|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 20:40:52   
bella02
Živjo!
Bi šla katera poleg mene v boj? Sem po tej dieti že 3x shujšala, vmes 2x rodila, zdaj imam pa še nekaj ostankov za pospravit;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 20:43:00   
neboglasnica
Meni žal zmanjkuje volje, tebi pa želim veliko izgubljenih kilogramov ter prevelikih cunj!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 21:35:55   
onka
Ravno iščem kaj, da se pridružim jutri z ločevalno. user posted image user posted image
Če zberem voljo in utišam tistega požrtnega hudička v meni, seveda. Preveč je bilo pregreh v zadnjem času, me je strah stopiti na tehtnico tako da, tvoja sem.
Jutri začnem z mesnim dnevom.


< Sporočilo je popravil onka -- 3.1.2010 21:37:37 >

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:08:36   
evelinka
oj,
tudi jas sem že utrujena od user posted image diet, a bom še vseeno poskušala.
Sedaj si bom za spremljavo omislila še telovadbouser posted image user posted image user posted image .
Upam da mi rata vsaj nekaJ, ker to kar bi rada...
-to je -20kg. Ja ponavljam pa že 5ič in vedno ko dobim zraven je kak kg več

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:14:35   
blaža
jaz grem tudi, le da se vam pridružim 11. V ponedeljek.

ta teden se bom počasi pripravljala na sadni zajtrk in pol v ponedeljek začnem. V soboto mam še kosilo za Rd in bi mi prišel lih škrob, ker mam rd, pa ne bi rada mešala. Smo povabljeni, pa res pol začnem v ponedeljek.

sem pa že leto pa pol nazaj shujšala 10 kg in je blo super. Sem pa ene 3 dobila nazaj, mogoče celo 4 in ne bi rada zlezla spet na staro težo. ne bi se rada tolažla z kontracepcijo, pa mela izgovor, ampak eno leto sem mela isto težo, pol, ko sem začela s kontracepcijo, so šli pa takoj 3 kg gor, tako, da bi to rada očistla.

< Sporočilo je popravil blaža -- 3.1.2010 22:15:45 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:24:26   
bella02
Jeeee, ne bom samauser posted image . Do zdaj sem vedno lepo zgubila kg, nazaj jih nisem nikoli dobila več, sem pa 2x rodila in to se potem malo podre vse skupaj. Sem pa začela tudi hodit na pilates in aerobiko in se počutim precej bolš, čeprav tale december ... Predlagam, da bi se tehtale ob ponedeljkih, če ste za. Nimam pa nobenih izkušenj z izdelavo razpredelnic, pa tudi časa ne bo glih na pretek in če se katera javi za to opravilo, ji bomo vse zelo hvaležne. A ne, punce?user posted image
Torej jutri v akcijouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:27:47   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Jeeee, ne bom samauser posted image . Do zdaj sem vedno lepo zgubila kg, nazaj jih nisem nikoli dobila več, sem pa 2x rodila in to se potem malo podre vse skupaj. Sem pa začela tudi hodit na pilates in aerobiko in se počutim precej bolš, čeprav tale december ... Predlagam, da bi se tehtale ob ponedeljkih, če ste za. Nimam pa nobenih izkušenj z izdelavo razpredelnic, pa tudi časa ne bo glih na pretek in če se katera javi za to opravilo, ji bomo vse zelo hvaležne. A ne, punce?user posted image
Torej jutri v akcijouser posted image



Uf, samo jaz sem se odločla, da se tokrat ne bom stehtala. Ker se zdej nisem že nee 2 meseca, čeprav mislim, da vem tam nekje kolko mam kg, ma res se ne bom v štartu. Se bom pa pol na koncu, pa itak bom vidla po hlačah. Ker oblečem še vedno iste hlače, ma so že malčič tesne. pa na telovadbo bom spet hodla 2x na rteden, kar sem v decembru opustila.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:30:10   
blaža
kaj si pa jedla v teh trweh msecih? jaz sem prvi dan vedno meso pa bučke, drugi dan rižoto z gobicami in papriko, tretji pašto ali pizzo in pol sadni. In sem kr obračala, se nisem nič naveličala. Redko sem jedla kej drugega v mes. Pa na oh sem si popoldne privoščla skoraj vedno sladoled.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:49:25   
Erin
Hehe, bella, evo mene.. kot bi se zmenili... gremo letos spet, sem se poredila da je joj...
Jutri štartam...

SREČNO!

