|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MB-neplodnostna, čakalna doba
13.12.2007 19:48:25   
tosja
Smo že velik napisale o (pre)dolgih čakalnih vrstah - predvsem v Mb.
Pa moram napisat pozitivno izkušnjo...danes sem bila zeloooooooo presenečena, saj sem dobila pošto (če odštejem julij in avgust zaradi dopustov) po 4 mesecih, ko sem bila dana na čakalno listo!!!
Se mi zdi res hitro! Vse pohvale!!! user posted image user posted image user posted image
Jutri se bom zahvalila za pošto z veselo novico, da sem user posted image
V upanju na ponovno sodelovanje, če nam drugič hitr ne rata, ker 5 let ne bomo več čakal... user posted image
Sem vesela, ker bom s tem enemu paru polepšala dan, ko bom sprostila vrsto...user posted image

Moji zdravnici dr. Vidi Gavrić Lovrec in
prof. Veljku Vlaisavljeviću pa še enkrat HVALA! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
13.12.2007 19:58:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  (ti še mal, pa boš rodila)

Dr. Gavričeva pa je carica- me je imela, ko sem bila septembra v bolnici.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
13.12.2007 20:04:17   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

user posted image user posted image user posted image  (ti še mal, pa boš rodila)
user posted image
user posted image user posted image bom kr do aprila počakala user posted image user posted image user posted image

Dr. Gavričeva pa je carica- me je imela, ko sem bila septembra v bolnici.

user posted image user posted image user posted image ja res je enkratna!  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
13.12.2007 20:38:16   
Efi
Tosja, vem da si to že sigurno kje zapisala, ampak vseen: ti je uspelo po naravni poti ali s pomočjo IUI? V katerem poskusu?


Hvala za odgovor. Lepo se mej.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
13.12.2007 20:57:52   
mandarinca
Tu pa se tudi jaz moram oglasit in vse po vrsti v Mariboru pohvaliti, vse dr., še posebej prof. Vlaisavljeviča, dr. Reljiča, sestre pa tako ali tako vse po vrsti - vsi so 1A.
Včasih razmišljam, kako s(m)o pacientke neučakane, rade bi bile takoj vse na vrsti, vse opravile v dveh minutah, ob tem pa ne pomislim(o) na zdravnike in sestre, da oni niso stroji, da so tudi samo ljudje, in da si res včasih zaslužijo ne samo eno, pač pa dve ali tri kavice.

In komaj čakam, da jih bom spet šla pogledat user posted image user posted image user posted image !


LPuser posted image

(odgovor članu Efi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 8:59:48   
curkica
Tosja, zanima me samo, kakšno pošto si to dobila? A mogoče že datum za IVF? Me prov zanima, kajti tudi jaz čakam pošto in mi je dr. Reljič rekel, da naj bi prišlo že pred novim letom. Prav nestrpna sem že, ker še nič ni prišlo.

Želim ti vse naj naj v tvoji user posted image  in uživaj še naprej! LP

(odgovor članu mandarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 9:47:02   
tassi1
ali katera veali te dajo avtomatično na čakalno list za nov postopek,če je krvni test negativen?

ali se šteje čakalna doba od prvega pregleda po postopku?sem dobila datum šele v marcu!!!

hvala za pomočuser posted image user posted image

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 10:52:56   
tosja
Efi - moja dva IUI-ja sta bila neuspešna, ker so folikli prej počili - tako je uspelo  "natur" user posted image treji mesec Klomifena!

curkica -  jaz sem bila dana na čakalno listo 11.06.2007, dobila sem vabilo na razgovor 19.12.2007, piše začetek postopka december2007, januar 2008 - verjetno odvisno od user posted image
Pa verjetno boš dobila pošto, ker naberejo kr nekaj kandidatk za nov krog! Držim pesti, da dobiš moj termin - naslednji teden!!! user posted image
Moram še sestro Marijo poklicat. user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 11:18:59   
cati
Tosja predvidevam da je to tvoj 1ivf postopek. Jaz ssem v mariboru imela 1 pazgovor avgusta punkcija pa oktobra. (na katerega sem bila vabljena tako kot ti sedaj). Potem boš pa jedla kontacepciske 1-2 ciklapol se boš pa špikala.... Veš pa kaj je najbolj važno da se je začelouser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 11:22:14   
curkica
Ja, tud jaz sem bila dana na čakalno listo enkrat junija, ko sem bila na razgovoru pri Reljiču. No, saj bomo videli, kako bo!

Jaz sem v torek na 35. dan dobila user posted image , sem ta ciklus jedla klomifen. Odločla sem se, da bom še ta ciklus tudi jemala klomifen, če bo mogoče kakšna večja verjetnost, ker bo takoj en za drugim. Do zdaj sem klomifen jemala en ciklus, pa potem nekaj časa ne, pa po parih mesecih spet en ciklus, ... Tako da bom zdaj takoj za prejšnim spet probala s klomifenom, pol bomo pa vidli. Mogoče pa rata!

Ampak očitno ima moj res tako slabe plavalčke, kot je že dr. Reljič rekel, da so. Ampak potem mi ni jasno, kako da ima lahko z bivšo otroka, ki je ratal "po nesreči", ... HMuser posted image , človek se res vpraša, kje je tu pravica!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 13:07:52   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: cati

Potem boš pa jedla kontacepciske 1-2 ciklapol se boš pa špikala.... Veš pa kaj je najbolj važno da se je začelouser posted image


cati - mogoče v drugo.... user posted image Aprila bomo zibali, tak da bom odpovedala! user posted image user posted image user posted image

curkica - o pravičnosti velik razmišljamo tisti, ki damo velik skoz...boš videla, da rat! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
14.12.2007 14:30:44   
cati
Oprosti sem mimo vsekala. Pa glej da nebo 1 apriluser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
19.12.2007 21:08:36   
curkica
Jeeeee, sem tako vesela, da moram to novico z nekom delit, pa sem se odločla, da kar sem napišem.

Tudi jaz sem danes dobila pošto iz Maribora, 11.01.2008 imava z mojimuser posted image  razgovor v Mariboru. Saj nimam pojma, kaj bo to pomenilo, ampak sem vesela, da sem končno tudi jaz v postopku, da se le nekaj dogaja. Mogoče bomo pa drugo leto tak čas zibali user posted image .........

LP

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
20.12.2007 18:03:45   
zvezdica.1
Tudi jaz sem bila v ambulanti za neplodnost prvič prejšnji teden pa sem dobila dabraston za 3 mesece in napotnice za preiskave. Marca pa grem spet nazaj. Moram pohvaliti dr. Kovačevo ker je zelo dobra zdravnica bila je zelo prijazna.

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MB-neplodnostna, čakalna doba
20.12.2007 19:28:36   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: curkica



Tudi jaz sem danes dobila pošto iz Maribora, 11.01.2008 imava z mojimuser posted image  razgovor v Mariboru.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...to je začetek!!! Glej, da dobiš user posted image po tem datumu... user posted image pol bo šlo kot po maslu!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?