|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M ni, test negativen
13.3.2007 11:09:24   
witto
Sem v dvomih. Ko sem si v januarju računala kdaj naj bi prišla novauser posted image , mi je to prišlo na 7.3. Pa je ni bilo. Ponovno sem naredila računico,in ugotovila da sem se zmotila in bi mogla že 2.3. To je 11 dnevna zamudauser posted image  . 8.3. sem delala test in je bil negativen. Veliko sem tudi slišala o  primerih,da test ne pokaže vedno prav. Ena moja znanka je bila noseča 3 tedne, ko ji je pokazalo negativno. Ta teden bom test naredila še enkrat, čeprav me je strah,da bo spet nagativenuser posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 13.3.2007 20:18:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ringaraja
13.3.2007 11:12:35   
Pingvinčica
Meni je v prvi user posted image test pokazal - pa sem bila noseča, sedaj pa mi je menstruacija zamujala že en teden pa sem naredila test in je bil -, in je user posted image potem prišla. Tako da lahko da je res test pokazal narobe, lahko pa da ti zamuja iz kakšnega drugega vzroka. Pa kako je lahko kolegica vedela pri 3 tednih da je user posted image ?user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ringaraja
13.3.2007 11:14:56   
witto
zamujala ji jeuser posted image , pa je šla v laboratorij dat kri. To je baje še najbolj zanesljivo.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ringaraja
13.3.2007 12:18:06   
srki
Jaz bi šla dat kri ali urin.

Da sem se prepričala, če sem noseča, sem šla k splošnemu zdravniku, povedala kaj je na stvari, pregledali urin in potrdili nosečnost.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?