|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maškare v vrtcu
28.2.2006 8:16:15   
viv_
A ste danes otroke kaj oblekle za v vrtec?

Mirna je bila zjutraj edina v pustni obleki user posted image  Res mi je čudno to. Mi smo bili še v srednji šoli vsi maškare.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 8:19:33   
Marogica
Kaj? Edina je bila? To je pa res čudno.
Mi smo našega tudi oblekli v maškaro. Koliko pa jih bo, pa ne vem, ker ga je mož v vrtec peljal. Mislim, pa da jih kar bo nekaj, ker smo ga morali že včeraj obleči, ko je imel v vrtcu nemščino. So bili kar vsi maske.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 8:31:55   
CUKRČEK
Moja se sicer pazi pri tašči in ne v vrtcu...samo jo je mož zjutraj vseeno našemil v medvedka. In pol bosta s taščo paradirale po vasiuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 8:54:19   
Jančika_
Moji starši so malega v soboto dopoldan namaskiranega peljali v mesto, pa je bil v celem Celju (mislim v centru) edina maškarauser posted image . Žalostno. Potem so po eni uri končno srečali še enega namaskiranega fantka in to je bilo vse.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:15:45   
beti 1
V našem vrtcu so bli pa vsi maškare in se jih je Žiga kar malo bal, ker je blo drugače kot ponavadi, pa še njegov prvi pust je. Sem bla z njim pol ure, pa še potem ga je morala vzgojiteljica odnest v igralnico med user posted image , se nikakor ni bil sprijaznit z novo situacijo. Pa ma drugače zelo rad vrtec.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:30:48   
Anonimen
V našem vrtcu so tudi bili vsi mapkare. Mi smo seveda pozabili, da je pust, in smo se spomnili pred vrtcem, zato smo seveda šibali nazaj po kostum.
Pol vrtca je pa Spidermanov.

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:33:01   
jagoda
Seveda! Maškare smo bile že v soboto. Pri nas na selu smo imeli povorko in rajanje - vsi maskirani - luštno !user posted image user posted image user posted image

Danes pa spet maškare cel dan! JUHU!

Škoda, ker so eni tak dolgočasni, da se ne znajo veselit ob tem odštekanem dnevuuser posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:33:58   
Marogica
Še dobro, da mi številke za našega nismo našli, če ne je hotel tudi naš biti Spiderman. Pa se je odločil, da bo gusar, oz. po njegovo, Kapitan Kljuka.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:43:43   
Urša
Beti, Nika je tud jokala in hotla, da ji dam kostum dol.user posted image So bli pa vsi namaskirani.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 9:45:21   
Anonimen
Marogica, saj so povsod imeli Spidermane samo za od 11 do 14 let, ampak menda so kar te kupili tudi za otroke, stare 4 leta, in so čisto v redu.
Mi imamo doma narejenega, sposojenega. Kapo sem mu pa sama naredila.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:07:36   
mehurčica
David se je par dni PRED pustom hotel nonstop oblačit v pustno šemo, v nedeljo, ko pa bi naj šel v Narodni dom na pustovanje, se je pa začel jokat, ko smo mu samo pokazali kostum.user posted image In tudi včeraj v vrtcu ga ni hotel oblečt in danes zjutraj tudi ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:14:38   
CUKRČEK
A so se vaši otroci ( predvsem imam v mislih mlajše) kaj bali maškar???
Pri nas na vasi so prišle maškare k nam kar s traktorjem in jih je bilo kakih 20 na vozu. In so špilali, plesali, so se motali okro nas in nasploh je bil ful šundr. In moja hči, ki je stara dobro leto in pol, se jih ni nič bala kar se je meni ful čudno zdelo. Sem mislila, da se bo prestrašila. Ne, kje pa....ona še po treh dneh samo maškare omenja ( pravi jim "maške" in dela brm brm, kao kako so se pripeljale s traktorjem). U glavnem jih nikakor ne more pozabit od navdušenja.user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:17:56   
Mikica
Naš je tudi maškara...bil do vstopa v igralnico. Potem pa takoj vse dol user posted image
Tudi doma ni bil navdušen, mogoče mu bo potem, ko jih bo več na kupu in bodo imeli rajanje, bolj všeč...
Večina otrok v vrtcu je bila oblečena v kostume, sploh večji so bili prav navdušeni.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:19:09   
Anonimen
Ja, Mehurčica, to se rado zgodi. Jaz sem pri nas tudi nekaj takega pričakovala, zato sem najprej sklenila, da mu kostuma ne bom pokazala do zadnjega dne. Ampak potem je tako naneslo, da smo ga dobili pri znancih in se tega ni dalo izvesti. In je nekaj dni prej bil že skozi v kostumu. Potem sem ga pa na finto, ker sem kupila tudi eno policajsko čelado in je še kakšne 2 dni dni v njej okoli skakal, tako da je bil Spiderman na pustni dan spet aktualen.
V glavnem je treba po moje s kostumi počakat do zadnjega dne, drugače je tako, kot je bilo pri vas.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:24:33   
Marogica
Splišni, saj ni bilo problema, ker je ena izmed njegovih najljubših pravljic še vedno Peter PAn (za njega kar Kapitan Kljuka). Bilo je obdobje(ca 6-7 mesecev), ko sem morala vsak dan brati to pravljico. Znala sva jo že oba na pamet

Mehurčica, ob kateri uri pa ste bili v ND?

