|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:39:40   
Strawberrie Cherrie
Imam željo po 'mareli' user posted image user posted image -> imela bi pa nekaj posebnega, ne čist navadnega - podobno Zappu, samo po možnosti z lokom, pa nastavljivim naslonom. Pa da je kompaktna marela -> ne da se na prvem pločniku zloži user posted image user posted image user posted image
Zakaj bi imela nekaj posebnega - ker so mi všeč 'posebni vozički' -> tako da o tem ne bi razpravljala. user posted image



Želim si:
-malo drugačen videz
- žive barve
-material predvsem tak, da se lahko obriše in se ne pozna vsaka čačka gor
- kompaktnost, stabilnost
- da se zloži res na malo (za v mojega c3ja, pa da gre še VELIK  pes zraven user posted image user posted image )
- da ni pretežka
- po možnost nastavljiv naslon
- lahko je '3kolesnik ala Zapp', tudi 4 je OK, pa 6 tudi user posted image user posted image user posted image



Tiste, ki imate Zappa - s čim ste noro zadovoljne, kaj pa vas zelo motiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:46:26   
rija
maš eno podobno zappu v BC samo se ne morem spomniti firme user posted image  luštna....

mene moti pri zappu edino tole, da nima nobene prave torbice zraven, pa da nimaš stvari kam dat....zaspi pa naš mali itak samo v postelji....no pa kdaj pa kdaj na morju v stokkeju

< Sporočilo je popravil rija -- 24.6.2007 13:47:58 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:46:41   
pikapolona2
user posted image Bi mogoče kaj takšnega?
Naša Brina se bo upam da kmalu vozila v njem
user posted image

lahko pobrskaš po strani proizvajalca

http://www.gesslein.de/swift.htm

jst sm ga naročila že pred dvema mesecama zdej pa čakam ampak drug teden baje res bo...pa ti lahko potem poročam...naročila sem pa oranžnega.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:53:03   
Strawberrie Cherrie
Rija in pikapoka, kakšne so bile pa kaj cene...
Pikapoka, zgleda ful luštno...jaz bi tudi oranžnega.
Je pa ful podoben Zappu, samo da ima še vrečo zadaj...in 4 kolesa. Kaj pa naslon? Nisem jaz ravno neki ekspert za nemščino (kljub 4letnemu programu v gimnaziji, hehe - antitalent zaradi šviglanja user posted image user posted image user posted image )


< Sporočilo je popravil london_paris -- 24.6.2007 13:54:17 >

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:57:14   
Strawberrie Cherrie
Aja, pa še tole -> Rija, a fejst pogrešaš LOK na Zappu?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 13:58:37   
pikapolona2
Sej meni je bil ravno zato všeč ker spominja na zapa...spodaj ima košaro...ki je na sliki sicer ni ampak v opisu piše da je....in pa ima nastavljivi hrbet...ker to je bil pri meni eden izmed pogojev...cena skupaj s poštnino 160 EUR

pa še angleška stran...
http://www.gesslein.co.uk/display.asp?item=swift
user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:00:13   
Strawberrie Cherrie
U, hvala user posted image user posted image - mi je že bolj jasno.
Počakam, da ga dobiš, testiraš in poveš ...
to, da ima nastavljiv naslon je ful +!!!!
Sicer je 10€ nad mojo ceno, ki bi jo dala za marelo, ampak se da potrpet user posted image user posted image , pač en dan ne bomo jedli user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil london_paris -- 24.6.2007 14:01:09 >

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:01:50   
pikapolona2
user posted image tistga podobnega zappu ...ki ga majo v BCu sm šla gledat...kolesa bzv...plus naklon se da tko za ene tri cm spustituser posted image user posted image  sam težišče sedenja je drgačno.....je pa zapp neprimerno lepši in boljši od tega....zej se tud jst ne spomnem kak se mu že reče...kolesa ima pa tudi taka čudna!

Mi imamo v originalu speedija pa tud nimamo loka tak da upam da ga ne bomo pogrešali....mi je pa drugače lok super stvar...sam če je pri mareli zraven lok se takoj zloži na velik večje in pa teža je takoj večja....

