|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maldivi oz. Sejšeli
2.7.2008 22:21:54   
Anonimen
Hallo!

Mi lahko katera svetuje na katero potovalno agencijo se lahko obrnem glede počitnic na Maldivih oz Sejšelih ???

Hvala!

Lp,

Edina
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
2.7.2008 23:23:51   
bo bo
Ok, tkole...lahko ti pomagam.

Samo povej mi prej kdo misli vse iti, da vem glede izbire agencije...zaradi otrok sprašujem.
In kateri termin vas zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
2.7.2008 23:35:27   
Anonimen
No suuuper,...user posted image

šla bi mi2 z možem in najina pikica.
Termin : december ...od 25. dalje.

(odgovor članu bo bo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
7.7.2008 22:40:42   
frtina
Ojla!midva sva lani sla na maldive -otok kuredu (www.kuredu.com)preko nemske agencije preko spleta (www.ltur.com/de/index.html), sicer sva mogla iti placat v celovec, ampak ni blo panike ker ni dolga do tja.Drugace sva bila pa zelo zadovoljna tako z samo agencijo kot namestitvijo, cena pa tudi precej nizja kot preko slovenskih.Edino letela sva iz munchen-a. Super je blo.Kulk pa mas staro pikico?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
8.7.2008 14:11:35   
ella2006
Na Maldivih sva bila preko TUI, tudi vse dobro speljano.

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
9.7.2008 10:22:14   
Jaz*
Na Maldivih sem bila preko Neckrmana oz. Sončka.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
9.7.2008 10:53:40   
kozolc
Na maldivih z njimi preden se je malček rodil, ampak mislim da bi tuid z malim se dalo kam tkole it :)

http://www.mojepotovanje.si

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
9.7.2008 16:41:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: EDINA

Hallo!

Mi lahko katera svetuje na katero potovalno agencijo se lahko obrnem glede počitnic na Maldivih oz Sejšelih ???

Hvala!

Lp,

Edina


odvisno od debeline denarnice, ker so sejšeli bistveno dražji od maldivov.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
16.7.2008 15:26:37   
binica
Ni nujno. Moja sodelavka je bila na Sejšelih za dva tedna za 1100 EUR, letela je iz Munchna.
Si pa vedno dela rezervacije preko www.odpotuj.net, kjer so zelo prijazni in vedno najdejo kako fajn ponudbo. Tako da se lahko komot obrneš na njih.

Meni osebno se zdijo Sejšeli zanimivejši, ker je otok bistveno večji in imaš kaj videt in prepotovat, medtem ko so Maldivi manjši... no, sicer je odvisno od tega kaj želiš. Plaže so pa na Sejšelih ful lepe, sem si ogledala slike po dolgem in počez.

Če rabiš kako konkretno info, mi piši na ZS, pa ti bo kar moja sodelavka odgovorila iz prve roke.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
16.7.2008 18:43:28   
Anonimen
Čao punce!

Hvala za odgovore.
Sem pred dnevi dobila ponudbo od ene agencije v Lj, pa sem mislila da bom dol padla....cena na osebo cca 4700 eur + za pikico cca 1700 eur.Se mi zdi le malce predrago za 14 dni dat 11000 eur.

Tako da še vedno išem eno solidno varjanto.

Hvala za pomoč.

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
16.7.2008 21:29:03   
bilbo
kaj si pa pričakovala za novo leto? Največja sezona, proda se pa tako ali tako vse
2 tedna za vse 3 Maldivi: 26.12.odhod
- 3 * hotel:od 5.920 EURO  
- 4* hotel cca 6800 EURO

Dober otok Vilu Reef 4* - 8800 EURO
polpenzio

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
21.7.2008 21:27:23   
Arwenko
Jaz priporočam preko Dertourja, smo bili mi ful zadovoljni, je pa res da je december najdražji termin. Sicer sem za potovanja v to smer jaz bila zelo zadovoljan z Agencijo Gruber v Mariboru - imajo zmerne cene in na razpolago večino svetovnih agencij, tako da res lahko najdeš nekaj zase. Za polet pa jaz tako ali tako prisegam samo na Emirates - sem pri njih tudi frequent flyer in se na dolge ture nobena druga družba z vidika prijaznosti, servisa in udobja z njimi ne more primerjat. Pri poletu imaš prestop v Dubaju, ki meni na takšne dolge ture ful paše, da se urco ali dve malo razhodim po letališču, pa še stop-over lahko nardiš brez doplačila in ostaneš kak dan v Dubaju.

