|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day6
12.9.2005 9:04:32   
soncece24
jutro.

čez vikend sem malo poniknila, zdaj sem pa spet nazaj. Sva mela en obisk s primorske, pa nisem nikakor prišla do računalnika. Sem malo prebrala za nazaj in sem očitno edina, ki se je malo pregrešila in sicer na sadnni dan. cel dan sem bila pridna, meli smo piknik z 100 super stvarmi, čevapi, zrezki, testeninska solata... jaz pa sem pridno jedla sadno solato tačas ko so se ostali basali z dobrotami. Tudi zvečer sem bla pridna, potem pa smo šli na kmečki turizem in sem ob 12.00 pojedla en kos kruha . Enostavno sem mislila, da bom skupaj padla, če nekaj ne pojem. Pa še do 4ih smo bili zunaj in bi verjetno res padla, če ne bi bilo tistega koščka

No, zdaj je kaj je , včeraj sem bila pa spet pridna.

Danes imamo pa škrobni dan in bo spet krompirček s solatko, njami. Tehtala se še nisem, se bom v sredo zjutraj.

lp, sanšajn.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune - day6
12.9.2005 9:07:36   
soncece24
Zdaj sem šla komaj brat day4, jaz sem s svojim kruhom itak še dobra

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune - day6
12.9.2005 9:26:34   
afnapika
hi hi, veš kaj, nisi edina, ki grešiš... ampak važno je, da vstrajaš.

Jaz bom danes krompirjevo juho s fižolom in solato. Včeraj sem zelo malo pojedla, sem pa za večerjo kepico sladoleda. Kao mlečno...   


zdajle grem kupit tehtnico :-)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune - day6
12.9.2005 9:41:15   
mojchka
Kako si pripravljate krompir?
Jaz nimam nobenih idej... kuhanega ne bi...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune - day6
12.9.2005 9:46:12   
Mariposa
Narežem ga na malo debelejši "pomfri", dam na peki papir pa v pečico. To je to Če pa se mi zalušta pravi pomfri pa kupim zmrznjenega, pa ravno tako na peki papir, pa v pečico, pride čisto tak kor pravi pomfri, samo masten ni (razen toliko kot je maščobe že od prej gor, samo to je malenkost), tako da priporočam

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune - day6
12.9.2005 10:16:18   
soncece24
jaz ga dam tudi na polovice in za 1h v pečico (naša je malo bolj stara, pa dalje rabi - da ne ktera zaradi tega vsega zažgala ), ponavadi ga pa kr skuham, gre najhitreje. Danes bom kuhanega in zraven stročji fižol.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune - day6
12.9.2005 10:25:51   
Anonimen
A pa tistega, ki ga date v pečico pečt (pa ne pomfri) kaj naoljite? Mogoče z olivnim oljem? Ali nič?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune - day6
12.9.2005 10:28:01   
soncece24
čisto malo z olivnim

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune - day6
12.9.2005 10:31:56   
Mariposa
Jaz ga čisto nič ne. Ga pa najprej s folijo pokrijem, da se napol skoraj zduši, potem pa odkrijem, da se zapeče. Tako ne pride tako suh.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune - day6
12.9.2005 13:10:23   
mojchka
Mah, nič, ne da se mi krompirja. Raje bom riž.
Pa odlično solato s pečenim jajčevcem, paradižnikom in čebulo...mmmmm

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune - day6
12.9.2005 13:24:36   
eva1
Dan!!!

No pa še mi-zajtrk...kot vedno sadje, danes je bila melona, za kosilo bo krompirček z zelenjavno omakco(komej čakam....mmmm), za večerjo mogoče pečen krompir-no ne vem še...odvisno od lakote...
Zgubila sem 2.5 kg...tako da sem vesela, da gre dol...vem da se bo enkrat ustavilo, ampak se ne bom obremenjavala zdej s tem...
počutje je ok-sam en prehladek me lovi...
no pa saj bo...
A ve se kej rekrairate? In kaj?
lep dan vam želim!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 15:34:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lune - day6
12.9.2005 15:53:04   
afnapika
bomo pesti držali zate

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 16:08:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lune - day6
12.9.2005 17:28:13   
smrček
BA držim pesti, da ti rata.

Hmmm, da še jst priznam svoje grehe Včeraj sem po kosilu pojedla porcijo sladoleda,po pa še kavico ghor spila no ja saj sem pol dve uri hodila po Volčjem potoku, tak da upam, da sem kaj pokurila. Danes sem jedla za zajterk 8 namočenih marelic in vodo. Za kosilo riž+paprika,grah in gobice, zraven pa kos kruha in zeljna solata.
Za večerjo me čaka še polovična porcija rižote.
Danes se nisem nič tehtala, bom počakala na sredo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lune - day6
12.9.2005 19:27:26   
mojchka
MA KAKO SEM LAHKO POZABILA!!!!
Prirejeno po Jamieju:

veliki kosi krompirja
veliki kosi čebule
začimbe (rožmarin, origano...)
malce olivnega olja
zavijemo v več plasti alu folije (ne preveč tesno)
pečemo približno urico v pečici

To velikokrat delam z dodatkom piščančjih krilc ali klobase... in tudi brez mesa bi bilo verjetno okusno...

No, bom pa naredila pri naslednjem škrobnem dnevu.
Danes mlatimo riž. Ja, se je pridružil tudi moj mož... ki pa bo včkrat grešil... vsaj s pivom zvečer

Ma, saj bi tudi jaz spila enga Bandidosa... a mi še ne diši toliko, da bi bil vreden greha...

Kako vam gre?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Lune - day6
12.9.2005 19:29:34   
mojchka
Aja, še to...
ste opazile, koliko reklam (v tisku, na tv, v reklamh, ki jih dobimo na dom) je za za nas prepovedane prigrizke; čips, rogljičke, smokije, piškote, napolitanke, razne slaščice, čokolade...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 19:36:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Lune - day6
12.9.2005 20:45:04   
ma&he
No jst sem tud pregrešila, pojedla sem kar 2 tablici jedilne čokolade. Ni kej, cuker pade pa je hudič ampak sej bo. Jutri pa špagete. Juhuhu!!!!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Lune - day6
12.9.2005 21:17:25   
mojchka
BA, pa saj se nisi pregrešila. Kaj ni večerja pol kosila?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?