|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:34:17   
urši*
pred eno uro in to s hojco po5ih stopnicah!!!
kam me je skor, tamali jokal...
hitr sma ga peljala k dežurnemu in je rekla, da je vredu , da , če bo vruhal, da naj ga nazaj prpeleva, sam je rekla, da se ji zdi, da mu ni hudega.
zdej se je glih zbudu in se hvalabagu smeji in je dobre volje, ima pa buško na glavi, ni pa ne vem kako velika.

otroci so res gumjasti, hvala bogu...
sem pa jokala kot dež in res se počutim krivo , da nisem za sabo vrat zaprla, ampak je blo res v sekundi.

hvala bogu, da so ga čuvali

počutim se pa kot najslabša mami na svetu

pazite svoje zakladke , js ga bom zdej še 1000000x bolj

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:37:25   
Anonimen
Kaj naj rečem? Imeli ste srečo. Nikoli nisi dovolj previden, itak se vedno lahko kaj naredi, pa če še tako paziš. Ampak paziti je treba vseeno zelo. Otroci so zelo nepredvidljivi, predvidevati moramo namesto njih. Hvala bogu, da vas tale šola ni preveč stala.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:37:44   
ZARA
Ja smola no urši*...se zgodi...
Sam, da ja mali OK !!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:39:04   
soncece24
pijančke in male otroke angelčki čuvajo.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:42:55   
Anonimen
Ja no se zgodi...moj Luka je tudi pri dveh letih padel po betonskih stopnicah,ker strejši otroci,kljub opozorilom niso zaprli vrat.
Imel je na čelu tako buško,da je bila skoraj tako velika kot glavica.Katja se je spotaknila na travnati ruši in z obrazom priletela v nazobčan zid,teden dni
s potolčenim obrazom po svetu.
Nika pa z rolerji v enem mesecu prislužila dva gipsa na rokah:enkrat desno drugič levo.
Buškasti in potolčeni ničkolikokrat prej pa še sedaj.
Tudi če še tako paziš se zgodi,to je del otroštva.
Pane samo otroštva tudi ko so že veliki si kakšno buško prislužijo

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:43:04   
Anonimen
Urši... sej vsaki mami se je kaj takega zgodilo....
Če je Luka zdej dobrovoljček te po moje nimam kaj skrbet....
Sicer pa poznam primrek ko je mali (9 mesecev) s hojico prelavfal vse stopnice pol se je pa na konc šting še v steno prlimal... takrat sem ga prvič slišala jokat... mu ni blo hudega... sam buško je mel.....

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:48:19   
*zvezdica*
Urši verjamem da ti je hudo in da se počutiš krivo....ampak otročke očitno res čuvajo!
Pomiri se...stisni k sebi svojega srčka in bodi vesela da se je vse srečno izteklo!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:49:16   
india
Ne se preveč sekirat, če se smeji in če je z njim OK.
Moja Gaja je sledila sestricama in prababici po stopnicah, s hojico, tudi pri 9ih mesecih. In pristala je v Anjinem naročju,kijo je le s težavo ulovila, nakar sta obe zgrmeli na tazadnjo. K sreči ni bilo nobeni nič. Mene je tudi skoraj kap, ko me je mamam poklicala v službo in mi je Anja rekla, da je Gaja letela po stopnicah ko "vijon" / avion" .

Res,otroke in pijance čuvajo

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 19:56:15   
soncece24
Mene je brat ko sem mela 5 let porinil na vrtu, sem padla direkt na "gobček" in si razbila sprednji zob, ker sem naletela ravno na en kamenček. na srečo sem mela še mlečne zobe in ni blo hujšega, razen da jih je brat slišal od fotra

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 20:15:06   
Blink1
Joj....dobro da mu nič ni. Jaz sem skoraj umrla ko je Neja čofnila s postelje, kaj šele po stopnicah.

Urši...ne se žret...to se lahko vsem zgodi.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 20:19:35   
HuAnita
Meni je pa za dan mladosti čofnila s previjalne       
Nakurili so me tako pri zdravnici, da jo od takrat previjam na tleh, previjalna pa miruje,

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 20:23:40   
mihelca
urši* je napisal/a:

pred eno uro in to s hojco po5ih stopnicah!!!
kam me je skor, tamali jokal...
hitr sma ga peljala k dežurnemu in je rekla, da je vredu , da , če bo vruhal, da naj ga nazaj prpeleva, sam je rekla, da se ji zdi, da mu ni hudega.
zdej se je glih zbudu in se hvalabagu smeji in je dobre volje, ima pa buško na glavi, ni pa ne vem kako velika.

otroci so res gumjasti, hvala bogu...
sem pa jokala kot dež in res se počutim krivo , da nisem za sabo vrat zaprla, ampak je blo res v sekundi.

hvala bogu, da so ga čuvali

počutim se pa kot najslabša mami na svetu

pazite svoje zakladke , js ga bom zdej še 1000000x bolj

lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 20:29:07   
mihelca
URSI,ce je s sonckom vse v redu se ne sekiraj ker vse se zgodi z nekim namenom.In zaradi tega se nisi slaba mamica.Da se le ne bo ponovilo.Soncku posiljam ,tebi pa

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 22:04:33   
CatJa
Hvala bogu, da je z Lukom vse vredu.
Res, nocem ti solit pameti, ampak mogoce malo razmisli o uporabi hojce. Ali je resnicno potrebna? Vem, da se lahko padci zgodijo na 1000 in en nacin, ampak s hojco je otrocek bolj mobilen, pri hitrosti pa ne more odreagirat.

