|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2019
4.9.2018 12:18:39   
uršikazala
Heej, ali nas je že kaj? 29.8. sem zagledala 2 črtici in tako izvedela, da cca 8.5.2019, prihaja moj 3. otročiček 😍🤰Vsem bi že raztrobila, pa moj še noče. Sem se zdilala da danes povem moji mami.Trenutno zaključujem 5 teden in nimam nobenih hudih znakov, razen občasni krči v maternici in pa lenoritis21.9. Imam prvi pregled. Komaj čakaaam
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice 2019
4.9.2018 15:35:26   
Vijoli_ca
Pozdravljene! Upam, da bom čim dlje čvekala z vami 😉Sem v 6.tednu, pdp nekje v začetku maja (med 30.4 in 4.5). Prejšnji teden sem imela neželjen prvi pregled zaradi izcedka in trenutno jem dabroston (3tbl dnevno) in imam kontrolo čez 1 teden, ko upam da se bo videlo bitje srčka. Prvi pregled bi drugače imela 2.10. (zdaj pa bom pikico, upam vsaj, videla prej kot načrtovano). Vem da me malo čuvajo, saj sem junija imela ss v 10.tednu., ki se je tudi začel z izcedkom, ampak drugačnim kot zdaj. Povedala nisva nobenemu, saj sem že maja rekla da najprej želim skozi vse preglede preden povema, da potem ne rabiva vsem razlagati kaj se je zgodilo. Tudi zdaj se strinjava glede tega, da komaj ko bodo vsi pregledi za nama bova novico delila z ostalimi (razen seveda tukaj). Jaz bom mirna komaj v torek, ko res upammmm da bo vse ok. Želim vam čim lepše tedne v pričakovanju pregleda 😊

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2019
4.9.2018 23:26:20   
mrs. darcy
Zdraaavoooooo, tudi jaz danes zagledala plusek 😊 To je moja druga nosečnost, imam doma že leto in pol starega śkrata. Ta pa bi naj prišel 15.5 en dan pred mojim rojstnim dnevom, je lahko darilo še lepše?!?!? 😁😁❤️Zaenkrat se počutim super, nič slabo, malo me je vmes bolela glava dva dni, proti prvi nosečnosti ko mi je bilo slabo že od oploditve pa do 4 mesca, kaže zaenkrat bolje 🐞🐞🐞🐞 Lep pozdravček ❤️

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2019
5.9.2018 19:45:09   
jinx13
Caw majčice :) tudi jaz sem neskončno vesela, da sem Zagledala +. Imamo ze eno malčico, ki je prav tako rojena maja. Veselim se lepih trenutkov z vami ❤️

(odgovor članu mrs. darcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2019
5.9.2018 20:59:07   
uršikazala
Iii, tudi jaz imam 16.5. rojstni dan. Mami je sicer imela rok 8.5., tako kot imam jaz zdaj 😍

(odgovor članu mrs. darcy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice 2019
6.9.2018 12:28:25   
mrs. darcy
Urskazala mogoce pa bo pri tebi enako 🤞🏻Kdaj boste klicale za prvi pregled? 

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2019
6.9.2018 14:36:31   
uršikazala
Jaz sem klicala prvi teden po + on imam 21.9. pregled. Glede na to da sem imela ze 2 CR, je zdaj v tretje obvezen, tako da ne bom sla po maminih stopinjah in se bi kr odlocla za 8.5 Ena hci je 13.8.13, druga 5.10.16, 8.5.19 pa lepo poveze stevilke 😜

(odgovor članu mrs. darcy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2019
6.9.2018 20:03:43   
jinx13
Jaz in moja mami imava rd 13.5, moja hcerka (7.5)... pdp je bil 10.5 in sedaj po mojih izracunih imam sedaj pdp 10.5 😂😂

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2019
7.9.2018 14:04:24   
zabica3
Zivjo punce! 31.8.2018 izvedela, da bom prvic mamicca :) prvi pregled sele 4.10. - a je se kaksna cakala tako dolgo? Glede na zadnjo menstruacijo naj bi bil PDP 30.4.2018, ampak bomo videli, kaj bo rekla ginekologinja. Bo pa tole ocitno prava mala trma in vztrajnez, ker sem zanosila kjub jemanju kontracepcijskih tablet, sva ga pa vsekakor zelo vesela :) me pa malo skrbi, ker nimam cisto nobenih nosecniskih znakov, razen malenkost vec izcedka. A ima se kaksna take izkusnje?