Midva sva sicer bila julija naMaldivih, kljub deževnem obdobju smo imeli manj kot 5 nalivov v 14 dneh, cen pa 1600 na osebo 4 zvezdice polpenzion. Drugače je pa ful ugodno tam aprila - midva tudi za naslednje leto nekaj planirama v tej smeri spet.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
24.9.2008 9:48:29   
binyy
Uuuuu moja sestrica gre pa na Maldiva - Sejšele, waaaw, kwa če bi ti mene posvojila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
24.9.2008 14:53:54   
kaya2007
mi gremo vedno z imperial travel, je vse super in popolno!

(odgovor članu binyy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
25.9.2008 17:29:59   
Martinčka
Evo ga sem ti kar pogledala v sistem : za odraslo osebo pride od 25.12.-02.01. 8 dni 1556 eur iz Munchna ali za 12 dni 1616 eur. 4* Hotel z zajtrkom.
v tej ceni so vsi transferji ter vse takse. plača se le še 12, 5 eur na prijavo.

otroček pa ne vem koliko je star da bi ti znala povedat.. če ima že svoj letalski sedež, potem plača samo karto, sicer le letališke takse.

pozdravček

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
30.9.2008 18:50:23   
ZalaTM
Nikar ne pojdi preko slo agencije,...3x drazje za manj časa,...mi2 sva šla za 15 dni in je prišlo all inclusive, na otoku Sun Island, ki je med boljšimi cca 4000 EUR za dva, sva pa tudi gledala naše agencije in bi za isti denar dobila to za 1 osebo, brez all inclusive in le za 7 dni(pa še to 2 dni pokvarjena zaradi voznje tko da si 5 dni tam). Sva pa res šla iz Dunaja, ampak to sploh ni problem po moje, če se malo zorganiziraš.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
30.9.2008 18:52:05   
ZalaTM
Aja decembra pa res zna biti kaj drazje, ker je to glavna sezona,...mi2 sva bila tam septembra, ampak sva imela v vseh 2 tednih le 2 naliva, pa še to je tam taka klima, da je po 5 min vse suho.


_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
1.10.2008 5:24:52   
Kerensa*
Tudi jaz predlagam Imperial travel... sicer se z njimi dogovarjam za drugo destinacijo in za leto 2009, ampak zdijo pa se mi extra profesionalni, imajo zelo individualen pristop in dajo mi občutek, da se trudijo maksimalno ustreči mojim željam (predvsem glede načina plačila, kar je bistveno za njih in zame).

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
1.10.2008 15:48:00   
kaya2007
otoku Sun Island, ki je med boljšimi cca 4000 EUR za dva,


no, sun island ni med najboljšimi in je to čisto normalna cena.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
3.10.2008 3:57:51   
ZalaTM
A da ne??? No meni se ni zdelo tako,....in ko sem takrat dobivala slo ponudbe so bile več kot zasoljene,...veliko več kot 2000 na osebo za manj časa in manj storitev,...