LP,

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
3.9.2005 22:09:08   
*maja
Ne sekiraj se preveč se lahko zgodi prav vsakemu in nisi zato nič slabša mam kot, če se ti to nebi zgodilo .

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 9:17:47   
Anonimen
CatJa je napisal/a:

Hvala bogu, da je z Lukom vse vredu.
Res, nocem ti solit pameti, ampak mogoce malo razmisli o uporabi hojce. Ali je resnicno potrebna? Vem, da se lahko padci zgodijo na 1000 in en nacin, ampak s hojco je otrocek bolj mobilen, pri hitrosti pa ne more odreagirat.

LP,


V vsej tej zmedi in padcu nikriva uporaba hojce.
Splet okoliščin in trenutna nepazljivost,ki se lahko vsakemu zgodi.Moji so bili vsi v hojci pa nikoli niso padli,so pa popadali,ko so že trdno stali na nogah.
Torej bil je samo slučaj,da je bila deklica tistega dne v tistemtrenutku prav v hojci.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 10:48:59   
urši*
sam , da vam sporočim, da je z Luko vse vredu, še buška se komaj pozna!!!
hvala bogu in , da so ga čuvali in da je vse vredu!!!

hvala vam za tolažbo
lp, urši*

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 11:23:09   
Anonimen
urši* je napisal/a:

sam , da vam sporočim, da je z Luko vse vredu, še buška se komaj pozna!!!
hvala bogu in , da so ga čuvali in da je vse vredu!!!

hvala vam za tolažbo
lp, urši*


Me veseli urši,pa oprosti,ker sem zabluzila v mojem odgovoru(omenila sem deklico v hojci,mislila sem pa na Lukca)

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 11:40:12   
urši*
ni panike Neva

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 11:53:06   
Anonimen
Ojej Samo da je vse ok.
Nikoli nismo dovolj pazljivi. V sekundi se lahko kaj zgodi.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 13:48:11   
Taša
Men je pa prejšnji teden (kot že nekatere veste) Maša zgrmela z trip trap stolom na tle.. Z glavo je butnila v element in s stolom vret pristala na tleh.. Sedela sem zraven za mizo ..No pri nas se je končalo z klicanjem urgence, šivanjem jezička.Groza Bila sem pa čisto iz sebe in poznam tvoj občutek. Sedaj po enem tednu so šivi že skoraj izginili..
Hvalabogu da je z Lukatom vse v redu..To je trenutek in lahko se zgodi..

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
4.9.2005 14:27:12   
Urša
Je mel res srečo mali nadebudnež. Nimamo kej, se je treba navadit, da nas še marsikatera buška al pa šivanje čaka... Še dobr, da so otroci tako "gumijasti".

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
5.9.2005 12:06:52   
Stefka
Moji tasci je pri enem letu zgrmela po stopnicah, ko ko je cuvala, ker sem imela jaz gripo s 40 vrocine. Ustavila jo je sele stena na ovinku.
Sem tekla k njej ko zmesana, tasca je se eno uro jokala, ta mala je imela busko za pol glave, pa je bilo na koncu vse ok.
Se zgodi. Nihce ne more biti v pripravljenosti vseh 24 ur .

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
5.9.2005 14:25:42   
janja
Naš je, ko je bil star eno leto, skoraj vsak dan padel na glavo, dokler ni pošteno shodil. Me je pa skor kap, ko je enkrat skočil iz najine zakonske postelje direkt na glavo na tla. Tolk je počilo. Je bla kr ornk buška (vseh barv). Jaz pa vsa zelena, tko sem se ustrašila. Ampak smo preživeli, ni bilo hudega.

Me veseli, da je z Lukcem vse v redu. Vseeno pa, previdnost ni nikoli odveč. A nimate stopnic zaščitenih z ograjico?


(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Lukla mi je padel po stopnicah-groza!!!
5.9.2005 14:27:00   
janja
Naš je, ko je bil star eno leto, skoraj vsak dan padel na glavo, dokler ni pošteno shodil. Me je pa skor kap, ko je enkrat skočil iz najine zakonske postelje direkt na glavo na tla. Tolk je počilo. Je bla kr ornk buška (vseh barv). Jaz pa vsa zelena, tko sem se ustrašila. Ampak smo preživeli, ni bilo hudega.

Me veseli, da je z Lukcem vse v redu. Vseeno pa, previdnost ni nikoli odveč. A nimate stopnic zaščitenih z ograjico?

čau, Janja

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?