(odgovor članu jinx13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2019
7.9.2018 18:32:52   
dorchy24
Hej punce jaz naj bi imela po menstruaciji 27.4 rok ampak danes po gv bom nekje okrog 5.5 . Imam daljse cikluse na 35 dni . Za mano je kar nekaj stresa 1 fantek in 10 splavov  vmes tudi izguba otroka v 5mescu nosecnosti . Zaenkrst je vse bp. Mogls bi biti 7t ampak sem 5 in pol. Tako da mam nasl kontrolo cez 10 dni ker smo vidli gestacijsko vrecko 7mm . Doma ve samo moz in najboljsa kolegica ker nocemo drugih obremenjevat z tem kar je blo za nami tako da bomo nekje za nuhalno povedali . Plusek sem zagledala 27.8 :) Kar se tice nosecnosti mi je obcasno slabo pa bolece prsi , na delu me pa ve kriz bolet to je to. Lep dan vsem in cestitke<3

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 11:34:48   
Vijoli_ca


IZVIRNO SPOROČILO: zabica3

Zivjo punce! 31.8.2018 izvedela, da bom prvic mamicca :) prvi pregled sele 4.10. - a je se kaksna cakala tako dolgo? Glede na zadnjo menstruacijo naj bi bil PDP 30.4.2018, ampak bomo videli, kaj bo rekla ginekologinja. Bo pa tole ocitno prava mala trma in vztrajnez, ker sem zanosila kjub jemanju kontracepcijskih tablet, sva ga pa vsekakor zelo vesela :) me pa malo skrbi, ker nimam cisto nobenih nosecniskih znakov, razen malenkost vec izcedka. A ima se kaksna take izkusnje?



Ne skrbi glede znakov, še prehitro se bodo pojavili 😊 Jaz sem sicer prvič test delala 24.8 in je bil +, ponovila sem ga 30.8... Se bolj konkreten + in sem takrat poklicala za termin in sem dobila 2.10. Moja G naroča nekje v 9 Oz. 10 tednu, tak da nič skrbet. Če vse laufa normalno ni potrebe po bolj zgodnjem pregledu 😉Jaz sem danes imela moj drugi pregled, sem končno 3 dni brez izcedka. Baje pikica pridno raste, utrip lepo viden, tako da grem 2.10 na tisti ta pravi pregled z vsemi nadaljnjimi navodili, knjižico in vsem. Pdp je danes postavila 2.5 ampak to se še lahko spremeni. Uživajte v prihodnjih tednih 😉

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 12:09:07   
lillchy123
Olja bejbe 😊 tudi jaz sem 30.8. Zagledala +. In močno upam, da bo to moj tretji sonček. Danes zjutraj sem imela rjav izcedek, ampak ker sem jih imela tudi v prvo in drugo, se trudim ostati mirna. Vseeno si bom oddahnila v ponedeljek, ko imam pregled. Drugače sem napihnjena ko balon, Joške mi bojo eksplodirale, dva dni mi je slabo za znoret in ne vem, a bi se jokala ali smejala... ampak po drugi strani me pa vsi ti znaki pomirjajo, saj nakazujejo, da je s pikico vse Ok. Lep dan vsem 😊

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 12:50:59   
dorchy24
Lillchy js mam tudo v pon kontrolo komaj cakam. Sicer znakov kaj ekstra ni razen da se mi vrti imam nizek pritisk in posledicno mi je slabo . Prsi pa me obcasno scemijo.  Sem pa zaenkrat ta teden na bolniski zaradi vsega .

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 13:15:24   
lillchy123
Dorchy24 iz kje pa si? Jaz imam pregled v leoniscu. Držim pesti tudi zate in vsekakor poročaj. Je tako lepo brat dobre novičke 😊

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 13:21:46   
dorchy24
Iz obale tako da mam v luciji pregled. Bomo pa drzali pesti za vse dobro :) 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 14:21:05   
Grozdek12
Hojlaaa!  Tudi jaz končno dočakala svoj prvi +. Vesela do neskončnosti. 😍 Po mojih izračunih pdp pride na 8.maj. Prvi pregled 1.oktobra... Še doooooolge dobre 3 tedne čakanja 😔Trenutno pa še brez posebnih nosečniških simptomov razen bolečih prsi. 😁

