|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija po porodu
11.3.2011 18:16:50   
natasarobi
Pozdrav!

Malega dojim že 7,5 meseca in zadnje dni me zeli čudno špika tam doli in tudi bolečine so na moment kar močne. Pred M me prej ni tako špikalo ali bolelo.

Sedaj ne vem ali se pripravlja, da bo prišla ali pa je lahko kaj drugega. Kakšne so vaše izkušnje - ali se je M po porodu od prej in PMS spremenila/o?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija po porodu
11.3.2011 19:35:13   
Jassika
O se je kar spremenila. Prej je bila srednje močna do šibka in imela sem kar nekaj bolečin in krčev. Po porodu pa sploh ne čutim kdaj jo bom dobila (prej vsaj par dni obvezno), kar naenkrat se vlije in je močna kot user posted image . Prva 2-3 dni lije kot iz škafa, tako da hb za m skodelico. Po porodu je tudi neredna postala, ampak to sigurno ker sem par mesecev še dojila. Dobila sem jo pa tako kot ti po 7 mesecih.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija po porodu
11.3.2011 19:43:45   
tix
sem 8,5 m po porodu, še vedno dojim - 40 dni nazaj sem dobila prvo, z bolečinami, trajajočo 3- 4 dni, zdaj sem zadnji dan druge, traja 4 dan :) Pred porodom sem imela daljše 

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija po porodu
11.3.2011 20:04:19   
titanik
Sem 10 mesecev po porodu ,pa se še veliko dojimo.Menstre še ni bilo ,pa še nič ne kaže da bo v kratkem.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija po porodu
12.3.2011 10:56:44   
anabanana1981
Jaz pr ta drugi nisem dobila M 1let pa pol, sem misnla da zarad dojenja,čprav sva se dojile na koncu samo še ponoč 2x.G mi je dala ene tablete za vzpodbujanje M pa sm jih kmal nehala jest ker mi je blo ful slabo po njih.V glavnem ko smo ukinil še tist crklanje ponoč sem jo dobila čez 2 dni in tko fajn bolečo, za vse dni nazajuser posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija po porodu
12.3.2011 21:40:47   
ziva1
Jaz sem jo dobila 6 mesecev po porodu. Je pa bolj močna in neredna...res pa je, da še dojim, zato pa je verjetno še neredna. 

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.3.2011 21:46:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija po porodu
13.3.2011 12:34:33   
deveta
Jaz sem jo dobila po dobrih 6 mesecih. Dojim še vedno. Zdaj sem jo imela 3 krat. So še vedno neredne, neredne so bile že prej. Je pa razlika v tem, da so bile vse tri do zdaj skoraj neboleče, prej me je zeeelooo bolelo. Zdaj pa le nekaj malega čutim. Močne so približno isto, mogoče zdaj malenkost šibkejše. Če tako ostane bo super.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija po porodu
13.3.2011 14:12:37   
vvvv
Jaz sem 6 mesecev in 3 tedne po porodu. M sem dobila po dobrih dveh mesecih nato pa sem jo po štirih mesecih zopet izgubila in če bo vse ok še naprej je naslednjih devet mesecev ne bouser posted image Je pa bila ista kot pred porodom, lahko rečem da kr zmerna.

Lep pozdrav

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacija po porodu
17.3.2011 9:39:03   
lipikica
ravno to temo sem hotela danes načeti, o menstruaciji po porodu. jaz sem prvo dobila ko ni bilo niti 2 meseca po porodu ne user posted image . potem sedaj sem imela 3, pupa ima 4,5 mesece.
zanima me kako je z rednostjo, kdaj se uredi cikel menst. da je redna na določeno št dni? prejšnji mesec sem na 23dni imela, danes je 27 dan pa ni nič še, me kar skrbi da ni user posted image  ker res ne bi še rada. že učiraj pa sem imela tiste znake, ki naj bi napovedali prihoduser posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacija po porodu
17.3.2011 16:12:40   
rdečebela
lipikica-jst sm jo tudi dobila pretekli vikend, pa bo naša mala šele 20. dopolnila 2 mesca. A pol praviš da je neredna, meni je trajala le 3 dni, tako da niti nisem bila prepričana a je to menstruacija al ne. ampak kaj pa naj bi bilo drugega, čišča se mi je končala nekje 3 tedne po porodu.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacija po porodu
16.5.2011 20:56:48   
lipikica
kdaj se vam je uredila, po kolikem času? mene spet skrbi da ni kaj user posted image ...ker res ne bi rada.že par dni imam znake pa ni še nič., danes je 30 dan.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacija po porodu
16.5.2011 21:55:15   
november2010
Prvic po nekaj mesecih, drugic - se še ureja :)


_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacija po porodu
17.5.2011 7:31:24   
Anonimen
Dobila 5,5m po porodu. Prva je bila komaj opazna, sem pa imela ornk PMS, tudi zdaj v drugo, s tem da je bila tale taka, kot pred user posted image - močna in dooolga.user posted image

(odgovor članu november2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?