|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
10.10.2004 19:50:18   
Seven*
Pravkar se mi je utrnilo tole.. Tule nas je vsaj 20, ki smo bile konkretno razocarane nad osebjem, odnosom in strokovnostjo. A se res ne da nic ukrenit? Se vec jih bo...revic.. :(( :(( :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
10.10.2004 20:24:35   
JASNA D
Za začetek jim anonimno pošljimo kopije postov na njihov račun (sicer jaz nisem imela te "sreče", da bi rodila v MB, jezi me pa vseeno).

Lp, Jasna

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
10.10.2004 20:31:47   
vesnaRR
Če vsaka napiše pritožbo, je to že 20 pritožb......

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
10.10.2004 21:12:23   
Sarina
Meni tudi še kar naprej rojijo po glavi vsi neprijetni dogodki in poniževanja, ki so se mi zgodila v MB porodnišnici :grrr:. Skoraj bo že eno leto, pa kar ne morem pozabiti - še vedno me tako zelo "boli" :((! Jaz sem se pritožila že takrat, ko sem bila tam - konkretno nad eno sestro Manjo, ki naju je s cimro grozno poniževala: prvi dan na oddelku mi je zabrusila, naj mi malo nahranijo obiski; jo dobesedno vrgla na posteljo in jo začela previjat; prvo uro na oddelku rekla, da nisva sposobni imeti otrok in biti mame, če ne skrbiva za njih - če nama pa niso niti pokazali, kako se previje in povedali o hranjenju :(, če sem pa bila 5 dni na intenzivni; in še bi lahko naštevala. Potem sem pa po pošti dobila opravičilo od bolnice! No, ko sem v bolnici zahtevala knjigo pritožb, so postale pa vse neverjetno drugačne -prisiljeno prijazne :zmeden2:.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.10.2004 21:26:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.10.2004 21:30:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
10.10.2004 23:26:24   
KIRA
se strinjam. odnos nekaterih sester do pacientov je katastrofalen. se pa na sreco najdejo tudi dobre "duse". npr., ko sem imela IVF so bili zelo prijazni pa pomagali so mi in razlozili vse, kaj sem jih vprasala.
tudi v sok sobi so ble sestre kar prijazne.
na oddelku zgoraj pa katastrofa. noben ti nic ne pomaga, nic ne razlozi, pa se nesramne so ble.
so me prosile moje plenice, ker niso imele plenic s sabo - se sreca, da mi je moj moz prinesel ruksak za dojencka. pa vlozkov jim je tudi zmanjkalo, sramota. tudi te sem na sreco imela svoje, drgac bi mi kri kar po nogah dol tekla.
od sester pa nic pomoci, niti ene lepe besede, nic tolazbe. fuj!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 10:28:05   
tamala
Jaz predlagam, da jim pošljemo po e-mailu, saj ga imajo, istočasno pa še sprožimo debato na forumu www.mama.si, kjer pod forumom nosečnost uredniki pozivajo, da se take stvari javno objavijo! Objava v taki reviji bi bila dobrodošla, se vam ne zdi!?

Dajmo se organizirat, nekaj naredimo! jaz imam še samo 2 mes do poroda! In resnično me grabi panika, ker vem kaj me čaka - ne porod, ampak osebje in odnos, ki ga še predobro poznam!!!

D, 29t

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 12:33:10   
Blink1
Ej Seven....:grrr::grrr: Sem na postu nižje brala tvoje sporočilo:grrr::hudicek::grrr: A nisi kere sestre ali babice vsekala prek ....

Hudiča:hudicek::hudicek: da bi bila jaz tam...:grrr::grrr:

In jaz sem celo imela dobro mnenje o porodnišnici MB???:zmeden: me je malo sram zdaj:ups: Očitno samo veze pomagajo, da so prijazni..in jaz se moram Bogu (in VIP) zahvalit, da imam dobro porodno izkušnjo iz MB.

Sem pa ful na vaši strani!!! Joj, da ti gredo najlepšo izkušnjo v življenju takole zasrat:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 12:35:53   
mika
tudi mene je strah:((:((:(( poroda v mb porodnišnici.
govorijo, da je to dojenčku prijazna bolnišnica, mamice pa sploh niso pomembne. kako je to lahko prijazno dojenčku, če mamici ne pomagajo na civiliziran način brez žaljivk:hudicek:.
prijateljica je rekla da je morala za hčerkico naredit vse sama:ups:, ni pa bila fiziično sposobna za sebe poskrbeti, ker je imela težek porod.


lp, prestrašena mia,30t
:ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 13:04:52   
KIRA
ninika11, ni samo v MB tako. v MS je se slabse. tu je se bolnica podrtija, da se tako izrazim.
jaz sem bla v 3. mesecu bolna in sem rojstni dan prezivela v bolnici oz. na ginekologiji.
samo temu dejstvu se imam zahvalit, da so se sestre kolko tolko brigale zame, ker nasa soseda tam dela in jim je narocila, da naj malo bolj poskrbijo zame kot za druge sotrpinke (kot si se ti izrazila VIP).
zalostno dejstvo....:((:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 13:07:00   
KIRA
sem pozabla napisat - to je bil tudi eden izmed razlogov, da sem sla v MB. sem na podlagi izkusenj pri IVF, kjer moram sestre pohvalit, upala, da bo v MB bolje kot v MS.
so bli pa se drugi razlogi, da sem se odlocila za MB.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 14:16:22   
Anonimen
:bravo:Punce jaz vas podpiram,pa čeprav ne grem rodit(že trkam na les):)-dajte se zbrat,pa takoj pošljite pritožbo kamorkoli že,da bo boljše tistim,ki imajo še za rodit in tudi vam,ko se odločite za novo štruco.ZAKAJ PA IMAMO JEZIKE,zato da povemo vse,kar nas moti,ne smete biti tiho.DAJMO DEKLETA!!!!!!!!!:)-:sloncek::kuza:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 15:32:24   
ZARA
ja matr... a so res tko :hudicek: obupne tele zenske (sestre) v MB?????

