|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulanje in kakanje
28.4.2012 16:15:01   
divans1
Sem 6 dni po porodu, rodila sem normalno in nisem bila nič šivana, po porodu normalno krvavim, zdj me pa ful reže, ko grem lulat ali kakat, imam pa hemoroide, je to normalno....? Pa ful mam hude bolećine, ker so mi šle medenične kosti narazen....:(((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulanje in kakanje
29.4.2012 9:57:27   
SMT3
Lahko si bila malo natrgana,ker mene je tudi peklo pa nisem bila uradno nič strganauser posted image Pri tolkem raztezanju pa ni hudič da se vsaj malo malo natrga user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulanje in kakanje
30.4.2012 12:46:44   
Anonimen
kaj so ti pa v porodnišnici rekl? mene je medenica bolela celo nosečnost kot vrag. pomoje je normalno da te peče ko greš na potrebo sej si mogla otroka vn spravt ;) bi blo že čudno če te nebi, sicer pa če te zelo boli oz če neveš kaj in kako pokliči svojega G. in povprašaj babico

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulanje in kakanje
30.4.2012 14:09:33   
olimia
mislim, da je čisto normalno, da nekaj dni težko hodiš lulat in na blato.
jaz v drugo tudi nisem bila šivana, pa me je vseeno peklo - vsaj prvee dneve, ko sem bila še v P, pa mi je rekla sestra, da je to normalno, ker je vse raztegnjeno in da bo bolje, ko se pomiri in vrne nazaj... doma je bilo potem že bolje, ampak ko sem šla na blato, je bilo pa še vedno zoprno kak mesec - imam tudi hemoroide, ki sem jih pridelala že na prvem porodu, na drugem pa še dodatno dozo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulanje in kakanje
1.5.2012 16:53:57   
divans1


Šla sem k zdravniku in mi je mehur zaštekal, so mi spumpali ven skor liter vode, pol me pa še sčistili niso v redu, sem šla še na čiščenje in izvid od vode sploh ni bil slab, so rekli, da vrjetn mam bolečine od maternice, notr so bli še ostanki placente in strdki krvi in da je maternica pritiskala na mehur, dobila sem betaklav za 7 dni na 12 ur, v nedeljo sem vzela prvo tableto, ampak mene še vedno reže, ko grem lulat.....:((((( mislite, da je to ok???

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulanje in kakanje
1.5.2012 20:09:00   
cilla
Antibiotik bi moral že prijeti od nedelje do danes. Jaz bi v tvoji koži šla nazaj na ginekološko urgenco oz. v porodnišnico.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lulanje in kakanje
1.5.2012 20:24:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: cilla
Antibiotik bi moral že prijeti od nedelje do danes. Jaz bi v tvoji koži šla nazaj na ginekološko urgenco oz. v porodnišnico.


podpis.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?