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 20:56:30   
uršikazala
No pa se pocasi nabiramo ;) Se en teden pa bo 1.pregled, jeeej. Mi je pa danes, zdele zvecer prvic slabo, jutri startam 7.teden. Pa hitr sem utrujena, dons sem bla mal bl aktivna in sem cist fertik. Tezko je pocivat ob 5 in 2 letnici 😜

(odgovor članu Grozdek12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2019
11.9.2018 21:11:32   
lillchy123
Ursikazala, Jst sm že v postelji, pa drugače ne hodim spat pred polnočjo.me pa zdele že dva dni Tko hormoni dajejo. Dons sem se prou zjokala, pa sploh ne vem zakaj. Bo treba res ščitnico pogledat. Pa še ta rjavi izcedek od zjutraj mi ne da miru. Me pa vse tišči od napihnjenosti. Drugače grem vedno po javi na wc, zdaj pa nič. Zvečer zgledam kot v 6.mesecu.Ma katera kakšen nasvet? Drugače nimam trebuha in ga zdaj komi skrivam.  

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 10:26:02   
Kloti
Zdravo, tudi jaz imam rok v maju 2019, nekje v zacetku meseca :). Potrjeno s krvnim testom na 29. avgust! Gre za mojo prvo nosecnost in se ne se prav zavedam, kaj me caka ... Trenutno poteka moj 6. teden in danes sem prvic obcutila zaresno slabost, ki je k sreci z nekaj prepecenca in ingverjevega caja minila! Sicer pa sem nadpovprecno utrujena, cez dan bi spala, vsako drugo noc pa se zbujam sredi noci, ker me tisci na wc in potem ne morem vec zaspati :/. Prsi bolijo ze 2 tedna na polno, vmes nekaj mocnejsih krcev, vendar nic drasticnega ... Sem sicer kar suhica, pa imam zdaj ze kar trebuscek od napihnjenosti :D. Veselim se pregleda v 8. tednu :). LP vsem!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 10:54:10   
zabica3
Kloti, tudi jaz prvič in se mi zdi, da sploh ne dojemam zares, kaj se dogaja, partner pa tudi ne.. Se pogovarjava dosti o tem, ampak kar ni tega obcutka.. Mogoce bo drugace, ko bomo imele trebuscke :) pri meni pa sploh ni nobenih znakov, tako da se mi sploh ne zdi, da sem noseca 😂 sva bila pa vceraj v trgovini in me je partner zvlekel med baby stvari in sva mu kupila copatke, ene bele in ene modre, ker itak se ne veva spola, tako da ima mini ze prvo stvar :) 

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 13:41:10   
Summer5
Pozdravljene punce,

tudi jaz sem začetek tedna zagledala svoj prvi plusek, pdp po mojih izračunih naj bi imela nekje 17.5., sem naredila kar 3 teste, da sem dojela da je res user posted image Znakov nimam še nobenih, če nebi bil test pozitiven in če M nebi bilo sploh nebi vedla, da sem nosečka...

< Sporočilo je popravil Summer5 -- 13.9.2018 13:53:44 >

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 14:15:34   
dorchy24
Punce kako ste kaj,kaki novi znaki? Jaz sem zadnje dni kar jokava vsak filem me spravi 10_x_ v jok ,pa dogodki nasplosno , po vsem tem se pa zacnem smejat ker nisem bla nikoli jokica.. drugace imam obcasne slabosti . Nemorem se pa nacakati pondeljka za kontrolo . Jutri sem pa 8+ :) 

(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 15:16:53   
mrs. darcy
Jaz sem sedaj v 5.tednu, na trenutke mi je slabo in se mi zavrti. Drugače sem ok. Imam pa prvi pregled komaj 4.10.2018...se mi zdi da se kar vlečeeeeee 😭Je pa res da sem fuuuuul utrujena, ampak spanje sedaj odpade, dopoldne delam popoldne pa tekam za sinekom 😂

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 15:51:22   
dorchy24
Alora smo na istem jaz mam 4 letnika ki tudi ne da pocivati, vrtoglavice so tudi in posledicno migrena in nizek pritisk . Si pa pomagam z sladko limonado zjutraj in mi je bolje :) 

(odgovor članu mrs. darcy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčice 2019
13.9.2018 16:01:14   
Kloti
O bravo, jaz si se kar ne upam nicesar kupiti, dokler ne vidim utripa :). Ma gledam po internetu en kup takih lepih stvari in vse bi imelaaa :). 

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?