Ce je res taka kriza bi se to nujno moralo vedet ze zarad vas samih,ce greste se kdaj rodit???
Ne vem zakaj bi se vozile 100 ali vec km dalec rojevat ce ni potrebe za to,vcasih tud casa zmanjka :)-...
No brez heca punce jst vas podpiram!!!

papa, mami + :muca: Zara

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
11.10.2004 22:19:05   
Anonimen
Jaz bom tako rekla: sama sem bila neizmerno srečna, ko sem lahko šla domov. Eno večer pred tem sem se jokala v sobi, ker sem se bala, kaj je narobe z Davidom - namreč ena zdravnica mi je po UZ ledvišk nekaj na pol omenjala, kaj je z otrokom narobe, ni pa mi hotela nič kaj konkretnega povedat. Zato sem bila naslednji dan neizmerno srečna, ko so mi povedale, da bom lahko šla kljub temu domov.

Še nekaj: malemu so prilepili vrečko na lulčka in jajčka, da bi vzeli vzorec urina. Ko jo je sestra potegnila dol, je to storila tako hitro in grobo, da je zakričal od bolečine in postal ves rdeč, nato pa ga še nekaj časa nisem mogla potolažit. Še danes mi gre na jok ob tem, mojemu fantu pa so se tako ali tako lasje gor postavili, ko je to slišal. Vsi veste, kako občutljiv je ta predel za moške - morda v mariborski porodnišnici še niso slišali za to?

Da pa ne bom samo kritizirala: vmes se najdejo tudi prave izjeme, cvetke, ki ti posijejo kot sonček. Takšna je sestra Erika in pa glavna medicinska sestra Zlatka. Ti dve pa sta bili kot pravi mami, skrbeli sta za nas, nič jima ni bilo težko, če si ju prosil... ostale sestre bi si lahko jemale zgled po njima!!! Žal, da sta delali le en dan!

Tisto glede klepetalnice revije Mama pa ni tako slaba ideja!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
12.10.2004 11:33:08   
filipinka
Ja, če ne uporabiš vez in poznanstev, si si očitno ful uboga v Mb porodnišnici. Jaz glede sester na odd. v 2. nads. nimam kaj rečti, meni so se vse zdele ful prijazne in pripravljene pomagati. Tudi za kakšen dodatek ni bilo problema. Je pa res, da se moja tašča pozna z eno glavno sestro, ki me je tudi prišla večkrat pogledat, zato so se verjetno še druge malo boljše obnašale.
je pa me ful motilo, da otročke fulajo s to glukozo. Ko sva šla na Uz kolkov, k pediatru,...skratka, ko mali ni pri miru ga že našibajo. občutek maš, da jih drogirajo.:(
Punce, če se vam je tako slabo godilo, se bo verjetno še večim za nami, zato bo treba res nekaj naredit, ne smo govorit. Poskusite s kakšnim člankom najprej, vandar jim ga treba dati za vpogled. Če ga ne bodo prebrali nismo naredili nič.

No, meni so se pa babice malo zamerile, ker niso ugotovile, da imam medenično vstavo otroka ( pomeni da je gledal proti moji hrbtenici, namesto naprej proti trebuhu), zato se je zataknil in sem ga komaj spravila na svet. Potiskala sem 10x, prvič ob 13.30, mali se je rodil pa ob 16.25. Tako, da si lahko mislite! Je mi pa ena babica rekla, kaj se derete, pritiskati pa ne znate! Verjetno veste kako sem se počutila! Potem so mi pa po porodu malega odpeljali, ker je bil tako izmučen in ker je imel na glavici oteklinico. Me je pediater poklical v porodno in mi vse ful lepo razložil.
Sem malo zašla...skratka tudi jaz se ne rada spominjam tistega dne!
Držim z vami!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
12.10.2004 13:34:02   
Anonimen
joj me je kr strah it rodit ko to slisim:((namrec prihajam iz maribora

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
21.10.2004 16:59:10   
Pupica
punce prov smilte se mi:(
Samo jamranje pa ne bo dovvolj!
VSE KI STE MELE SLABO IZKUŠNJO SE PRTOŽITE!več bo pritožb neki bodo mogl ukrent, al pa vse sestre zamenjat, saj je dost drugih, ki so pripravljene z nasmehom pomagat!
Jaz si sploh ne znam redstavljat tu na Jesenicah so izjemmmmmmnnnnnnno prijazne sestre!9nebesa
:muca:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Mariborska porodnisnica... A se res ne da nic...
21.10.2004 17:24:10   
KIRA
ravno se mi je utrnila neka misel - nekdo, ki se na ankete spozna, bi moral vodstvu MB bolnišnice predlagati, naj anketirajo mamice (anonimno - pisno), kako so zadovoljne s pomočjo in odnosom sester ter s svojo porodno izkušnjo... mogoče bi to kaj spremenilo?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?