|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M zamuja, test -
1.10.2008 7:36:38   
Ylenia
torej M mi zamuja ze en teden, danes zjutraj sem naredila Baby Check mini in je bil - . vceri sem sicer naredila CB, pa ker je bilo sredi dneva, sem pac se danes naredila test.
nikoli mi ni se zamujala tako dolgo, pa tut nisem pod stresom. sem bla prejsnje mesece bolj ko sva se odlocila delat na user posted image  pa je bla M vedno po koledarju. in tiste dni ko bi mogla M pridit sem imela rahle krce in nekaj se mi je dogajalo pod popkom, zdej pa nic.
ceprav sem ze nekaj o tem pisala na drugih temah, me vseeno zanima kaksne so vase izkusnje in kaj mi svetujete, kako naprej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 7:45:29   
becky
ko sva se midva začela trudit na bebici sem imela vse možne znake, pa še nisem noseča. pa mi tudi prej ni nikoli zamujala, potem pa tudi cel teden. zakaj, mi ni jasno. upam, da pri tebi pomeni, da si noseča

_____________________________

Vivir con miedo es como vivir a medias! (španski pregovor)

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 7:47:52   
JanaB
Meni je enkrat zamujala teden dni. Pri G so mi rekli naj delam teste vsakih nekaj dni je pa res, da mene je prav fino zvijalo in so sumili na IMN. Testi so bili - in na koncu se je prikazala user posted image .
Na tvojem mestu bi šla do G na posvet. Lahko ti enostavno zamuja, lahko si noseča pa še nimaš dovolj nosečniškega hormona, lahko pa je vzrok kak tretji in bi v končnem zahtevala UZ pregled.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 8:39:22   
soncek_25
Hej Ylenia!
Verjetno si prebrala, da je Odaisy že nekaj časa nazaj odprla temo z istim problemom...no kakorkoli, jaz sem še vedno na istem kot ti, zamuja 12 dni, ciklusi prej redni, bila na pregledu avgusta in je blo vse ok, ja testi pa negativni, bomo videli...

Upam, da bo vse ok!

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 9:50:48   
Ylenia
hvala vsem za napotke! soncek_25, ti si sele v dvomih! tako dolgo zamuja, pa ne ves kaj se dogaja... no upam da bo kmalu kakrsenkoli razultat, nalepsi bi bil sevede +! user posted image  samo da se to cakanje konca.
sem pa ze slisala od ene nosecnice, da ji testi 1 mesec niso pokazali da je noseca. in zato je G tut ni vzela na pregled. no pa je blo potem vse ok z user posted image .

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 12:03:15   
soncek_25
Sem tut jaz že slišala takšne zgodbice, sam se ne zanašam preveč na to, ker bo pol razočaranje tolk večje. Sem se sprijaznila z dejstvom, da če test ne pokaže, potem ne bo nič, na žalost.
Imam v sredo ginekologa, pa sporočim, kaj je bil vzrok zamujanjauser posted image

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 12:25:06   
dreamhorse
Meni je prejšnji mesec zamujala 6 dni, potem se je pa vlila... Ta mesec zamuja že 10 dan, test po 7 dnevu pa je pokazal +.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 12:26:47   
soncek_25
ČESTITAM Dreamhorse!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 13:16:23   
Ylenia
dreamhorse cestitke!!! vzpodbudne novice si nam prinesla!!user posted image user posted image user posted image user posted image

soncek_25 nocem bit prevec firbcna tecka ampak upam, da bos vseeno povedala kaj bo G na pregledu ugotovila! pa drzim pesti da bo kaksna dobra novica!!

ja najbrz bom pocakala s testom do kaksnega 10. dneva, pa bom do takrat odmislila vse skupaj!

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 13:38:48   
soncek_25
Ylenia upam, da bo tudi pri tebi vse ok!
Seveda vam bom sporočila, kaj mi je rekel ginekologuser posted image

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 13:40:41   
soncek_25
Aja še to...drugače je moje počutje čist brez posebnosti, sploh mi nič ni, ne boli me več križ, mozolji so izginili, skratka vse je tako, kot bi že bilo po Muser posted image ...vse kar je ostalo je beli tok, ki se je v zadnjih dneh okrepiluser posted image , ampak je še vedno čisto bele barve...no tolk..

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M zamuja, test -
1.10.2008 15:18:08   
Anonimen
No, meni pa zamuja že 29 dni, pa si ne upam testa spet naredit, sem ga en teden nazaj pa mi je pokazal - , na user posted image delava 3 mesece. Upam, da kmalu zagledam +. držim pestke za vse, ki delate na user posted image , da kmalu zagledamo težko pričakovane +++++++++++

(odgovor članu soncek_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M zamuja, test -
2.10.2008 9:49:41   
soncek_25
Anonimen, Ylenia kaj novega pri vaju?
Jaz sem še vedno na istem, že 13 dan zamuja...mogoče mi bo pa ta mesec preskočila in se bo prikazala naslednji tedenuser posted image
Bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M zamuja, test -
2.10.2008 13:19:33   
Ylenia
se vedno nic...

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M zamuja, test -
3.10.2008 9:26:07   
Ylenia
soncek_25 a je kaj novic? kaj pa G pravi?
pri meni nc novga, nobenih znakov vec, edin spala bi cel dan - ampak sumim da je to zarad vremena, ker to ful vpliva name ce je dez al pa sonce user posted image

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M zamuja, test -
3.10.2008 10:22:25   
dreamhorse
Ylenia naredi test, pa boš videla na čem si. Zdaj tak je kar je.

