
sazi
naredite 2 sobi
če želita, lahko še vedno nekaj časa spita v eni in se igrata v drugi, kasneje pa to postaneta 2 otroški sobi
ko sem bila stara 6 let, smp se preselili v VELIIIIIIko hišo, pa sva s sestro (takrat satro 11 let) na vsak način želeli spati skupaj - sva imeli pograd v eni sobi, ena pa je bila njej za učenje...
kasneje, ko sva se imeli "čez glavo zadosti" sva dobili vsaka svojo sobo - oz. sestra se je izselila v svojo učenjaško sobico, jaz pa sem ostala v "najini"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 12:48:50   
piščanc
če bi jaz delala sedaj bi za fanta in punco ( 4 leta razlike) naredila eno sobo s premakljivo steno (harmonika vrata, vgradna vrata...). tako da sta lahko dve ločeni sobi ali ena sama.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 14:45:41   
Anonimen
Eno sobo, ki jo boš lahko kasneje predelila s knauf steno. Kar pomeni, da boš že zdej morala vedet kje bo kasneje stena in sevda poskrbet da bosta obe sobi imeli okno.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločena ali skupna soba?
1.8.2007 14:49:29   
kalbo
sevda poskrbet da bosta obe sobi imeli okno.


Pa obe sobi luč, pa vrata, pa dovolj vtičnic za bodoče pisalne mize, ki v časih ko bodo tvoji otroc hodil v šolo ne bodo več brez računalnika. V glavnem moraš poskrbeti, da bo, ko bo do tega prišlo potrebno sam postavit knauf steno, in to bo to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločena ali skupna soba?
4.8.2007 9:59:08   
frutka_
Sem pred podobno odločitvijo. Kolebam med:
  • sobo za oba kjer se spi in drugo sobo za oba, ki bo kao igralnica
  • vsakemu svojo sobo za spanje/igranje

Dokler so otroci manjši se itak motajo okrog staršev, pa tudi zaradi varnosti jih ne moreš tako malih pustiti samih v sobi, da se igrajo...zato imamo veliko dnevno sobo...hihihi!

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločena ali skupna soba?
4.8.2007 16:14:28   
malecka
jaz bi jima naredila skupno sobo, sam bi gledala na to da v prihodnje lahko pregradim( kot je že napisano okna, vtičnice, vrata, ....) saj ne veš kako se bosta razumela čez pet ali deset let, mogoč bosta pa ful povezana in bosta hotela biti skupaj


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločena ali skupna soba?
16.7.2011 8:45:43   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

jaz bi jima naredila skupno sobo, sam bi gledala na to da v prihodnje lahko pregradim( kot je že napisano okna, vtičnice, vrata, ....) saj ne veš kako se bosta razumela čez pet ali deset let, mogoč bosta pa ful povezana in bosta hotela biti skupaj



podpisuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločena ali skupna soba?
16.7.2011 9:40:02   
luka jan
Absolutno ločeni sobi.

Sama imam sestro, s katero se od nekdaj super razumeva in sva imeli ločeni sobi. Če nama je bilo všeč sva ves dan tičali v eni sobi, ko sva si zaželeli mir pa sva bili vsaka v svoji. Če narediš ločeni sobi. sigurno ne moreš zgrešit.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ločena ali skupna soba?
16.7.2011 9:50:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: PIAF
Kmalu dobimo novega družinskega člana. Prvi fantek je star 3 leta, drugo napovedujejo punčko.user posted image


zakaj pa ta novica rabi žalostnega smjalija? user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločena ali skupna soba?
20.7.2011 11:07:22   
Poka
Meni se 12 m2 ne zdi mala soba, če sklepam po moji nekdanji. Po mojem je manj problemov, če narediš že v začetku dve, no, ne vem... So tudi dobri argumenti za eno, kasneje si pa sigurno vsak želi svojo. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločena ali skupna soba?
20.7.2011 11:11:39   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Naši trije večji imajo vsak svojo sobo, pa je najbolj sladko, ko lahko kateri spi pri drugem in se skoz igrajo skupaj, pa majo po pet let med vsakim razlike.
Se mi zdi, da bi bili otroci najbolj srečni, če bi imeli eno ogromno sobo, v kateri bi spali vsi, in otroci in starši.



Fajn je ravno zato, ker je to alternativa lastni sobi. Če bi ves čas imeli samo eno za vse, sem prepričana, da ne bi bili tako zadovoljni, sploh kasneje, ko so večji, ko dobijo obiske. Vsak ima rad zasebnost in če je le mogoče, podpiram ločene sobe za otroke.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ločena ali skupna soba?
20.7.2011 13:07:12   
Ekaz
Že v štartu naredite dve sobi. V začetku naj bo ena namenjena igranju (igralnica) druga pa spanju (spalnica za oba). V igralnici so lahko barve žive, vse igrače so tam shranjene. Dovolj bo prostora za eno večjo površino mizo - za risanje, ustvarjanje + omare (boksi) za igrače.

Spalnica pa naj bo v bolj umirjenih barvah, notri dve posteljici in omare za oblačila + previjalna.

Kasneje, ko bo sin izrazil željo po svoji sobi, se stvari le prerazporedijo in najverjetneje bo potrebno le še kakšno beljenje.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?