|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice
9.9.2005 11:09:36   
puncica
Kako kaj danes, že kej čudte slabost, men se zdi da mi bo kmal ratal, ker je vsak dan slabš, zdej so mi pa še salame začele smrdet Grem prejle po sendvič pa ga vesela dam pred usta in kr ni šlo, no potem sem se mal pomatrala a mi ne paše.
A tifol jemljete? Jst ga kr pozabim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Majčice
9.9.2005 11:23:13   
Anonimen
ojla!

slabosti še ni in močno upam da jih nau. no sem pa ke se mal čudn počutm, predvsem zvečer pa grem pol hit spat pa je dobr. spat hodm ob 8h k sreč tamala mrkne ko top ob pol 8h kdaj mi kšna hrana glih ne paše najbl pa se pol kr pomatram tapru grižlaj pol pa laufa sem pa žejna k norc

drgač sem pa samo zmatraaannnaaa za umret!


lp, tina

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Majčice
9.9.2005 11:23:50   
Anonimen
ja tifol pa kr jemlem..sem pa ke kdaj ga pozabim drgač pa se probam kr držat

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Majčice
9.9.2005 11:31:34   
puncica
Ja tud mi hodmo zgodaj spat, tako je zdaj to, moj pa sam gleda kaj mi je. Ja pa sexal bi kr naprej

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Majčice
9.9.2005 11:33:38   
majamo
Hojla tudi jaz se oglašam.
Punce meni hlače ne grejo zapet!!! Oz, če jih zaprem, mi špehec kar okol pogleda, pa tišči me, tak da v službi kar z odprto zadrgo sedim.    To je noro. Pa komaj 5 teden??? Drugače se super počutim, nič slabo, nič glava ne boli kot prvič in nič mi ne smrdi, malo so joškice edino bolj mehke pa tu pa tam doli malo špikne?? Je to ok???? Čutim pa takšno čudno vročino v trebuhu?? Ve tudi?

Vprašala bi vaju kako kaj sexate???

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Majčice
9.9.2005 11:51:16   
Anonimen
nč ne sexamo, ker gojim gobe

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Majčice
9.9.2005 11:56:28   
puncica
A gobe gojite Zdej sem se pa nasmejala upam da porihtate pa poberete vse pa jih vložite

majamo: a ti tud drugičn noseča, evo smo že 4 take a ni super, kolk je pa tvoj malček/ica star/a. Sicer hlače še lahko zaprem in vse ostalo tud, sam me je kr strah, ko pravjo, da se trebuh ful prej pozna kot pri prvi nosečnosti. No bomo vidl kako bo. Joške so pa tud pri men mogoče mal bol trde al mehke kaj pa vem, neki se dogaja z njimi ja.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Majčice
9.9.2005 11:59:40   
Anonimen
ma ja zmeri me na začetku zgleda napadejo te hudičeve glivice. mi je ginekologinja znala že v prvo povedat da se med nosečnostjo spremeni ph v nožnici in postane idealno gojišče za gobe drek na palčk! no sej zdej je že bol, sem jih uspela pozdravt že skor!

lara

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Majčice
9.9.2005 12:06:28   
puncica
kok jih pa zdraviš a kr z jogurtom al kaj'

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Majčice
9.9.2005 12:30:15   
majamo
Ja drugič ja. Prvič se je v jan bolj žalostno v 2 mesecu končalo z odmrtjem ploda in z abrazijo. Če bi donosila, bi zdaj že imeli . Tko da,... To je žalostna zgodba, za katero pa je čas da jo pokopljem in se veselim nove pikice.   
Upam, da se bo zdaj bolj srečno končalo.
Naj pa še povem, da sem pri prejšnji nosečnosti čisto drugače dojemala vse skupaj. Bolj sem bila obremenjena, glavobole sem imela take že od samega začetka, pa slabosti,... Zdaj pa je še zaenkrat vse ok.
vaša majamo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Majčice
9.9.2005 12:54:34   
puncica
joj majamo, nisem vedla in mi je žal da te je to doletelo, zdej pa na novo pikico angelček pazi a ne. Držim pesti da gremo skupaj do konca a velja


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Majčice
9.9.2005 13:37:31   
Anonimen
ne z jogurtom...z glicerinskimi svečkami in mandelnovmu oljam, pa mal s canestem kremo. upam da bo vse ok!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Majčice
9.9.2005 13:52:17   
puncica
A ja a ti maš to kr celo lekarno, jst bi se verjtno takoj k dohterci spokala No upam da bo čim prej ok

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Majčice
9.9.2005 15:14:13   
lenika
Pozdravljene, jaz sem tudi danes zjutraj že komaj hlače zapela. Upam, da ne bo potrebno že tako hitro menjat garderobo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Majčice
9.9.2005 23:22:00   
vika1
Ojla!
Pa še jaz se opogumim.
Men je pa tako vroooččččeee,non-stop se potim,pol pa klimo mam na 19 stopinj in...zdaj sem prehlajena ,žejna,lačna,sitna,utrujena....
1 pregled imam že 27.09. PDP(po mojih računih 9.05)

Garderoba(za enkrat) še uredu

L.P.Vika

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Majčice
10.9.2005 8:32:05   
lenika
Dobro jutro majčice, kako kaj danes? Jaz sem bila včeraj od delovnega tedna tako utrujena, da sem mislila, da bom danes vsaj do desetih spala. In kaj se zgodi? Ob treh se zbudim, ker moram nujno na WC, nato se še kar nekaj časa premetavam dokler zaspim nazaj. Nato se zbudim ob pol sedmih, moram spet na WC in ko pridem nazaj ne morem več spat, zato ob sedmih vstanem. Na hlačkah pa sem opazila tudi rahlo zeleno obarvan izcedek, drugače pa me nič ne boli, peče ali srbi. Upam, da to ni nič narobe. Drugače pa se počutim dobro, zaenkrat mi ni še nič slabo. Pa ve?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Majčice
10.9.2005 17:19:24   
sonca
Pozdravljene!

Tifol obvezno jemljem vsaki dan! Napihjena pa sem tako da mislim da me bo razpočlo. Še posebej zdaj ko sem se ful najedla. Mislim da bom obroke morala zmanjšati in jest po večkrat. Danes po kosilu sem si tudi jaz že gumb odprla, ker nisem mogla biti več zapeta. Joj, joj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Majčice
11.9.2005 11:14:25   
lenika
Kje ste kaj majčice? A vse še spite? Kako smo kaj danes?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Majčice
11.9.2005 11:48:37   
Jenny*
Meni je mal slabo, pa nič pametnega nimam za jest, kakšnih prigrizkov, ko pravijo, da je dobr večkrat po malem jesti, če ti je slabo. Jutri moram nujno v nabavo.
Drugače sem pa danes že zelo zgodi vstala 6:30, čeprav sem sicer bolj zaspanka.
Jutri pa imam 1. pregled, komaj čakam.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Majčice
11.9.2005 12:51:16   
lenika
A imaš že pregled? Ja super. Jaz sem se tudi hotela že v ponedeljek naročit, pa so bili cel teden na dopustu, tako, da se bom naročila šele jutri in upam, da dobim čimprej datum. Želim ti, da bi jutri že videla plodek in slišala srček, pa potem poročaj kako je bilo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?