Anonimen, tebi pa tudi svetujem, da narediš test, če si noseča, super, če ne, pa izostanek m 29 dni ne pomeni nič dobrega, tako da bo treba obiskat G. Zato ne čakaj predolgo.

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 3.10.2008 10:28:43 >

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M zamuja, test -
4.10.2008 16:02:15   
soncek_25
Pr men nič novega, stanje nespremenjenouser posted image user posted image user posted image ja, testi še vedno negativni, tko da sedaj vem, sem se sprijaznila, da ne gre za user posted image , ampak je razlog zamujanja nekje drugje. Zamuja mi 15 dni, torej je danes že 43 danuser posted image Sem bla že zelo slabe volje, ker sem skoz imela upanje, da mogoče pa le nekaj raste v meni, ampak po tako dolgem času bi mi že vsak test pokazal nosečnost, v to ni dvomauser posted image , no sedaj pa komaj čakam, da se zadeva razjasni, da gremo lahko v novi kroguser posted image . V sredo vam sporočim, kaj je blo pri ginekologu.

Lep vikend vsem in uživajteuser posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M zamuja, test -
4.10.2008 18:09:27   
cofk
še jst se pridružujem vašemu klubu user posted image
isto...zamuja mi že 14 dni, test sm delala en tedn nazaj, pa je vil najprej negativen pol čez kšno uro se je pa u pozitivnega spremenil...tko d nimam pojma kaj je.
ne vem al bi u pondelk naredila še enega al naj počakam če bo naslednja m pršla v svojem času...

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M zamuja, test -
6.10.2008 23:04:35   
sasa84
Punce, kaj je zdej?! Kdaj bo še kakšna dobra novica?user posted image  Tud jaz imam neredne, redno se trudiva, vsak mesec (oz. odvisno, ker imam totalno neredne M) delam testke, pa noče in noče bit +. Tako da toliko raje slišim dobro novico pri kateri od vas.
Dreamhorse, čestitke in veliko sreče z otročkom!
Dajte mi pomagat, prosim, ker potrebujem nasvet. Kako je bilo pri vas z menstruacijami oz. rjavimi/rdečimi/rozkastimi izcedki pred in/ali med nosečnostjo?

Lep pozdravček
*S*

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M zamuja, test -
7.10.2008 8:32:51   
Ylenia
joj sem mislila da sem ze sporocila novico. user posted image  je prisla. ta mesec me je pa res zafrkavala, celih 10 dni je zamudila!

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M zamuja, test -
7.10.2008 8:37:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Ylenia

joj sem mislila da sem ze sporocila novico. user posted image  je prisla. ta mesec me je pa res zafrkavala, celih 10 dni je zamudila!
user posted image user posted image user posted image user posted image
pri men je tud bilo tako,da se mi je rdeča hudobnica po 10 dneh vlila-sem bila že skoraj prepričana,da nam je takrat uspelo.pa ni,takrat sem pa bila tako negativno presenečena,da so solze same od sebe tekle....
ylenia in vsem ostalim,pošiljam enkup pikapok,da vam čimprej uspeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M zamuja, test -
7.10.2008 8:39:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sasa84

Punce, kaj je zdej?! Kdaj bo še kakšna dobra novica?user posted image  Tud jaz imam neredne, redno se trudiva, vsak mesec (oz. odvisno, ker imam totalno neredne M) delam testke, pa noče in noče bit +. Tako da toliko raje slišim dobro novico pri kateri od vas.
Dreamhorse, čestitke in veliko sreče z otročkom!
Dajte mi pomagat, prosim, ker potrebujem nasvet. Kako je bilo pri vas z menstruacijami oz. rjavimi/rdečimi/rozkastimi izcedki pred in/ali med nosečnostjo?

Lep pozdravček
*S*

jaz nisem nikol imela izcedkov pred M,niti med nosečnostjouser posted image user posted image     sem pa imela cikle od 28-41 dni,pa nam je v 9.krogu uspelo.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M zamuja, test -
7.10.2008 9:11:36   
soncek_25
Jutro vsem!

Cofk kako je s teboj?
Pri meni nobenih sprememb, nič me ne boli, samo povečan beli tokuser posted image user posted image user posted image
Ja, testov pa ne delam več, zadnji je bil v čet ali petek, seveda nič, tako da sem zaključila z metanjem denarja v smetiuser posted image
Bomo videli kaj bo...

Lep dan vsem in velik user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M zamuja, test -
7.10.2008 16:15:30   
cofk
user posted image še ni... testa pa nism delala...sm rekla da počakam še malo, ker sem že zadosti zaprawla zanje user posted image
so me začele pa joške bolet učjrej..bol kot pred user posted image . druzga pa nč posebnega...

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M zamuja, test -
9.10.2008 17:26:48   
mojjaka
Pozdravljene!
Sem čisto nova na tem forumu....mi menstr.zamuja 5 dni, drugače imam skoz ful redne, na 28 dni. Mogoče gre res za psiho, ko si človek tako želiš, da bi ti uspelo... no ali pa tudi ne...do sobote počakam, potem pa naredim testuser posted image

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?