|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehika
3.3.2006 15:00:42   
AlenkaE
No, končno sem prišla do računalnika, da lahko malo povem, kako smo se januarja in del februarja imeli v Mehiki.
Najprej: nismo imeli večjih težav na poti do tja in ne nazaj.
Naša pikica (še ne eno leto stara) je bila v glavnem pridna. Na poletu do Atlante skoraj ni hotela spati, ker je bilo vse preveč zanimivo. Šarmirala je cel avion. Na srečo očitno tudi obožuje vzlete in pristanke, ker se je samo smejala. Malo je spala v košarici, na poletu iz Atlante do Mexico citya pa kar v avtosedežu.
Mehika je super. Toplo je in čisto druga kultura. Se moraš kar malo navadit.
Vsi so naju gledali, ker sva beli. Mala je pa še bolj blond in je bila tako stalno tarča prijaznih pogledov.
Samo en namig. Če greste kam tako daleč, nesite zraven dojenčkovo najljubšo hrano. Mi smo jo imeli za cca 1 teden, potem smo pa kupovali njihovo in imeli dva dni priblemov na navajanje. Ampak potem je jedla vse.
Slike bom dala na ogled drugič- danes ni več časa. In bom še kaj lepega povedala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mehika
3.3.2006 18:28:50   
Anonimen
Vau, to pa je bilo potovanje, kaj? Ali je bil to dopust ali je tvoj mož iz Mehike? Ker si rekla, da sta vidve tako beli, predvidevam, da mož ni.user posted image  Ja, radovednost pač.....user posted image

(odgovor članu AlenkaE)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mehika
3.3.2006 20:00:43   
AlenkaE
Nak, moj dragi je kar bel in Slovenec. Samo on je bil tam sluzbeno in je cele dneve delal, tako da sva midve sami pohajkovali po mestu.
Smo si pa privoscili tudi 1 teden Pacifika.
Se zdaj mi je hudo, ko pomislim, kako toplo je tam, pri nas pa se vedno zima...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mehika
4.3.2006 10:10:46   
Anonimen
Uf, vidve srečnici.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AlenkaE)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mehika
5.3.2006 8:23:01   
al1*
O, super, sem upala, da se boš javila, ko pridete nazaj! Otroci so res fenomenalni na potovanjih. Ste bili samo v MC ali ste šli še kam drugam?

Mehika je res super. Mi razmišljamo o Mehiki za Novo leto - Cancun najverjetneje.


_____________________________

lp


(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mehika
5.3.2006 9:21:07   
viv_
Super!

Otroci se res super obnesejo na potovanjih. Ponavadi kompliciramo mi starši, mali pa uživajo 100 na uro, samo da se dogaja in da smo skupaj!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mehika
14.3.2006 23:10:24   
rozi81
Uuuuuuuuuuuaaaaaaaa Alenka, Mehika je zakon. Jst bi takoj tm živela. sva bla z user posted image  pred dvema letoma tam in sem kar jokala ko sva šla domov. Bila sva pa v Playa del Carmen in seveda sva si ogledala še Cancun pa Tulum pa tiste bližnje znamenitosti. Jah kaj naj rečm tile karibi so res pravljični, pa temperatura tam je nora. Takoj bi se ke preselila.
Vsak dan ampak res čist vsak dan od takrat se spomnem na Mehiko, ker je bilo res lepo.

Lp S

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!