|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 19:42:55   
ZARA
ej, mene pa zanima, pa ni treba naglas povedat...
Katerega otročka si najdlje rojevala in katerega najmanj?? A je res, k ene pravjo, da je vsakič težje ???
Ti k maš bogate dolgoletne izkušnje in tako ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 19:47:43   
lenika
Zanimivo vprašanje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 20:01:06   
puncica
no miška prosim za poročilo, mene tud zanima, da vidim če jih bomo mel 6

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 20:06:44   
spacey
A ni tko, da je pri vsakem lažje in hitreje...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 20:33:19   
bunkica
hm ja...to mora bit res zanimiva prigoda kaj miska01 ???
jaz mam sicer 4 otročke-tazadna dvojčka,naravni porod...
torej rodiš 2 x na enkrat .......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 21:12:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 21:49:19   
india
Jao, a hočeš Zara na dolgo in široko, al na kratko:

skratka:
1.Anja, rojena 3 tedne prehitro, rojevala sem 30 ur, na koncu me je raztrgalo po nogi, zelo drobceno bitje, ki je nehalo dihat tik pred rojstvom, bolečine ob nenehnih umetnih grozljive. Domov sva šle 7. dan.

2. Karin, rojena 2 tedna prezgodaj, rodila sem sama, ker mi babice niso verjele, da imam popadke, od prvega popadka do poroda je minilo 5 ur, ji je pa stisnilo glavico in ima zato posledice na očesu. Mnogo večja kot Anja, imela je 6 prstkov na levi roki, 6. so ji obvezali, da je odpadel. 5 šivov, domov sva šle 6. dan.

3. Gaja: najprej so mi zaustavili moje popadke, ker je bilo 3 dni prehitro, pa nogometno prvenstvo je bilo in sobota ponoči. Nato so mi 2 dni po roku predrli mehur, rodila sem v 1 uri in pol, nič šivov, domov sva šle po 4 dneh.

4. Jan, popadki sp se začeli dan po roku, ob 23h ponoči, do konca sem pogledala Čarovnice, nakar sem šla v porodnišnico, kjer je po 3 močnih popadkih dobesedno padel ven skoraj 4 kile težek in 54 cm dolg fantič. Domov sva šla 3. dan, bila sem brez šivov.

5. Pia: Ker mi niso mogli natančno določiti roka, sem šla na CTG nekje na približni PDP, ker pa me je vse tiščalo dol in bolelo, otroka pa nisem čutila, so me zadržali v bolnici, odpirala se nisem kljub 4 flašam umetnih, potem so mi po 8 urah predrli mehur, saj sem se le malo odprla in nato po mukah rodila Pio, sicer tudi brez šivov, a na srečo dovolj hitro, saj je imela 2x ovito popkovino okoli vratu in 1x okoli nogice, njej je že zmanjkovalo kisika in rodila sem dejansko v zadnjem trenutku. Domov sva šle 4. dan, na moj r.d.
Aja, tu je bilo najbolj zanimivo to, da sem se rodit peljala sama!

6. Mark: Popadke sem dobila zjutraj ob 6.45h, kar naenkrat dva močna potisna popadka in ko me je oče pripeljal v bolnico, so me na hitro pregledali in že sem bila v porodni sobi, kjer sem po nekaj močnih popadkih rodila ob 7.50, saj sem morala dobesedno čakati, da je v sosednji sobi rodila moja kasnejša "soseda" , ki je odbila popadke par minut pred mano.
Nobenega šiva in nobenih težav, bil je malo lažji kot Jan, dolg pa enako.

Če tako povzamem, najstrašnejši sta bila 1. in 5. porod, najlažja pa pri obeh fantih, tudi najhitrejša. Dojila sem vse, Anja ni hotela več piti mleka, Pia tudi ne, ostali pa so se kar dolgo dojili.

Še kakšna vprašanja?? Nimam več idej kaj napisat, meni so vsi porodi hitro minili, vsak otrok mi je nekaj posebnega, ne bi mogla rečt, da sem kje posebej trpela.
Upam,da sem povedala bistvo


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 21:53:48   
Maxica
Miška, vsaka ti čast.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 21:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 21:59:57   
CatJa
Uauuuuu



In kje je pri Pii in Marku bil tvoj moz? Sej se hecam. Dobro si ti to opravila. A potem mislis, da ce sem jaz opravila od prvega popadka do poroda v treh urah, da ni pravila, da bo naslednjic se hitreje?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:02:07   
india
CatJa, mož je bil pri Gaji,Janu,Piji in Marku poleg, prej ga je blo pa strah

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 22:03:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:08:15   
dix
Bravo Miška!!!! Dam kapo dol pred tabo.

Deni, mislim da miška je zaposlena, sem enkrat nekaj takega zasledila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:08:48   
india
Zakaj Deni?? Kaj pa bi bilo to čudnega?
Imam s.p., sedaj pa si iščem službo,da grem malo ven, med ljudi, v drugo sredino! Z eno plačo bi nas 8 težko živelo, a se ti ne zdi?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 22:16:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:19:47   
india
Deni, tako ti bom rekla: sem preveč klepetavo bitje in preveč ambiciozna, da bi bila nenehno doma. Zdaj so velike tri v šoli, mali trije pa so tudi dovolj veliki, da lahko gredo v vrtec, zato nikakor ne mislim preživet še nadaljnih recimo 30 let smao doma. Poleg tega se nisem učila in študorala, da bom med otroci in psikri, a ne? S.p. oz. to delo pa lahko delam tako kot do sedaj, tega ne mislim pustit, ker delam večinoma zvečer.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:22:43   
urška

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 22:25:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 22:56:50   
Baldi


Pa tvojemu možu tudi čestitam, da se je le opogumil l

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 23:02:31   
kofetek2010



še dobro, da nisem edina, ki se je sama peljala rodit

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 23:03:05   
Anonimen
No comment...

Svaka ti čast...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   MIŠŠŠŠŠKA 01
12.9.2005 23:07:26   
smrka
o miska, si mela pa pestro. kako pa je odpadel prstek to mi ni jasno? Niso o perirali nic?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   MIŠŠŠŠŠKA 01
13.9.2005 7:14:21   
india
Ne Smrka, prstek, oz, tisto tanko "vrvico", v kateri je bila žila, so obvezali tik ob rokici, da se je izsušilo in potem so čez 2 dni samo prerezali, zalepili in to je to. Sedaj se ji vidi le kot ena bradavica.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   MIŠŠŠŠŠKA 01
13.9.2005 7:24:05   
puncica
mISKA SVAKA ti čast res

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   MIŠŠŠŠŠKA 01
13.9.2005 7:39:54   
CatJa
MISKA01 je napisal/a:

Ne Smrka, prstek, oz, tisto tanko "vrvico", v kateri je bila žila, so obvezali tik ob rokici, da se je izsušilo in potem so čez 2 dni samo prerezali, zalepili in to je to. Sedaj se ji vidi le kot ena bradavica.


Tako je imel Jan na usesku. So mu isto prevezali, da je samo odpadlo. In takrat sem prvic slisala, da lahko zraste tudi 6. prstek. To je samo koza, brez kosti, a ne Miska01.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?