|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi lahko kdo pomaga?
6.5.2007 14:07:45   
PIAF
Mama ima hišo in okrog še nekaj m2 dvorišča ter kar celo njivo (za 3 parcele). Na občino sem se šla pozanimat, ali bi bilo možno njivo prekvalificirat v gradbeno parcelo in so reklai, da ne, nimajo takih načrtov. Imam pa eno idejo, a ne vem, če to gre tako.
Da bi si hiško postavila na maminem dvorišču, dvorišče pa bi jaz imela tam ko je njiva, ali to gre?
Če katera kaj več ve o tem, lepo prosim za pomoč.
P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi lahko kdo pomaga?
6.5.2007 22:05:40   
zverinca
Na občini zaprosi za lokacijsko informacijo za željeno parcelno številko iz katere je razvidno, ali je možna še ena hiška na tej parceli in kakšne so omejitve/zahteve (koliko stran od meje, mere hiše itd). 

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi lahko kdo pomaga?
7.5.2007 15:52:24   
mika
Da bi si hiško postavila na maminem dvorišču, dvorišče pa bi jaz imela tam ko je njiva, ali to gre?


men se zdi to čist logično, če mamino dvorišče spada pod zazidljivo parcelo. če maš pa ti na njivi svoje dvorišče ali koruzouser posted image  pa občinarjev nima kaj motit, dokler ne zidaš. 

naredi tako kot ti je zverinca napisala, pa boš dobila točne informacije.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Spanje
Miška2006

za tiste, ki spite na levem boku v času nosečnosti...Zakaj tako spite?

mi tako paše (63%)

je tako bolje za otroka (15%)

mi je svetoval ginekolo (7%)

kar tako (15%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!