|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day15
21.9.2005 8:42:14   
soncece24
Dobro jutro. Danes je spet tehtanje na vrsti. Pri meni spet -1kg. Trenutno jih imam 70. ni sicer nek strašen uspeh, če pa bi šlo vsak teden toliko dol pa bi bilo super.

Danes je spet OH dan. Za kosilo bodo špageti s paradižnikovo omakco, zvečer pa spet kaka tortica.

Kak ste kaj? kak je počutje?

Zanima me, če katera tudi kaj telovadi? jaz se trenutno še nisem mogla prepričat, da bi kaj pomigala, ker sem izredno lene sorte glede gibanja. Jutri pa grem na morje za čez vikend in če bo le vreme dopuščalo imam namen čim več plavati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day15
21.9.2005 8:53:17   
smrček
Jutro. Meni je šlo dol komaj 1 kilogram. Nisem bila ničkaj pridna minuli teden.

Zajtrkovala bom grozdje, za kosilo pa verjetno testenine z gobicami. Zvečer si bom pa privoščila par piškotov Domačice, mmmm, kak se mi jo že lušta.

Kar sem jaz naredila za rekreacijo je edino to, da sem si kupila teniske za laufat. Sedaj pa čakam na lepše vreme, da pričnem....vsak igovor prav pride...pol bom verjetno čakala ša kako kolegico, da bomo šle skupaj...

Kar se nasplošnega počutja tiče, se mi zdi da se precej bolje. Počutim se manj "zamašeno"

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day15
21.9.2005 8:56:32   
bobek05
soncece24, meni piše vsega skupaj -4KG (začela sem pa 2 dni pred vami) in zdaj jih imam 72,5 - sem ful srečna in zadovoljan sama s sabo (glede na to, da je danes moj 17.dan)

Jaz se tudi spravljam zraven, da bi kaj premaknila svojo rit, pa sem očitno preveč lena, ker si iščem izgovore, da ni časa .. OK pa malo se res nazaj držim, ker je od CR minilo komaj 3 mesece, ampak malo več pa bi se že lahko premikala

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day15
21.9.2005 9:10:44   
eva1
Jutro!

Pri meni tudi -1kg, vsega skupaj -5...sem kr zadovoljna, čeprav imam filing da se je malo ustavlo zdele...no pa bo že šlo ...

kaj bom danes papcala še ne vem...najraje bi si kr testo spekla(kao za pico) in potem kaj gor namazala-recimo ajvar, ali pa kečap...bom vidla...za večerjo bo pa kaj sladkega 100%

Jst tut bolj mal migam...sploh se mi ne da, nimam nobene volje, čeprav vem , da bi blo fajn mal rit razmigat...počutje drugače pa ok...se mi zdi da nisem več tako težka in polna vsega!


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day15
21.9.2005 9:12:06   
soncece24
bobek, jaz bi že bla dobra, če bi na kak sprehod šla, ti lahko vsaj z vozičkom šetaš, to je tudi nekaj. s katerega konca mb si?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day15
21.9.2005 9:38:53   
afnapika
Tudi jaz -1kg, sem kar nekaj prekrškov naredila   

Jaz grem pa ZDAJLE na aerobilo.... hehe to bo pestro

Za zajtrk grozdje, za kosilo bo pa polenta - paše v današnji dan

Za večerjo pa... če bo šlo, sadje pa čokoladka

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day15
21.9.2005 9:48:15   
Lianna

Ojla. Jst mam tut dons OH dan. Je pa moj 3. dan na dieti=) Za zdej mi gre kr dobr

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune-day15
21.9.2005 9:57:43   
Anonimen
Eva, ne se sekirat. Meni je šlo šest kil tudi ful hitro dol, prej kot v enem mesecu se mi zdi, zdaj mi pa že kar enih 14 teža stoji. Ampak to je, pravijo, običajno, tako da čakam, da se spet premakne. Kar vztrajno naprej.

