|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miomi in zanositev
1.2.2014 10:54:51   
peregrina
Pozdrav!

Že kar nekaj časa berem ta forum, zdaj pa bi potrebovala vaš nasvet.

S partnerjem že nekaj časa (mesecev) upava na naraščaj. Ni še eno leto, odkar poskušava, zato niti ne delava panike. Poleg tega so bili zadnji meseci zelo stresni in je bil naraščaj bolj v drugem planu.

Iz firbca sem šla na samoplačniški pregled h ginekologu (ker nisem več najmlajša, pa če bi že bilo karkoli, da ne izgubljam časa brezveze, ampak se stvari lotimo takoj).

No G je našla en miomček v velikosti višnje v maternici, ter en polip v enem izmed jajčnikov.

Rekla je, da to ni jič tako strašnega, da ona osebno ne vidi ovir za takojšnjo zanositev.

Vseeno me pa zanimajo vaše osebne izkušnje z miomi in zanositvijo. Ste kaj dlje čakale, da se je prijelo?

Hvala za vaše odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Miomi in zanositev
1.2.2014 17:07:19   
Loni76
Naj te to ne skrbi. Imam cel kup miomov, zaradi tega tudi zelo močne menstruacije. Imam 2 otroka, obakrat zanosila takoj brez težav. Tako, da kar pogumno.

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miomi in zanositev
4.2.2014 8:53:19   
Tippi
Moj miom je večji od tvojega, pa sem dvakrat zanosila. sicer v prvih mesecih nosečnosti zna malo bolj intezivno rasti, pa tud čutiš rahle bolečine, ampak ni pa nič strašnega. če je na primerni strani, da ne ovira vgnezditev zarodka, potem lahko zanosiš in donosiš brez kakršnih koli problemov. zaupaj ginekologinji user posted image  aja, in meni tudi leta dihajo za vrat, pa je vseeno šlo. kar pogumno! user posted image

(odgovor članu Loni76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Miomi in zanositev
4.2.2014 10:21:40   
kavbojka
pelegrina, sem na istem. nekaj miomov, eden se 1x vecji od tvojega, ki pa je zrasel med neuspelo nosecnostjo. moja G ne zganja panike. je pa odvisno od vrste mioma. glede na to, da G ob tvojem pregledu ni omenjal nevarnosti, predvidevam, da ni razloga za skrb. miome ima veliko zensk, pa to sploh ne vejo.

le pogumno in odmislit nepotrebno informacijo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miomi in zanositev
15.2.2014 16:06:20   
peregrina
Punce, hvala za vaše pomirjujoče odgovore. Ste me res pomirile.

V tem času kar se nisem javila, pa sva tudi izvedela veselo novičko. Zagledala sva user posted image in sva nepopisno srečna.user posted image

(odgovor članu kavbojka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miomi in zanositev
17.2.2014 8:29:17   
kavbojka
pelegrina cestitke, bravo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!