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
3.10.2008 6:33:25   
bumerang
No, Sun Island zame sploh niso Maldivi. Otok, ki je dolg več kot kilometer in pol, na katerem je cesta po kateri se vozijo avtomobili, ki sploh nima reefa (ok, tam pri pristajališču bark je en majhen košček) in na katerega gre 800 gostov... ne, hvala. Poleg tega ne maram destinacij, kjer si glede na tip kamere razslojen.
Na Maldive vsekakor s tujimi agencijami in ne konec decembra. December sicer za Maldive ni glavna sezona (to je februar), so pa cene za silvestra vedno hudo v višavah. Je pa tam nekje od 10 do 20 decembra čas, ko so cene zelo nizke, nižje kot v tistem času.
Pa nikakor ne jemljite ponudb s samim zajtrkom, še polpenziona ne, ker so cene hrane in pijače take, da lahko za prehranjevanje v tistem tednu plačaš več kot za sam aranžma. Sploh voda zna bit mimogrede 10 dolarjev na plastenko.
Precej pogoste so tudi ponudbe, kjer sta kosilo in večerja strežena pri mizi. Ponavadi gre za francosko kuhinjo, porcije pa so take, da izgledajo vzorčne. Zato, če že, naj bo strežena maksimalno večerja.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
6.10.2008 12:56:58   
Dr. House
Na Maldivih smo bili že 2x, vedno s turistično agencijo TUI. Ko smo bili še brez sinkota (je bil lani pri 4 mesecih prvič na Maldivih), samo s starejšo, smo vzeli kombinacijo Dubai - Maldivi (11 dni skupaj).
Svetujem pa, da se ognete božično-novoletnim praznikom, ker so cene dosti višje in greste na Maldive januarja.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
6.10.2008 13:04:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, Sun Island zame sploh niso Maldivi. Otok, ki je dolg več kot kilometer in pol, na katerem je cesta po kateri se vozijo avtomobili, ki sploh nima reefa (ok, tam pri pristajališču bark je en majhen košček) in na katerega gre 800 gostov... ne, hvala.


Jaz sem bila tam leta 2000, pa ni bilo nobene ceste. Otok pa tudi ne verjamem, da je toliko dolg, ker si bil v kakih 2 urah peš po obali naokoli. Rif je pa takrat tudi še imel ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
6.10.2008 20:55:24   
bumerang
Jaz sem bila tam 2005 (na srečo samo na obisku, ker smo bili dva tedna na sosednjem otoku), čez cel otok vodi po sredini delno tlakovana delno asvaltirana cesta po kateri se vozijo pravi avtomobili, ne samo tisti na sončne celice. Otok je dolg več kot 1,5 km, nanj gre 800 !!! oseb. Če ne verjameš, poglej v otoško statistiko. Niti en bungalov ni tik ob morju in plaža je skoraj tako nabita kot v Riminiju sredi poletja. Ok, tu malo pretiravam. user posted image  
Otoška vegetacija je vsa posekana in otok je nanovo posajen z netipično vegetarijo. Na tem otoku imajo celo plantažne nasade papaj in mangov za potrebe bližnjih otokov.
To zame žal niso Maldivi. Če grem na Maldive, pričakujem Maldive. Kar pomeni otočke, dolge par sto metrov, in kakih 50 oseb na celem otoku, bungalov pa par metrov od morja. Celoten otok obhodiš v pol ure.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Maldivi oz. Sejšeli
6.10.2008 21:14:02   
bumerang
Ja, da ne bo zdaj izpadlo, da je tam zanič.
Ne, ni zanič, in zagotovo je dopustovanje na otoku lepše kot na Hrvaškem, ampak glede na to, da so to Maldivi, človek od Maldivov (tudi za isto ceno ali celo nižjo) lahko pričakuje več.

Za informacijo je tukaj slika otoka Sun Island kjer se lepo vidi njegova razsežnost.
http://www.mondomaldive.it/Foto_Maldive/Sun_Island/foto/Sun_Island_001.html

Tule je slika meni do sedaj najljubšega otočka:
http://www.mondomaldive.it/Foto_Maldive/Makunudu/foto/Makunudu_Island_001.html

Tehle pa si verjetno ne bom mogla nikoli privoščiti:
http://www.mondomaldive.it/Foto_Maldive/Four_Seasons_Kuda_Huraa/foto/Four_Seasons_Kuda_Huraa_001.html

http://www.mondomaldive.it/Foto_Maldive/One&Only_Reethi_Rah/foto/One%26Only_Reethi_Rah_001.html


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?