|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MI SMO DOMA
1.1.2007 11:56:15   
bianka
zdravo

jaz vam pa samo sporočam,da smo se včeraj vrnili domov.Jaz in moja sončka smo ok.Bolečin po CR pa še ni konec,saj vem da je še prekmalu.Drugače pa je CR zame dosti bolj boleč od naravnega poroda.

Tatam držim pesti da ju čimprej spoznaš.
Kako pa ste kaj ostale dvojneuser posted image ?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MI SMO DOMA
1.1.2007 12:24:35   
total
Čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MI SMO DOMA
1.1.2007 12:47:07   
*pepelka*
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mi smo doma
1.1.2007 13:04:48   
Katrin
user posted image  Čestitke in srečno!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
1.1.2007 13:28:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mi smo doma
1.1.2007 13:35:18   
dodi
ISKRENE ČESTITKE ZA MALA PRINCA!!!user posted image user posted image

Jaz sem dobro,mala dva pridno brcata,trebušček raste.Pregled imam v četrtek 4.1 in upam da bo vse vredu.

Lepo se crkljajte in da bi te čimmanj boleli šivi po CR.
V novem letu pa vse naj naj predvsem pa zdravja.user posted image user posted image
lp,dodi



< Sporočilo je popravil dodi -- 1.1.2007 13:36:27 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MI SMO DOMA
1.1.2007 15:18:42   
sneška_
Tudi od mene čestitke  pa se lepo crkljajta zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MI SMO DOMA
1.1.2007 15:27:25   
NMJ
Iskrene čestitke in srečno vsem skupaj.

Tudi mi rastemo, trebušček je že ogromen, pa je še dva mesca in pol do pdp. Sicer se pa kar dobro počutim. V sredo pa komaj čakam pregled, da izvem kako napredujeta sta pikici.


vsem ostalim user posted image  in pa mamicam pa tudi srečno in zdravo leto 2007

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MI SMO DOMA
1.1.2007 18:47:25   
kada
user posted image user posted image user posted image Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mi smo doma
1.1.2007 19:03:07   
Anonimen
Čestitke in lepo se crkljajte!!!

(odgovor članu bianka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mi smo doma
2.1.2007 20:28:15   
adriana_m
Bianka, ali lahko prosim sporočiš težo in velikost tvoje dvojne sreče!

Želim ti Koš srečnih skupnih trenutkov s sončkoma!

Adriana_m

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mi smo doma
2.1.2007 21:09:01   
Sonrisa
Lepo se cartajte! user posted image

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mi smo doma
2.1.2007 23:26:22   
tajtaja
user posted image user posted image Dobrodošla tudi ti med dvojnimi mamicami. Nas je zmerom več, se širimo kot virus.user posted image

Zdaj pa zares!!!
Dosti sreče, radosti, nežnosti in vsega ostalega užij z svojima dvojčkoma.
Nosečnost se je zaključila, začelo se je novo prijetnejše obdobje dolgega pričakovanja. Izkoristi ga v popolnosti, saj se ti dragoceni trenutki ne dajo ponoviti-vse ostalo, vključno z gosp. opravili, so v tem trenutku banalnost. Vse to zmanjšaj na minimum.
To leto in nekaj pa v popolnosti posveti otročkom.user posted image user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 8:27:09   
ANDREJA 75
user posted image user posted image user posted image ČESTITKe!!!! Kakšen CR si pa imela ,mislim z narkozo ali spinalnega jaz sem dvakrat rodila z CR z narkozo sedaj me pa bolj vleče za spinalni CR.Mi smo v začetku 17.tedna in na vsake toliko časa začutim brcike komaj čakam ta bo to konstantno imam pa skoz občutek da  se mi nekaj čudnega preliva po trebuščku.Trebušček pa kar dobro raste!!!!Bianka koliko tednov si doplnila v user posted image in koliko sta težka tvoja dva user posted image user posted image

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 8:49:55   
mravljica3
Čestitke tudi z moje strani!! Mora biti zelo lepo, zato uživajte v svoji sreči!
V novem letu pa vse najlepše tebi, tvoji družinici in vsem ostalim puncam.

Naša dvojčka ali dvojčici pičakujemo 25.5.2007.


