|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 20:56:32   
Nataša25
Lep pozdrav,

Že nekaj časa spremljam tale vaš forum in moram reči, da mi je zelo všeč. Kljub temu, da sem čisto nova na tem področju - je prvi mesec odkar sva se odločila da probava, pa imam kar nekaj težav.

Pred časom mi je UZ pokazal policistične jajčnike, sicer so mi povedali, da je to posledica KT, ki sem jih nehala jemati. Težave sem imela predvsem z izgubo (ali pa je bila zelo slaba) vsaka druga M. No, te težave sem odpravila z jemanjem brusničnih kapsul. In do danes nisem imela problemov glede O ali M, le če sem redno jemala te kapsule. Ta mesec, ko pa sva se s fantom odločila da probava, je pa stvar popolnoma drugačna. Že približno tri tedne me močno špika in boli, imam občutek da bom dobila vsak trenutek M, pa nič. Danes je 38 dan, navadno dobim M na 28-30 dan.

Mislite, da je to posledica morja? Mokre kopalke in te zadeve jemljem zelo resno, zaradi težav z mehurjem, zato mislim, da prehlad ni mogoč.

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:02:42   
tinkamiška
Pozdravljena Capry:rozica:

Težko bi vedela zakaj ti M zamuja, ti pa seveda želim, da je razlog za to tisti, ki se ga tukaj nabolj razveselimo;)

Mogoče bi poskusila z testom za nosečnost?

Držim pesti:miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:07:47   
ZARA
Jst nič ne vem, od zanositve in nič od ovulacije...
Drgač pa WB...aja,ne...čak mal - samo W ;)!!!

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:17:31   
Magi*
dobrodošla! na vprašanje ti pa ne vem odgovoriti. naredi test in potem raziskuj dalje, če bo sploh še potrebno;)

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:26:25   
Nataša25
Hej,

Test nameravan itak narediti, ampak sej veš... No, po pravici povedano me je malo strah negativnega odgovora. Ko sem brala vaše forume o policističnih jajčnikih sem se kar malo ustrašla kaj vse me še čaka.

Vse ko poznam so zanosile v prvo, jaz pa mislim, da ne bom ta srečnica, če pomislim na moje težave, ki se mi vlečejo že dve leti.

Hvala vseeno!

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:31:12   
Magi*
capry, meni tudi ni ratalo v prvo. še zdaleč ne. je pa vseeno ratalo. poznam tudi strah pred negativnim testom, pa čakanje, pa ugibanje, pa samospraševanje... jaz ti želim, da bi ti čimprej ratalo. pozitivne misli in dobra volja so pa tako samoumevne, a ne?

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 21:40:06   
Nataša25
Magi*, ne pričakujem pozitivnega rezultata, no vsaj jaz ne, kar se pa tiče mojega je pa druga pesem. Sej veš, moški. ;) Vem, da bo potrebno še veliko delo. Samo malo sem se ustrašla, da se mi ni ponovno tam dol spet vse zmešalo.

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 22:01:41   
Anitka
Capry dobrodošla med nami. Jaz bi na tvojem mestu vzela kar test v roke.

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Me sprejmete med vas?
7.8.2005 22:16:11   
cmokec
Capry, dobrodošlica. Tudi jaz bi na tvojem mestu probala test. Držim pesti za dobro novičko.

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Me sprejmete med vas?
8.8.2005 0:32:48   
pot
ojla,
jasno da te sprejmemo :rozica:,:rozica:,:rozica: in :bravo:,:bravo:,:bravo:!

Pa hitro kupi test, ker me ze firbec matra :)-!!!!!
Ce ni v navadi, da zamuja, se zna kaj zgodit...

pa ne pozabi sporocit kaj je ˝narobe˝...

lp;)
nasapot

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Me sprejmete med vas?
8.8.2005 11:00:12   
Nyah*
Dobrodosla med nami :bravo::bravo::bravo:!

Naredi test, sporoci, kaj je novega!

Na policisticne jajcnike (PCO) pa nikar ne misli, tudi jaz jih imam, pa sem ze 4 mesece srecka :nosecka:, po 8 mesecih poskusanja!

Drzi se :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Me sprejmete med vas?
8.8.2005 19:15:39   
Nataša25
Halo!

Danes ko sem vstala, pa kot zakleto se mi prikaže mali rjavi madež. Jajčnike že tud mal čutm, tako da sem cel dan sploh premišljevala ali naj grem sploh kupt test. No, pa sem vseeno šla po test in ga naredila. Rezultat je negativen! :( No, vsaj mislim, tista druga črtica je zeelloo slabo vidna. Kupila sem Baby Check Mini, prvič. Prej sem vedno kupovala ClearBlue, pa sem si danes rekla, je pa malo predrag za negativni rezultat.

Je vedno, da BC mini pokaže tudi tisto drugo črtico zeelloo slabo? Na ovitku sicer piše, da je priporočljiva uporaba jutranjega urina. Jaz sem test opravila pred 10 min. (19.00)

Mislim, pa da je za te moje probleme krivo predvsem namakanje v morju.

Lp, n.

Ps: hvala za sprejem v družbo! :):):)

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Me sprejmete med vas?
8.8.2005 20:21:41   
Anitka
Hoj Capry! Hja ne vem kaj naj ti rečem. Počakaj do srede in če :hudicek: ne bo test ponovi.

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Nataša25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?