Aja, letos razpredelnice ne bom delala..ni časa ;)


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 22:59:18   
4pikice
Jest sem tud takoj za! Še nikoli nisem tako hujšala, ker mi ni bilo treba, ampak ta zadnja nosečnost me je pa napihnila (rodila dvojčici). Zredila sem se za 30kg, takoj po porodu sem šla 10kg dol, pol sem v par mesecih zgubila še 10kg, zdej sem pa 4 pridobila, too much!!user posted image   Ločevalne ne poznam dobro, zato bi vas prosila, če mi lahko napišete, kaj boste kaj jedle. Aja pa še to, moj višek, 15kg in imam 75kg, na višino 174cm.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 23:35:03   
taška30
Jaz tudi, jaz tudi!!! In komaj čakam, da prekinem tale nažiralski decembrski začaran krog. Sicer ves čas pridno športam, ampak tudi pridno jem, tako da kile kar stojijo oz. še kakšna zraven pade.
Cilj: 5kg, ni veliko, ampak najbrž bo ravno zato težko kaj spravit dol.

Sem pa že 1x držala (z manjšimi in večjimi pregrehami) vseh 90 dni ločevalne in takrat mi je uspelo sklatit 7kg, če se prav spomnim. Mislim, da mi čez dan ne bo težko držat, problem je le zvečer, ko se jaz spremenim v čokoholika, ja priznam, sem odvisnica od čokolade.user posted image In upam, da me tale dieta zmotivira v to smer.
Edino ne vem kaj bom s celo omaro sladkarij od Dedka Mraza?!user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.1.2010 23:41:30   
taška30
Aja, sem pa vegetarijanka, tako da če bo imela katera kak fajn brezmesni recept za beljakovinski dan, se priporočam. Ponavadi sem na B dan jedla: sir+solato, zelenjavo gratinirano s sirom, jogurti all over, jajčna omleta z jurčki...

Jutri bom na jogurtih, da se malo sčistim za začetek.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 6:46:12   
blaža
jutro!

Evo prva kavica po dolgem času brez mleka in z enim natrenčkom. No kr gre, samo, da je kava.user posted image

Za kosilo mam sarmo. Škoda , da je samo ena, je pa kr neki zelja zraven, tako, da bo šlo, zvečer pa tudi če ne jem nič, bom en čaj ruknla in bo.

Sem se odločla da kr danes z vami štartam, nobenih izgovorov več.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 6:50:22   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Jest sem tud takoj za! Še nikoli nisem tako hujšala, ker mi ni bilo treba, ampak ta zadnja nosečnost me je pa napihnila (rodila dvojčici). Zredila sem se za 30kg, takoj po porodu sem šla 10kg dol, pol sem v par mesecih zgubila še 10kg, zdej sem pa 4 pridobila, too much!!user posted image   Ločevalne ne poznam dobro, zato bi vas prosila, če mi lahko napišete, kaj boste kaj jedle. Aja pa še to, moj višek, 15kg in imam 75kg, na višino 174cm.



Najlažji in najboljši način je, da si kupiš Rina - knjižico. Je nekje 12 e, ma to se ti splača met doma. Jaz z skopiranim nisem bla zadovoljna, mi je blo ful lažje, da sem mela to knjižico doma. in tam maš vse recepte.

Dopoldne samo sadje ali dve jaboljki, 4 mandarine, 6 sliv, ali eno banano. Do dvanajste samo sadje.
1. dan je beljakovinski, meso, jajca, sir, ne mešaš med sabo. količina mesa je npr. 1 piščančja prsa, malo si pustiš za zvečer, lahko tudi dve jajci, zvečer eno. Za kosilo je doboljen kos polnozrnatega kruha, ma samo en kos, pa še solato si naredi, zraven mesa, kake bučke ali kerokoli zelenjavo, lahko tudi zelje, repo,... Zvečer isto samo manj in brez kruha. Po kosilu lahko spiješ 3 dcl juhe, ma jaz je nisem vseh treh mesecev pila.

Čez dan pa vodo. In med kosilom in večerjo na beljakovinski dan, mora minit 4 ure, večerja ne sme bit po osmi uri.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 7:55:49   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Evo prva kavica po dolgem času brez mleka in z enim natrenčkom. No kr gre, samo, da je kava.user posted image


Danes je mleko dovoljeno.user posted image
Sicer se pa jaz kavi z mlekom ne odpovem, pa pika.user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 7:58:30   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Evo prva kavica po dolgem času brez mleka in z enim natrenčkom. No kr gre, samo, da je kava.user posted image


