|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - 73. dan
18.11.2005 13:08:27   
mojchka
OK,
hidrantni dan (tako je rekla mamina sodelavka);
za kosilo sem en rogljiček in čokolado, za večerjo pa pašta, itak.
Kje pa ste ostale?
Se grejete na sončku?

_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - 73. dan
18.11.2005 13:12:05   
Anonimen
Jaz sem bom šla vsk čas, drugače pa ima danes sadno-zelenjavni dan. Mi že kruli po želodcu. Bom zdajle ta drugo jabolko pojedla, potem pa še ne vem. Bova šla s Tiborjm v naravo, tako da bo kakšna zelenjavna juha na večer morala počakati.
A hidrantni dan?user posted image user posted image user posted image  Ojej.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - 73. dan
18.11.2005 14:26:22   
soncece24
no, jaz sem pa na hidrantni user posted image dan do zdaj pojedla eno sestavljeno solato, potem pa bom pico na srečanju

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - 73. dan
18.11.2005 15:05:35   
smrček
Zjutraj na tešče sem pol litra vode nagnila, tak sem se žejna zbudila. Potem nisem imela nobenega apetita, tako da šele zdajle pijem jutranjo kavico. Za kosilo in večerjo obenem bom testenine z pardižnikovo omako za pizzo. Nimam nobene želje po hrani, upam da nebom zbolela. Pri meni se ponavadi tako začneuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - 73. dan
18.11.2005 15:13:38   
smrček
Jutri in v nedeljo se nebom nič javila, ker moram službeno v Kranj. Vprašanje, če bom lahko jutri na samem sadju, saj me čaka terensko delo, ob tem pa zelo paše nekaj toplega in konkretnega pojest.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - 73. dan
18.11.2005 18:57:18   
Anonimen
O, smrček, kje po Kranju pa te bo nosila pot?

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - 73. dan
21.11.2005 9:50:51   
smrček
Minula dva dneva sem bila v Kranju, v isti stavbi kot je zavarovalnica Triglav. Če se ne motim je to Bleiwesovauser posted image  verjetno nisem prav napisala.
Natančneje prostori bivše Optike.
Imate pa v Kranju neko podobnost Celju.... povsot je mrzlo kotuser posted image

"odkrili" smo tudi eno gostilno, kjer se da dobro jest in ne komplicirajo, če si je kdo zaželel za kosilo samo zrezek in solato  ali  pa samo solatouser posted image .

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - 73. dan
21.11.2005 9:54:56   
Anonimen
Aja, smrček, kaj pa bo zdaj tam, kjer je bila optika? No, in tam blizu, samo malo bolj proti severu, stanujem jaz. Tam, kjer so stolpnice, samo da sem jaz v bloku.user posted image  A ste bili v gostilni Lakner?

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune - 73. dan
21.11.2005 10:05:09   
smrček
V kletnih prostorih Optike so naredili stikališče povezav T2.
Jedli smo v Brunarici, to je malo iz mesta preko AC potem pa desno.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune - 73. dan
21.11.2005 10:18:22   
Anonimen
Aj, to je nekaj v povezavi s temi optičnimi kabli, a ne? Aja, v Brunarici ste jedli? Ja, meni je tudi tam kar všeč. Gobovo juho imajo dobro, so prav taprave gobe notri.user posted image  Pa ogromno jih je. Za drugič.user posted image

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?