|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
MAMICE prosim za mnenje 11.11.2016 13:00:06
|
|
|
|
lidijajenko
|
Smo 5 članska družina , 3 otroci stari 8, 6,4 leta so nama polepšali življenje. Obadva hodiva v službo, doma imamo kmetijo, vrt kjer pridelujemo hrano, tako da večino hrane pridelamo doma.... Živimo lepo družinsko življenje, zaenkrat tudi s financami nimamo težav.. Že v štartu sva se odločila za "veliko" družino, to nama je pomen življenja. Sedaj premišljujeva o četrtem otročku ( moram povedati da po tretjem sem si rekla da je to to, vedno sva želela 3, želja po 4 pa se mi poraja že kakšne pol leta),,. Zanima me vaše mnenje. Sama sem malo v dilemi, po eni strani si ga želim full, po drugi strani razmišljam, da naj bom hvaležna za tri zdrave otročke... je mogoče katera, ki je isto razmišljala?? Hvala za vsako vzpodbudo ali pa negativno misel, vse sprejmem. Lep dan še naprej.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
kaakabibica1kdaj po porodu ste spet zanosile??????????????????1 mesec (
14%)

2 meseca (
0%)

3 mesece (
3%)

4mesece (
2%)

5mesecev (
3%)

več kot 5mesecev (
79%)
Število vseh glasov: 195Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!