(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 14:13:53   
bianka
vsem hvala za čestitke!

moja malčka sta se rodila točno ko sem bila noseča 37+2.(elektivni CR)
Teža Nik-2700,-48cm,Nejc-2730,-49cm.CR sem imela v splošni narkozi,in bi se ponovno za to odločila.Je pa res da so me medicinke prepričevale naj se odločim za spinalno.Ampak nisem jaz za te stvari.Me je strah ko samo doktorje vidim vse zamaskirane.user posted image Ja nekatere pravijo pa da se nebi nikoli drugače odločile kot za spinalno.Tako da je za razmislit tudi to.


Lp,Bianka

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 14:17:13   
bianka
mravljica3 tebi pa tudi iskrene čestitke,nisem vedela da si dvojnauser posted image ,čestitke tudi vsem ostalim,če sem katero spregledala.

mravljica3 kakšne dvojčke pričakuješ?eno ali dvojajčne?Moja sta enojajčna.Smo že od nedelje doma,pa jima še nisem zapestnice odstranila,ker ju še ne ločim.Pa ne se mi smejat.

lp

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 14:53:43   
mravljica3
Imata vsak svojo posteljico, vendar še ne vem kakšna sta. Na prvem pregledu moj gin. sploh ni opazil da sta dva,zato sem izvedela šele na pregledu NS. Sedaj pa čakam na morfologijo, ki jo imam 11.1. Moram priznati, da me je kar malo strah, saj sem na zadnjem pregledu pri svojem gin. hotela izvedeti kaj več, pa me je kar na hitro odpravil z besedami, da mi tako in tako nima kaj dosti za povedat, saj se problemi začnejo šele po četrtem mesecu. Kaj hočem, me je zamoril za cel dan, ampak me je prebiranje vaših izkušenj kar opogumilo.
Mene domači hecajo, da, če bosta enojajčna je najbolje, da jih kar tetoviramo, ker drugače ne bodo vedeli kateri je kateri. Jaz si kar predstavljam tvoja dva z zapestnicami in mi gre kar na jok, tako se mi zdi to lepo. Kaj hočem, čustva so me premagala, zato mi ne zamerit.

lp

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mi smo doma
3.1.2007 20:05:19   
zara3
Bianka, iskrene čestitke ob dvojni sreči!!! Želim Vam res prijetno leto, poskusi si ga čimbolj vtisniti v spomin saj zelo hitro mine.
Kar se tiče enojajčnih dvojčkov, sta tudi moja fanta enojajčna. Na začetku sta si bila tako zelo podobna, da sem jih celo sama nekajkrat zamenjala. Sedaj so moji trojčki stari 18 mesecev (imamo še punčko), ampak pri fantih tudi teža še nikoli ni odstopala za več kot 100 g ...si misliš, kaj pa je teh 100g na nekaj kg teže.
No, sedaj ko sta večja ju ločim in to na izrazu po obrazih (drugače se smejeta, govorita, drugače gledata...), pa čeprav ju ostali ne ločijo z izjemo atija seveda.
V glavnem sčasoma ju boš zagotovo ločila.
Lepo se imejte in čimveč prespanih noči ti želim!!!
lp Zara +user posted image user posted image user posted image

p-s- Za Mravljico3.... V vsakem hecu je malo resnice: ko sem jaz rodila so mi v bolnišnici rekli da so včasih res tetovirali enojajčne dvojčke. Mislim, da so enemu naredili pikico na roko....koliko časa nazaj pa ne vem.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mi smo doma
5.1.2007 21:50:57   
Jesica
mravljica3 čestitke!! to je dobra novica, da imata vsak svojo posteljico. ne bojo pa vedeli ali sta eno/dvo jajčna, dokler ne prideta ven. dvojajčni imajo vedno vsak svojo posteljico, enojajčni pa v primeru, če se oplojeno jajčece deli v prvih 3 dneh po oploditvi (tako mi je razložil dr. Pušenjak).
Tudi mene so na začetku kar dobro zamorili. Potem sem se pa kar nekako prepričala in odgnala slabe misli. Se posvetovala še z drugim ginekologom, predvsem pa z mamicami, ki so imele tako nosečnost. Te ti vsaj iz prakse povejo:-)

Le pogumno naprej, tvoja nosečnost je rizična, ker je večplodna, sigurno je pa najboljša 'izpeljanka', ker imata vsak svojo posteljico.
jaz imam pa PDP 10.5.2007, dve punci, baje enojajčni, če sklepam po tem, da imam eno posteljico.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?