KAr se pa strahu pred maškarami tiče, sta oba(tudi 14-mesečnik) reagirala kar OK in se jih nista bala. Mene je bilo najbolj strah, da se bo ta majši mene in atija ustrašil, ker sva bila tudi namaskirana. Pa začuda ni bilo tako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:29:17   
bskrle
Mi smo žal bolni (vročina peto noč zapored) in sedi gor pred televizijo kot čebelica, ta mala, ki ima 22 mesecev pa noče in noče, čeprav sem ji mislila samo na oblekico dat repka in na glavico ušeska za mucka. Noče niti čebelice.
v vrtcu imajo rajanje in sprevod, za ta male je bilo rečeno,da lahko prinesejo kostum, da pa ponavadi nočejo biti maškarirani.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:31:26   
mehurčica
Marogica, jaz itak nisem mogla it, sicer pa so prišli pred ND in ni upal not, ker se je ustrašil maškar! Tako da so šli raje na sprehod. So pa šli ob 11h.

Ja, drugo leto bom raje počakala do zadnjega dne.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:36:01   
viv_
Mirna se je edino kurentov mal ustrašila... Ampak se je res eden čisto k njej sklonil, tako da je bilo še meni mal zoprno... No, pa je preživela...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:58:40   
tirolc
jaz sem pa pri nas tri dni nazaj vprašal če se bodo kaj šemili,pa sem dobil odgovor da ne,danes pa mi vzgojiteljica reče če imava kaj s seboj za oblečt. organizacija pa takauser posted image  sreča da smo bili tud na to pripravljeni, kaj hočeš v avto pa domov iskat

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 10:59:00   
karinka
Seveda sem jo oblekla. Ko sba prišli v vrtec so bili vsa oblečeni v maškarce.

To je pa res čudno da niso bili. Še ko je bila hčerka stara leto in pol so bili otročički namaškarani. Nekateri pa ne, ker so se menda bali.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 11:38:47   
lelaval
Moja starejša sta že  v šoli - namaskirana. Sin se je že zjutraj oblekel, hčera pa je vzela s seboj, ker imajo plavalni tečaj, pa se bojo maskirali, ko se naplavajo.
Popoldne pa vsi namaskirani v Europark (samo ati gre v službo).
Cukrček, jaz sem se v nedeljo tudi vozila s traktorjem z večjima otrokoma.  Jima bo to ostalo v spominu. Ati pa je z najmanjšo gledal, pa se (zaenkrat) ne boji nobenih maškar, niti kurentov.user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 11:52:02   
Baby
Naša se ni hotla oblečt v Čebelico Majo.
Ko pa sva prišli v vrtec in je videla tudi druge otroke pa je rekla da bo tudi ona Maja.user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 12:59:11   
Ezi
Naš je že včeraj zvečer navijal, da bi bil maškara. Kar za v posteljo in oči ga je komaj prepričal. Si je pa sam izbral kostum - telebajska, pa smo se tako bali, da bo izbral Nodijauser posted image user posted image user posted image .
Tudi on se je pred vrtcem malo ustavil in čudno gledal, ko so mu mahali kavboj in mucek, pa medvedek ...  

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 15:44:32   
Nives
Jaz sem še včeraj vzgojiteljico vprašala kako in kaj z pustnimi oblekami. Pa je rekla, naj ga kar oblečenega pripeljem. In sem. In bil je edini!user posted image
To bi morali malo popestriti starši.

_____________________________

Čao bav!

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 20:54:07   
frutka_
Filip je bil dimnikarček. Za oblačila sploh ni bilo panike, panika je nastala ko sem ga hotela s črno barvo namazat in še enkrat, ko sem oblečena v čarovnico prišla po njega... Sicer so bili v Filipovi skupinici vsi maškare prav tako tudi v moji. Vzgojiteljice v jaslicah so bile vse oblečen v enake pikapolonice (full so bile luštne), jaz sem bila čarovnica in ni bilo problema. Pri tavečjih...pri manjših pa je problem, ja.
Mi smo "pustovali" že ziher 14dni. S sodelavko sva jim pripravili cirkus in areno v igralnici pa pustna oblačila sva nabavili (od doma) in smo tako pustovali vsak dan. Seveda pa je bil vrhunec slavja danes na cirkuških igrah. Razen panike zaradi gužve ni bilo problemov, otroci so se imeli zelo lepo. Mislim, da so pust dobro doživeli...hihihi! Vsak dan so lahko bili kaj drugega...

Da starši ne maskirajo otrok pa mi je naravnost smešno. Okej, razumem če si otroci tega ne žalijo...ampak tako preprosto je namaskirati malega otroka v kavbojčka npr.. Samo karirasto srajčko, pa kakšne kavbojkice in rutko pa kakšen laso...ali pa v kuharčka...bela majčka, predpasnik in kuhalnica.


Meni se zdi pust super praznik!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?