|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi pa danes praznujemo!
26.11.2009 8:02:41   
Katy78
Evo, moja mala štruca je danes stara ŽE 1 leto. Lani na ta dan ob tej uri še nisem vedela, da bo najin dojenček pokukal na svet, upala sem, da bom zdržala vsaj še nekaj dni, ali kakšen teden, no pa je Pušenjak malo po 8h zjutraj prišel in rekel, če greva rodit. user posted image  Jaz pa seveda v jok in panika, saj sem že en teden ležala v P in bila temu primerno napsihirana, sploh ko tam slišiš toliko žalostnih zgodb. user posted image  No, mi smo imeli srečo. Ob 13:03 se je rodil Nikec, težak 1930g in velik 45cm. Par dni so mu dodajali kisik, da se ni preveč matral pri dihanju. Injekcijo za razvoj njegovih pljučk sem namreč dobila šele en dan pred porodom. Prvih nekaj dni v P je bilo zame zelo težkih, saj je bil Nik na EINT, jaz pa sama, brez njega v sobi. Po enem tednu sem ga dobila k sebi v sobo, 15. dan po porodu pa smo šli končno domov. 

Eno leto je zletelo mimo kot bi mignil. Nik je bil priden dojenček, s hranjenjem in spanjem nismo imeli težav, krčev tudi ni bilo, le polival je precej. Danes ima naš korenjak, ki bi moral biti star 10 mesecev in 1 teden, ponosnih 10kg in 76 cm. Je zdrav in živahen, tako da bi mamici včasih za kakšne pol urce prav prišel gumbek OFF. user posted image

No, tole je bilo malo nostalgije, mi je kar toplo pri srčku, v očeh pa se je nabralo malo solzic sreče, zdaj pa gremo novim izzivom in novim zmagam naproti. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi pa danes praznujemo!
26.11.2009 8:22:00   
rina22
Kak lepa in ganljiva zgodbica... Sem zeloooooo vesela za vas, da se je vse izteklo tako dobrouser posted image user posted image

Niku pa želim veliiiiiiiiiiiiko lepega, srečno otroštvo in da bi še naprej razveseljeval vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi pa danes praznujemo!
26.11.2009 8:25:05   
emaa
Čestitkeuser posted image user posted image ,
jaz sem pred tremi leti dočakala moja dvojčka en mesec prezgodaj. Kako sem bila vesela, da sem zdržala do 36 tednov, čez tri dni pa šok, borba za življenje, no danes pa se našemu borcu ne vidi kaj je dal skozi, zdrav navihan triletnik, ki je zjutraj dobil bonbone, ker ima z bratom rojstni dan (no pač oba).

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi pa danes praznujemo!
26.11.2009 8:53:52   
alda
VSEM "MALIM-VELIKIM" JUNAKOM ČESTITKE ZA ROJSTNI DAN !!!

Dokazali ste da ste vsega zmožni, zato vam iz srca želim še veliko zmag, brezskrbnega otroštva in seveda vse naj...naj,.....za 1.svečko Niku in Emma tvojima fantoma za 3.!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi pa danes praznujemo!
26.11.2009 16:45:38   
orka
NIKUuser posted image PA ŠE MNOGO MNOGO LET MAMI IN OČIJA RAZVESELJEVAT

< Sporočilo je popravil orka -- 26.11.2009 16:46:41 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi pa danes praznujemo!
27.11.2009 10:03:37   
Katy78
Hvala vsem za čestitke! emaa tudi tvojima sončkoma VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi pa danes praznujemo!
1.12.2009 23:34:25   
* Mateja *
vse najboljše, veliko zdravja vam želimo ...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?