Pa sorite, k uletavam k vam

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day15
21.9.2005 10:41:04   
mojchka
NIč se ne opravičuj, sej ni prepovedano.

Najprej kilce, sem kar vesela, -1,5 kg, skupaj -4! Kljub grehom na zabavi v soboto!

Sicer pa sem včeraj bila prav uboga. Ves dan me je zeblo, pa glava bolela, pa sem vzela Lekadol in šla z otrokoma ven, v upanju, da bo tableta opravila svoje. Pa ja! Še slabše je bilo in ko sem prišla domov, sem imela 39.1 vročine. Celo telo me je bolelo za znoret, a sem prepričana, da je to od ponedeljkovih vaj pilatesa (po doooolgem času spet prava telovadba)

Danes sem boljša, vročine ni več, bolijo me trebušne mišice.
Za Z sem pojedla banano, do kosila pa bom pila sadni sok. Verjetno je to greh, a pri čaju mi gre na ... bljak
Za kosilo si bom pripravila kakšno dobro oomakco k testeninam.
Večerja pa... kako ustrezno, da ima ravno danes moja mama rojstni dan, kajne?

LP in srečno

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune-day15
21.9.2005 10:59:44   
Anonimen
Tudi jaz imam samo -1 kg(skupaj -3 kg), sem se kar nekaj pregrešila, ker imam res naporen teden.Enga izpita nisem naredila in sem izgubila status, ne vem kaj to leto sploh nardit... in sem kar malo pozabila na dieto , pa ni bilo nalašč, se ne bo več ponovilo .
Za zajtrk je bilo jabolko, za kosilo bodo najverjetneje tortelini z paradižnikovo omako in za večerjo isto.Nimam rada tortic.
Jutri pa spet sadna groza, grem danes kupit kako pametno sadje da bo bolj zanimivo in za zdržat .

Več kot kupila Orbitrek nisem naredila.Sedaj se lepo nabira prah na njemu in če ga katera kupi ga z veseljem prodam .

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day15
21.9.2005 11:10:03   
mojchka
Kaj pa študiraš, srček, če smem vprašat?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune-day15
21.9.2005 11:36:32   
bobek05
soncece24, kako pa naj grem na sprehod z malim v takšnem gnilem vremenu? Drugače pa sem s pobrežja.. pa ti?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.9.2005 14:46:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lune-day15
21.9.2005 15:09:33   
mojchka
Ma, dejte no, če bomo tako govorile o sadju, bomo samo slabe volje, ko nastopi sadni dan!

Vsaj eno vrsto sadja pa ja imate rade.
Jaz sem bom verjetno kar z grozdjem basala. Grem na trgatev.
In že vidim, kako me bo nona silila jest kosilo, pa pršut itd. A bom vztrajala, vsaj upam, no.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lune-day15
21.9.2005 15:34:27   
ma&he
No jaz imam samo -2 kg skupaj, ampak se en držim strogo, ker še dojim in mi potem primankuje mleka, vendar pa probam čim več jesti tiste stvari ki pišejo za en da. Danes sem si naredila pico (samo gobe in paradajz) pa je bla nebeška. Za Z sem pojedla 2 jabolka, za V pa bom malo biskvita.

No lepo se imejte in čim manj kg.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lune-day15
21.9.2005 17:35:39   
soncece24
jaz pa grem jutri na moooooooooorje

sem si danes nabavla take male posodice za sadno solato, ki si jo bom vzela za na pot (ena je pollitrska), da ne bom lačna in ne bom grešila z rebrci, ki jih je foter speku za na pot

ma&he midve greva nekje enako počasi dol. sam jaz krivim to, da je moj špehec tak usidran, da se bo zelo zelo počasi topil... ga mam namen ubit s plavanjem

bobek, jaz sem pa s centra... sem mislila, da če si kje blizu, da greva na kak sprehod ko bo lepše vreme

jutri se beremo zjutraj s statistiko

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.9.2005 22:17:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?