|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M in dojenje
14.11.2005 17:51:09   
eva1
Luka je star 8 mesecev, pred 3 meseci sem dobila prvo M po porodu, potem je bila druga dokaj točno, sedaj pa jo že dva meseca ni...dojiva se 2-4x na dan(24h), testa nisem delala ker je nemogoče da bi bila user posted image ! Pa me zanima, kdaj se vam je ciklus uredil po porodu? Pa po prenehanju dojenja, ali so bile potem M točne? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M in dojenje
14.11.2005 17:59:24   
san
jaz sem jo dobil ko je imel sinko pol leta in se mi je tudi malo mešano pojavljala, pol pa ko je imel mali okoli 1 leto, sem imela pa zopet redene cikluse
lp s

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M in dojenje
14.11.2005 18:00:15   
san
aja, dojim pa še vedno, sedaj ima skoraj 22 mesecev

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M in dojenje
14.11.2005 18:32:40   
StBarbara
Jaz sem dobila prvo M 3 mesece po porodu user posted image   in od takrat je redna.
Sem pa do 7 meseca izključno samo dojila, potem šele začela dodajati.

Sicer dojim še vedno, mali pa je star 16 mes

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M in dojenje
14.11.2005 18:55:01   
lex
jaz sem jo imela do sedaj ko je star 9 mesecev le tri krat, pa še to je bilo 2x glih ko sem bila naročena k G. No ta tretje je bila včeraj - ampak glih, da se je vidlo kaj, dans pa ne duha in ne sluha o nji.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?