Danes je mleko dovoljeno.user posted image
Sicer se pa jaz kavi z mlekom ne odpovem, pa pika.user posted image


ne kava z mlekom ni dovoljena 3 mesece.Preberi si v Rina knjižici, edino, če se striktno ne držiš.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 8:07:26   
hel32
Evo še mene sem se že pred novim letom odločila za shujševalno ker imam 20kg preveč, malo sem se prej zredila, malo nosečnost in imam 84kg na 172cm višine.
Tudi jaz še po ločevalni nisem hujšala in bi bila vesela če ima katera čas razložit kako to gre!!
Sicer pa glih pijem kavico z mleko, sevedauser posted image

Drugače pa malo kolesarim s sobnim kolesom, malo z abtronicom, malo telovadim, ker imem še kr ogromen trebuh od nosečnosti in grozno veliko salauser posted image in mi vse čez visi, pa upam, da mi vsaj 10 kg uspe dol dat!!!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 8:09:14   
Anonimen
punce, jst bi tudi.....10 kil se moram znebit. samo nimam pojma kako gre to. bi bila katera tako prijazna, pa mi pise jedilnik za naslednji dan?user posted image

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 8:20:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

punce, jst bi tudi.....10 kil se moram znebit. samo nimam pojma kako gre to. bi bila katera tako prijazna, pa mi pise jedilnik za naslednji dan?user posted image


Jutri maste lahko zelenjavno rižoto, al pa krompir z kako zelenjavo. Jaz sem se krompirju izogibala in sem mela zelenjavno rižoto z rumeno, rdečo in zeleno papriko, v mes sem dala pest graha in malo gobic. lahko tudi kako mineštro iz stročnic, samo brez mesa, zraven pa kos polnozrnatega kruha.

Res si je najlažje nabavit tole knjižico, ki jo imajo v trafikah in je res mega. maš notri vse recepte napisane in to za 90 dni, vsak dan rug recept, pol si pa zbereš kar ti najbolj odgovarja. Zgoraj sem že napisala kaj sem jaz jedla, in sem več al manj to obračala vse tri mesece.

Čeprav prvič sem mela dobro motivacijo, ker sem si bla res preveč okrogla. Sem mela pa 68.200kg na 166cm. No zdej mi gre pa res težje, ker nimam tolko kg, mam le ene 4 viška, čeprav ne bi škodlo ene 5-6- kg, če bi šla dol. Upam, da bo šlo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 9:09:05   
2violina
Se vam pridružujem z današnjim dnem. Rada bi oklestla telo nekaj odvečnih kg.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 9:40:56   
kapitan jan
Se pridružim. Včeraj sem se stehtala, danes pa začnem. Starega leta  je konec, sedaj pa novim zmagam naproti! Dajmo punce!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 9:58:54   
4pikice
Jupiiii,1. dan se je zares začel! Grem dons Rino kupit, hvala blaža


IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Predlagam, da bi se tehtale ob ponedeljkih, če ste za. Nimam pa nobenih izkušenj z izdelavo razpredelnic, pa tudi časa ne bo glih na pretek in če se katera javi za to opravilo, ji bomo vse zelo hvaležne. A ne, punce?user posted image
Kako naj bi zgledala ta razpredelnica, ima katera kako idejouser posted image





_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 10:34:44   
žabicamala
Tako zdaj pa zares, od danes naprej se vam pridružujem tudi jaz.

lp, sotrpinka user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 10:40:47   
mlinčka
Oooo, kaj to vidim. Danes začenjam s temle mučenjem in zdajle najdem en kup sotrpink. Kul user posted image .

4pikice, bova še tuki kakšno rekle user posted image . Imava pa enako višino in če bi mela tolk kil, kot ti, se ne bi prov zlo sekirala user posted image .

Tud men je po porodu dvojčic ostal enih 10kg viška, tale veseli december je pa tud prispeval svoje, tko da...ni druge, bo treba neki narest user posted image .
Kil ne povem, ker me je groza na tehtnico stopit user posted image , tud ne vem, kolk redno bom lahko kej napisala, se pa vsake toliko zagotovo oglasim. Pred leti sem na ta način dol vrgla 12kg pa da vidimo, kako bo šlo tokrat.

Kavo sem takrat in bom tudi zdaj vsak dan pila z mlekom (je treba dan začet z dobro voljo, da človk zmore to torturo user posted image ).

Aja, Rine ni treba kupovat, jo mam poskenirano. Če jo katera želi, nej mi pošlje svoj mail na ZS pa jo dobi user posted image .

No, tolk zaenkrat. Zdržte punce, zmaga je naša!

< Sporočilo je popravil mlinčka -- 4.1.2010 10:41:40 >


_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 10:43:42   
Čebel@
jaz imam to knjigo doma(jo moram najdet) in štartam v ponedeljek.....izgubiti pa imam namen 5kg

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?