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:03:24   
pikapolona2
LP...poročam takoj ko ga dobim!

bo pa mal diete en danuser posted image user posted image user posted image user posted image  Originalnost se splačauser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:03:25   
Strawberrie Cherrie
Pikapoka, mi imamo v originalu 3xl comforta. Sej je super voziček, samo predenj ga jaz dobim v avto in iz njega...drugač za po terenu (rolanje, tekanje, sprehodi) ga ne menjam SPLOH, ampak za v avto ni trgovino pa morje etc, pa potrebujem nekaj manjšega in bolj zložljivega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:05:07   
pikapolona2
sej ravno zato g atudi jaz kupujem da bo skoz v avtu zložen...ker se mi ga ne ljubi vsakokrat iz kolesarnice vlečt pa v avto zlagat.....za rolanje in pr nas po vasi je pa tudi speedi super...sam loka nima....ampak tudi tega se baje da dokupit....tak da gruntam da bi ga nabavila
user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:06:58   
Strawberrie Cherrie
Ja, sem gledala -> in sem hudičevo jezna, ker sem jaz imela 'že naročenega' olivno zelenega Speedija, potem sem pa zaradi loka raje vzela 3xl comforta. Namesto da bi malo po EBAYu pogledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:09:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Aja, pa še tole -> Rija, a fejst pogrešaš LOK na Zappu?


sploh ne....saj je mali itak zvezan.....pa še lažje ga ob napadu ipike vanj dobimuser posted image user posted image  ga fino podložim z nogo in zavežem....če bi imel lok je pa problem....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 14:10:58   
Strawberrie Cherrie
No ja, glede na to, da bo tvoj sin pilot, ga moraš imeti zavezanega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 21:58:25   
živa
Meni se zelo obnese Jane Energy. Nastavljiv zaslon do ležečega, prednja kolesa se dajo fiksirati, košara je čisto ok, zloži se na minimum, barve so pa tudi žive. Edino loka nima, pa ga tudi ne pogrešam.

Lp,

živa 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Malo drugačne marele...
24.6.2007 22:56:25   
darja72
Kot pravi Živa, Jane Energy je čisto ok. In preverjeno uporaben na šoder terenu in v kombinaciji z rolerji. lp

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:01:28   
L & L
Meni je bla enkrat tale všeč, sam zdej mamo pa Zappa in sem zelo zadovoljna z njim. http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=955735&mpage=1

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:13:03   
Strawberrie Cherrie


Sej sem na začetku rekla, da mi je všeč, da je malo drugačna...ne pa da je 'čist ok' user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Kot pravi Živa, Jane Energy je čisto ok. In preverjeno uporaben na šoder terenu in v kombinaciji z rolerji. lp




TFK Buggy je ful lepa! Sam 199€????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, da bomo kr Zappa naročli pri naslednji akciji preko BCja user posted image


(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:18:06   
arielca
Mi imamo Zappa in je user posted image user posted image user posted image . Lahek, okreten, zloži se na minimum in spaviš ga kamorkoli. Fajn je za potovanja (za na letalo), ker ga pospraviš v torbo in daš čez ramo. Jaz loka ne pogrešam. Smo imeli prej Speedija in mi je blo tut čisto OK, moji princeski pa tudi.

Tisti, o katerem govorite, da je podoben Zappu, je pa verjetno tale:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:18:38   
Maxica
Kva pa ta, a tega ste že obdelale?
http://www.soncek.si/si/britax-romer-vozicek-verve-mars-red-i8563.shtml

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:19:16   
Maxica
No, z Arielco sva isto mislili.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:19:34   
Anonimen
Tisti vozek "od rije" je tale Römerjev
user posted image
Naklon se spusti čiiiisto malo, poležat se ne da, pa še drag je, 187 €. user posted image

Meni je pa full všeč Mutsy marelica, sicer brez loka, se ga pa da čisto poležat.
Vidite jo lahko tukaj http://www.mutsy.nl/products/spider/options ampak je pa cena menda huuuuuuuda. Rabljen se je na bolhi prodajal za okrog 200 €. user posted image

Mi bomo skor sigurno ostali zvesti Jané in se bomo odločili za Energy
user posted image V Pikapolonici je 150 €.

Je pa še en fajni, ampak ima Ariel še vedno v prenovi spletne strani user posted image  in sicer Espritova marelica. Zelo podobna Energy, ena jo ma, pa je ne more prehvalit. user posted image

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:21:02   
Strawberrie Cherrie
Mislim, da je o tem govorila Rija...je tudi luštkan!!!!!!!


Kako je kaj stabilen???

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:24:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Kako je kaj stabilen???



Po mojem isto kot zapp, torej nestabilen. Sem vidla kako se je otrok okrog obrnil in se je kr prevrnil zapp. user posted image  user posted image  Moj user posted image  je skoz navijal za zappa in to full, jaz pa sem težila, da ne. Ker se ne da poležat in če otrok zaspi, težko spi sedeče. Potem pa je pri Romani26 videl, kako je Danaja spala in si je premislil. Tako da navijamo za takega, ki je stabilen (kar trikolesniki niso, ker imajo med kolesi premajhno razdaljo) in ki se da poležat.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:25:10   
Strawberrie Cherrie
ooo, hijenca, tale mutsy je originalen!!!!!!!!!!!!!

Sem jih pa našla na ebayu od 79-100 funtov. S poštnino pride ravno toliko, kot bi jaz dala za marelo....

je pa res, da bolj kot gledam Zappa, bolj mi je všečuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?