|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MOP ARSO
18.4.2011 19:23:25   
kobacaj
Ali katera mogoče dela na ARSO na uradu za upravljanje z vodami, oddelek za območje srednje Save? Imam nekaj vprašanj glede pridobitve soglasij za gradbeno dovoljenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOP ARSO
18.4.2011 21:12:13   
miapia
Sicer ne delam, sem pa pred kratkim pridobila soglasje. Kaj te pa zanima? Mogoče ti lahko kaj pomagam.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOP ARSO
18.4.2011 23:56:40   
kobacaj
Koliko časa si čakala za pridobitev projektnih pogojev in nato za soglasje. A se da kako pospešit in če kaj komlicirajo? Nam se mudi in bi radi čimprej saj imamo pogodbo z Marlesom in tudi vezano na rok. 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOP ARSO
19.4.2011 7:37:54   
miapia
Za soglasje sem vložila sept 2009. Vmes se je spremenil zakon in elaborati niso bili izdelani, predvsem pa je malo subjektov, ki to delajo. Če že, delajo za velike stranke, ti za stanovanjsko hišo pa si mala riba. Elaborati (hidrološko-hidravlično poročilo) znajo biti zelo dragi, najvišjo ponudbo sem dobila za 4000 eur. Z novim elaboratom sem vložila junija 2010, decembra so mojo vlogo obravnavali, s tem da so mi poslali dopolnitev, da elaborat ni požigosan. Dokončno soglasje sem dobila v marcu 2011. Posredovati, vplivati ne moreš, imeli smo več vez. Upam in želim ti samo, da boš ti uspešnejša kot jaz. Projektni pogoji pa so v bistvu hitro narejeni, odvisno od tvojega projektanta.

< Sporočilo je popravil miapia -- 19.4.2011 7:38:43 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOP ARSO
19.4.2011 8:19:27   
kobacaj
Ojoj, a tak postopek je to? A elaborat ti oni izdelajo. Nisem vedela da je to še dodaten strošek. Mi imamo rok za izdelavo montažne hiše do konca leta in do takrat moramo dobit gradbeno dovoljenje. Upam da nam rata, drugače bo cena hiše precej drugačna. Hvala za informacije.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOP ARSO
19.4.2011 19:49:59   
miapia
Elaborat ti izdelajo posamezniki oz. firma in ja, seveda plačaš za njo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOP ARSO
20.4.2011 7:52:06   
Luns
Hidravlično hidrološko presojo ti naredi projektant ki ima licenco zato oz firma. Cene so od 1000€, to je že zelo poceni. Kar se pa tiče soglasja projektne pogoje lahko dobiš kar hitro, na soglasje pa brez dopolnitev ne dobiš prej kot v dveh mesecih, če pa imaš še dopolnitev pa se to še podaljša. Lahko jih klicariš pa težiš samo kakega učinka ne bo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MOP ARSO
20.4.2011 17:37:01   
kobacaj
Hvala obema!

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?