|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Masazna banja?
28.5.2006 11:37:24   
Seven*
Zelo si zelim masazno banjo, sem pa slisala da je s temi zadevami en velik hudic, ker se menda sobe masijo in nevemkaj. Povejte mi prosim katero naj kupim, da bo cena primerljiva z kvaliteto. Pa izkusnje kaksne imate.. Ce je res zadeva tako zelo mimo, bom kupila pac navadno, ceprav.. No, res si jo zelim.

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Masazna banja?
28.5.2006 11:47:35   
April
Saj jaz tud slišim same slabe izkušnje s to banjo. Več dela pa stroškov kot koristi. Jaz, če bi se že želela masirat, bi si raje omislila tisto masažno blazino, ki se da v vodo. Ali pa bi šla vsake to časa na jacuzzi. Saj doma se tud ne boš imela časa vsak dan masirat, za tist parkrat na mesec( al pa še to ne) se pa ne splača.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Masazna banja?
28.5.2006 11:47:39   
Ro-La
mi2 sva tudi razmišljala o masažni bani.  tisti, ki so kupili bolj poceni masažne bane so bili z njimi ful nezadovoljni, tiste tadrage, ki pa naj bi bile boljše pa so bile za naju predrage...na koncu sva kupila navadno, pa če ti povem, da se samo tamali kopa v njej, mi2 pa tuširava sva kr prav naredila. pa še te se mi ne ljubi pucat, le kaj bi bilo s tisto s šobamiuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Masazna banja?
28.5.2006 11:59:14   
Seven*
Huh.. Hmnja. Saj vem.. Ampak jaz bi jo vseeno imela. Me je pa strah, da bo vseskupaj crknilo. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Masazna banja?
28.5.2006 12:37:33   
Magi*
moja kolegica ima še kar fensi masažno kad, ampak pravi, da se nikoli več ne bi tako odločila. veliko dela je z vzdrževanjem in čiščenjem - bojda. oni sicer imajo snažliko, ki se tudi banje loti. so jo pa menda na začetku še kar pogosto uporabljali, zdaj pa skoraj nič več. mene osebno je tisto s čiščenjem popolnoma odvrnilo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Masazna banja?
28.5.2006 15:26:39   
rija
Seven, če boš kupovala masažno bano, kupi tako, manjšo, navadnih mer. Mi imamo eno tako veliko, skoraj kot bazen, pa se mi jo le redko da polnit eno urouser posted image

Brez veze.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Masazna banja?
29.5.2006 12:35:59   
Anonimen
Jaz je ne bi imela zato, ker nekaj vode vedno ostane v teh šobicah oz. kanalih. Ostanejo pa tudi dlakice in ostale ****rije, ki jih potem ne moreš očistiti in so leglo bakterij.  Jaz bi verjetno uporabila za čiščenje kakšen klor, ki bi uničil baktrije vsaj 1x tedensko. Pri tem pa bi verjetno morale šobice laufati kakšno urouser posted image .  Še dobro, da delam v kopališču in grem lahko zastonj v wirpooluser posted image .

Pa vprašanje je koliko bi se kopala. Se raje stuširam. To, da bi se  1x na mesec kopala in da bi mi potem mesec dni stala voda v tistih šobica user posted image  in potem ko grem naslednjič se kopat, da mi potem lepo tisto postano vodo nafila v rit in še kam...ne hvalauser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Masazna banja?
29.5.2006 21:34:30   
Janeja
Jaz sem z njo ful zadovoljna in je ne zamenjam!

Nekaj smo o tem že govorili:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=843945&mpage=1&key=󎒅

Če te še kaj zanima pa vprašaj.



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Masazna banja?
30.5.2006 13:07:19   
k1
ja, za to sem sem že jaz spraševala pred časom. midva sva se definitivno odločila, da jo boma imela v hiši. pride pa malo več, ampak - verjetno se le 1x kupuje, pa dolgo dolgo nič. jaz že komaj čakam, da se namočim!


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Masazna banja?
30.5.2006 13:43:36   
G in T
Mi imamo tudi masažno banjo, cenovno nižje kakovosti, pa z njo do sedaj ni bilo težav. Pa tudi uporablja se je ne tako zelo pogost. S tem, ne mislim same banje, ampak masažnih šob. Pač jo je potrebno malo drugače vzdrževati in čistiti, pa nič kaj manj, kot navadno banjo. Čistila za šobe in kamen, da se ne nabere. Je pa zadeva super, in bi si v primeru nove gradnje kopalnice, kopalnico tako zrihtal, da bi bila notri nova masažna banja. Samo večja, za dve osebi minimalno. user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Masazna banja?
31.5.2006 8:09:53   
corfu
Midva imava masažno banjo in sva zelo zadovoljna. Sedaj renovirava stanovanje tudi kopalnico in sva si tudi omislila masažno banjo. Jaz ne vidim nobenih težav, glede čiščenja, vzdrževanja...

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Masazna banja?
31.5.2006 8:49:05   
tanaja*
Jaz jo imam tud, od Kolpasana. Je bila kar draga, ampak z njo nimam nobenih problemov. Tudi za čiščenje je enostavna, kupujem čistilo za šobe. Naliješ vodo v banjo, dodaš čistilo in vklopiš šobe, ki jih potem sčisti. Priporočljivo je na 2-3 tedne. Otroka uživata v "mehurčkih", jaz in mož pa tudi. Imam največjo 145x145. Jaz jo najmanj uporabljam, ker imam najmanj časa. Imamo jo pa ene 4 leta in je še vedno kot nova. Se splača dat malo več za njo in jo redno čistit.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Masazna banja?
31.5.2006 16:28:42   
Seven*
tanaja koliko ste pa dali?


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Masazna banja?
1.6.2006 19:02:25   
ninocka
Midva mava tud od kolpasana. S ciscenjem je tko, kot je povedala tanaja, ne smes pa v masaznih banjah uporabljat oljnih kopeli al pa soli (ne vem vec tocno kaj ne).
Jo pa ful mal uporabljava, mislim da sva jo v 5ih letih vsega skupaj max 10x. Je pa takrat bolj fino, se posebi, ce se obadva not sprava....user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Masazna banja?
4.6.2006 8:41:07   
tanaja*
Pred ene 4 leti okol 270 tisoč

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Masazna banja?
4.6.2006 9:33:12   
Barči78
Midva jo imava in to kar dosti veliko 2 m x 1 m, pa če povem po pravici, lahko na obe roki preštejem kolikokrat sem bila notri in se masirala. Ponavadi se vedno nekaj mudi in glede na to, da imava tudi tuš kabino, grem pod tuš. Banjo sva pa postavila notri več ali manj zaradi otroka.
Tako, da če imaš prostor, postavi notri oboje, tuš in banjo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Masazna banja?
6.6.2006 10:11:50   
k1
midva imava eno nagledano za 530jurjev. hm, saj vem da je dosti..... mogoče se naju usmilijo s kakim popustom!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?