|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi nagajajo hormoni ali je kaj narobe?
24.8.2009 14:12:19   
ziva1
M sem imela vedno redno na 25 dni, torej nobenih izcedkov, nobenih vmesnih krvavitev. Ta mesec pa se mi je zgodilo, da sem imela M 6.8. in sicer je bila normalna 4-5 dni, zdaj pa sem jo zopet dobila 22.8.. Krvavitev je še vedno prisotna. Mislite, da je lahko kaj narobe ali so pač hormoni zmešani. Bi morala k ginekologinji? 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 25.8.2009 18:16:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajte
24.8.2009 19:00:44   
Bety11
Če nisi bila noseča so potem samo hormoni.....G pa itak moraš obiskati, ker verjetno hočeš zanositi in ti to ne uspe....

Ciklus na 25 dni pa je malo pekratek....user posted image

Kako računaš ti cikluse???? oD prvega dne M do naslednjega prvega dne M??? Ker to je edino prav računanje. Krvavitve so del ciklusa in jih ne računamo posebej, temveč prištejemo k ciklusu.

LP

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajte
24.8.2009 19:07:29   
Lenck
Če se ne motim, je ciklus nad 21 dni tretiran kot sicer kratek, a normalen.

Tale mesec te pa je očitno res prehitela... lahko, da niti ni menstruacija, ampak drugačna mesna krvavitev. Če krvavitev traja dlje kot en teden in ali se ti bo bo to ponovilo naslednji mesec, pokliči ginekologinjo. Če pa se trudiš zanositi, pa jo pokliči že kar ta mesec. No, tako bi v tvojem primeru naredila jaz.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajte
24.8.2009 21:05:39   
ziva1
Ciklus računam od prvega dne M pa do naslednje M, torej 25 dni. G mi ni rekla da je ciklus prekratekuser posted image .  Moja krvavitev je takšna kot moja normalna M. Verjetno mi malo hormoni nagajajo. Trudim se zanositi že skoraj dve leti, prej sem jemala KT, vendar v tem času me nikoli user posted image  ni takole presenetila, je bila bolj kot ne točna.  

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomagajte
27.8.2009 10:48:47   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1
Trudim se zanositi že skoraj dve leti, prej sem jemala KT, vendar v tem času me nikoli user posted image  ni takole presenetila, je bila bolj kot ne točna.  


Pojdi k svoji G po napotnico za neplodnostno ambulanto. Po enem letu ti pripada...user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajte
27.8.2009 11:05:36   
ziva1
Sem že naročena. Verjetno me je user posted image pač presenetila, ker je krvavitev prenehala. 

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajte
27.8.2009 14:30:23   
isabeaux
Se zgodi da se v kakem ciklusu telesu zmeša...in te hormoni mal zeznejo...ampak bolje da je krajši kot pa da se podaljša...

Takole ti bom rekla. ...vsag hormon ima protihormon in ko je enega več je drugega manj, in to da se prej vlije user posted image  pomeni, da je bil poskok hormonov, ki je 2 dni pred m...prehiter...

Spet pa je to tako kot sem rekla bolje, kot pa da m ni od nikoder...

Če je m prehitra je telo preaktivno...v hormonskem ravnovesju...torej dela s polno paro...malo preveč....

če pa m ni od nikoder pa je telo leno v hormonskem ravnovesju in to je velik slabše....

Tko da glej iz boljše plati...osel ki dirja ga enkrat njegov dir utrudi...in se nato umiri....medtem ko spečega osla zelo težko zbudiš....

Pa brez zamere in upam da sem te pomirila...user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajte
27.8.2009 15:43:12   
ziva1
Hvala isabeux, se strinjam s tabo. Sem se pa nasmejala tvojemu postu user posted image  

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajte
27.8.2009 17:48:46   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Hvala isabeux, se strinjam s tabo. Sem se pa nasmejala tvojemu postu user posted image  


malenkost user posted image  a tole o oslu...a ?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?