|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marijin vrtec
26.5.2005 19:00:45   
bskrle
Ali mi katera ve kaj napisati o Marijinem vrtcu (Cerklje)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Marijin vrtec
28.5.2005 21:31:18   
viv_
Pomočnica ravnateljce je bila z mano skupaj v sobi v porodnišnici.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Marijin vrtec
30.5.2005 12:07:09   
Anonimen
Moj mož je tam služil vojsko in je vedel povedati samo najlepše. Čeprav jaz sicer nisem za kakšne verske varjante.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Marijin vrtec
30.5.2005 21:32:21   
bskrle
Meta, ali lahko kaj bolj podrobno, prosim, če se ti da.
Midva bi vpisala, ker bi rada versko vzgojo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Marijin vrtec
31.5.2005 8:55:55   
Anonimen
No, z veseljem. Samo ne vem, kaj posebnega te zanima. Saj drugače je to vrtec kot vrtec, samo da ga upravlja Cerkev. Mislim, da je cerkljanski župnik ravnatelj. In vem, da je zelo težko pridet zraven, ker je povpraševanje menda ogromno. Sploh tule v našem koncu se mi zdi, da je Cerkev zelo močna. Otroke menda vozijo od zelo daleč. Drugače pa... kaj naj ti še povem?

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?